Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remont garażu doradźcie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak sobie przeglądałem forum i wpadłem z nudów na pomysł żeby zapytać na jaki kolor pomalować garaż :decayed: . Akurat jestem w trakcie remontu i tak może macie jakieś projekty albo pomysły :hi:? W każdym garażu praktycznie jest pomalowane na biało więc biel odpada. Pomieszczenie nie jest duże ale warto czasem skorzystać z forum :thumbup1:

Edytowane przez Duch^

Opublikowano

Biały daje dużo światła dlatego tak się robi

Opublikowano
  • Autor

a gdyby dodać tak pigmentu żółtego albo niebieskiego trochę? ^_^

Opublikowano

Pomaluj na biało - rozjaśnia wnętrze i optycznie powiększa. Bierz się od razu do roboty to nie będziesz się już nudził :hi:

Opublikowano

zdecydowanie na biało

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki :)

Opublikowano

Maluj na biało górę, w garażu przydatna jest lamperia od połowy ściany (łatwiej wyczyścić) i tam stanowczo jasny szary :)

Opublikowano

Blagam yylko nie lamperia na olejnej... za pare lat bedzie przeklinal cie jak trzeba bedzie to skrobac. No i ograniczy powierzchnie ktora chlonie wilgoc, bo tynk dobrze to reguluje

Opublikowano

miałem biały ( super white ) i na długich waliło po oczach

bylo za biało - jak w szpitalu

jak byłem w delegacji to żona pomalowała na jasny szary - było za szaro , ściany wyglądały jak z betonu

teraz została mi silikonowa z elewacji i poszła na ściany - kolor Ral 1015

sufit odświeżyłem super white

posadzka była za ciemna i dałem 2x chlorokauczuk

wyszło super

jutro zapodam fotke jak wygląda

Opublikowano

Blagam yylko nie lamperia na olejnej.

No to szare płytki :wink:

Opublikowano

Kazik yerz myslalem o chlorokauczuku ale na nim jest napisane że nie nadaje sie do garazu. Jak ci sie sprawuje i jak dlugo?

Opublikowano

Ja swój ostatnio pomalowałem na: sufit biało, ściany żółto - orzechowy. Nie brudzi się tak jak biały, a też jest jasno.

Opublikowano

Ja swój też tak pomalowałem sufit biały a ściany lekki żółty nie brudzi się i nie oślepia przy wjeździe

Opublikowano

Kazik yerz myslalem o chlorokauczuku ale na nim jest napisane że nie nadaje sie do garazu. Jak ci sie sprawuje i jak dlugo?

jestem zadowolony z chlorokauczuku, miałem z 5 lat i było spoko

teraz dałem jaśniejszą

http://s14.directupload.net/images/141006/v9u3r9fq.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.