Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli pozostaje mi znaleźć kogoś z forum kto podłączył by licznik u siebie w Audi i wyłączył mi te ostrzeganie. Tylko pytanie czy jak ktoś podłączy ten licznik u siebie to czy bez zdjęcia CP da radę z poziomu MMI to zmienić czy też będzie nieaktywny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w opcji CAR nic nie zmieniałes ? to nawet w CONCERCIE jest . sa tam te opcje ( ustawienie predkosci 1 ,2 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w opcji CAR nic nie zmieniałes ? to nawet w CONCERCIE jest . sa tam te opcje ( ustawienie predkosci 1 ,2 )

W Concercie jest tak że wchodzi się w CAR i wybiera Kombiinstrument (licznik) i tam się ustawia te prędkości 1 i 2. Ale właśnie piszę o tym problemie, że po montażu tego licznika poliftowego w Menu CAR opcja Kombiinstrument się nie podświetla i nie można w nią wejść. NA poprzedniej stronie podałem błąd jaki wyświetla w Radiu [56].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale moze trzeba podnieśc softa w RADIO 56 w ASO bo tego bład dotyczy

jakie SW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H07 SW:0350

Masz może dostęp do VASa żeby sprawdzić jaki software jest najmłodszy?

Dokładne info o Radiu:

Address 56: Radio (J503) Labels: 8Tx-035-1xx-56.clb
Part No SW: 8T1 035 186 P HW: 8T1 035 186 P
Component: Concert3 H07 0350
Revision: 00000011 Serial number: AUZ5Z6K1558951
Coding: 0502008001020100015B070000
Shop #: WSC 06335 000 00000
VCID: 448C4E4E38C1C93C
Part No SW: 8T0 919 603 F HW: 8T0 919 603 F
Component: Display
Czekam jeszcze na odpowiedź naszego forumowicza artua2, który też montował u siebie licznik polift na informację czy u niego też podobny problem występuje.
Edytowane przez tommy-cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H07 SW:0350

Masz może dostęp do VASa żeby sprawdzić jaki software jest najmłodszy?

Dokładne info o Radiu:

Address 56: Radio (J503) Labels: 8Tx-035-1xx-56.clb
Part No SW: 8T1 035 186 P HW: 8T1 035 186 P
Component: Concert3 H07 0350
Revision: 00000011 Serial number: AUZ5Z6K1558951
Coding: 0502008001020100015B070000
Shop #: WSC 06335 000 00000
VCID: 448C4E4E38C1C93C
Part No SW: 8T0 919 603 F HW: 8T0 919 603 F
Component: Display
Czekam jeszcze na odpowiedź naszego forumowicza artua2, który też montował u siebie licznik polift na informację czy u niego też podobny problem występuje.

ja montowalem i mam to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla osób montujących licznik poliftowy do przedlifta:

1. Licznik z polifta zamontowany pod radia: Chorus, Concert, Symphony do przedlifta nie komunikuje się z radiem i nie będą wyświetlane ustawienia licznika na MMI.

2. Licznik z polifta można montować do przedlifta i będzie w pełni funkcjonował i można sterować na MMI jeśli auto posiada MMI 3G Low albo High nie ma to znaczenia. Nie wiem jak jest z 2G (prawdopodobnie też będzie funkcjonował).

W moim przypadku, żeby wyłączyć ostrzeganie o prędkości numer 2 podłączyłem licznik do innej A4 z systemem 3G LOW i wyłączyłem te ostrzeżenie po czym znowu do mojej A4 i ostrzeżenie już się nie włącza.

Grzsiek może dodaj tą informację do pierwszego posta pod spisem liczników.

Edytowane przez tommy-cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiał ktos moze licznik z A4 POLIFT 2015 : autko 2010 ( kolega posiada ramke z A5 oraz oslone pod ekran )

Stelaz do wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiał ktos moze licznik z A4 POLIFT 2015 : autko 2010 ( kolega posiada ramke z A5 oraz oslone pod ekran )

Stelaz do wymiany ?

mam u siebie zalozony z A5 2014 na auto 2011

procz ramek z przodu nic nie zmienialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a A4 POLIFT ?

to samo bedzie pasowac

roznica jest tylko w tarczach i obudowie pomiedzy licznikami z ACC a bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja przymierzam się do wymiany zegarów na poliftowe, mam już taki zegar 8K0 920 931 J i zastanawiam się czy w tych poliftowych jest dokładnie j.polski i nie chodzi o to jak kilka stron wcześniej jakiś kolega pokazywał zdjęcia ze jest napisane telefon bo po spolszczeniu MMI 2g mam to oryginalnych, ale czy po włączeniu stacyjki będzie komunikat o wciśnięciu hamulca w polskim, i w przypadku informacji np. spalonej żarówki będzie opis która itp.?Ktoś tu jeszcze napisał że jest info o tem. oleju?

Jeszcze mam jedno pytanie, czy przednia obudowa pasował by z przedliftowej na poliftowa czy trzeba zmieniać też kosz i przednia ramkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL raczej nie bedziesz miał przy 2G

Bedzie miał PL przy 2G i innych ( ja mam nawet przy concercie PL)

i wszystkie info beda po polsku ze uruchamia silnik ze trzeba wcisnac pedal itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem teraz A4 POLIFT z CONCERTEM i tam PL nie ma, jak to wytłumaczyć ?

2ds0hhh.jpg

knoyh.jpg

Mysle ze to kwestia kodowania i ustawien

bo nawet chyba poliftowy concert nie ma menu po polsku

a MMI 3G+ juz ma wiec da sie to ustawic

zeby nie było że bujam

concert przedliftowy bez polskiego

licznik polift z PL i nawet znakami polskimi

Edytowane przez mieto3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I super dzięki za info, bo w tej chwili mam na fis w moim po polsku info z MMI takie jak telefon czyli kontakty, wybierane itp, wszystko to co jest w MMI,USB radio, a jeśli będzie też info to które występuje tylko na Fis o wciśnięciu hamulca, żarówkach to będzie super. Ja obecnie mam kolor oryginalnie ale ten z przed liftu, chce założyć poliftowy, w Gdańsku jest koleś który ściąga ochronę komputera za 150 zł. Tylko jeszcze pytanie czy będę musiał założyć od poliftowego kosz pod zegary i ramkę czy da się przełożyć przód zegarów z przed do poliftowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko jeszcze pytanie czy będę musiał założyć od poliftowego kosz pod zegary i ramkę czy da się przełożyć przód zegarów z przed do poliftowego?

da sie założyc bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Dajcie numery liczników :eusathink:

Jak wymieniacie to pojawia sie PL a ORI auto tego nie miało, mozliwe ze chodzi o rynek na jaki był wypuszczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...