Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przed chwilą zdenia mijałem jak jechałem znowu do warsztatu... kurfa... Pasowało by wam w środę trochę wcześniej gdzieś się ugadać? Ja się zadeklarowałem i chciałbym się wywiązać... a w środę o 18 wyjeżdżam z żoną... Dziś będę długo kręcił się po Słupsku bo jak narazie pijawa stoi u lorka bo skrzypi mi coś w zawieszeniu, a po 15 przypuszczam atak na geometrie... i będę się kręcił do 18 bez celu po słupsku...

ps. Gdzie w Słupsku dobrze geometrię robią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja zajadę LUCAS więc nie będziesz sam jak ja ostatnie dwie środy :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 17:51_________________________________________________

Ja przed chwilą zdenia mijałem jak jechałem znowu do warsztatu... kurfa... Pasowało by wam w środę trochę wcześniej gdzieś się ugadać? Ja się zadeklarowałem i chciałbym się wywiązać... a w środę o 18 wyjeżdżam z żoną... Dziś będę długo kręcił się po Słupsku bo jak narazie pijawa stoi u lorka bo skrzypi mi coś w zawieszeniu, a po 15 przypuszczam atak na geometrie... i będę się kręcił do 18 bez celu po słupsku...

ps. Gdzie w Słupsku dobrze geometrię robią??

Klawik Ty to masz juz przerąbane :decayed:

pojaw się tylko to zobaczysz co będzie :bicz3:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 17:53_________________________________________________no i cóż

niestety ja dziś nie zajadę

zresztą chyba nie ma po co :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze co u Was tak ciężko z ludzikami ??.....może zmieńcie spoty na niedziele albo sobote ....

pochodze z Miastka i czasem jak byłbym u mamy to z chęcią wpadne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz wszystko jest do obgadania do ustalenia

tylko trzeba mieć z kim gadać i ustalać

a tu jak narazie chyba wszyscy jacyś wystraszeni, po prostu brak ludzi, sami buszmeni

PS. co do soboty czy niedzieli to ja wypadam

to czas dla rodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Adam, w weekend to raczej ludziom nie bedzie sie chcialo, bo kazdy po tygodniu odpoczywa, ma jakies plany i takie tam. A w tygodniu zawsze sie znajdzie ta godzinka na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdycham stary od 2 dni, jakies przeziebienie mnie chwycilo ale co tam na spota przyjade. Trzeba pokazac poswiecenie hehe... i chocby skaly sra... to trza sie stawic :)))) Do zobaczenia

A i mam nadzieje, ze klawik w koncu auto naprawil i tez sie zjawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko wiem o co chodzi sam mam rodzine a spoty mamy w niedziele ale nie regularnie i jest ok kilkanaście autek jest i większość ma rodzine ....poddajcie to dyskusji na forum

a co do ludzi to wiem jak jest cieżko zjednać kilka osób w poznaniu też tak ponoć było że kilka aut wpadało a czasem 1 albo 2 auta a teraz inna koncepcja spoty pod ludzi tak jak pasuje większości... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty spac nie możesz? :> Ja dziś będę, może w końcu klawik i miszczu sie pojawia. Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wolne mam i jakoś nie moge spać :decayed:

no ja tez będę więc pozostaje nam tylko nadzieja że co niektórzy zamienią słowa w czyny i jak napiszą że przyjadą to dotrzymają słowa

tylko pewnie teraz nikt już się nie odezwie , zresztą i tak nikt się nie odzywa

straszni Ci ludzie wstydliwi są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przypominam o najblizszej srodzie... spotykamy sie jak zawsze ale tym razem bedzie mala niespodzianka... Przyjedzie kolega, co prawda nie klubowicz ale wpadnie swoja (jeszcze) S4. Tu macie sznureczek do furki, ktora akurat sprzedaje a ktora przyjedzie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6811104.

Bedzie niepowtarzalna okazja posiedziec sobie w S4 hehehe...

a tak na powaznie... chlopaki, nie dawajmy ciala i przyjedzcie w koncu.

PS. Zdeniu, wez vaga, bo kolega od s4 ma jakis malutki problemik z ktorym nie moze sie uporac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie wpadaj

zajedź świadomie :decayed::a4fan:

mam nadzieję że nie jesteś jednym z przedmówców którzy tez mówili że wpadną i na gadaniu się skończyło :polew:

teraz pewnie się chowają :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, no grono nam sie powieksza...mam nadzieje... zobaczymy w przyszla srode jak to bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...