Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Moze co niektorych (a wlasciwie wiekszosc) jesienne przesilenie dopadlo i mega len

Nie ma się co oszukiwać. W 3-m też tak na początku było, ale teraz po mału coś się rusza. To po prostu zależy od ludzi. No i powiem jeszcze że pomysł z regularnością spotów daje efekt. :naughty: Także działajcie

A pomysł spotu w Lęborku jak najbardziej trafny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wystarczy wciągnąć dziewczyny na spotkania i nie ma problemu z ilością.Tylko gdzie one są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male info na poczatek, zmienilem nicka bo jakos nie pasi mi jak mnie ktos po nazwisku ten teges :) Co do srody to bede ja + moja kobialka... zapalona milosniczka A4 :). Kurcze, mam nadzieje, ze sie zbierzemy porzadnie i na placu pojawi sie troche furek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przypominam ze dzis spocik na Pl. Zwyciestwa o 20.00. Ladnie sie ubierzcie i umyjcie autka bo bedziemy sesje zdjeciowa robic. Tak sobie pomyslalem, ze fajnie by bylo zrobic kilka zdjec naszych furek i potem wstawic na forum tudziez zatrzymac do wlasnego archiwum.

Licze na Was, do zobaczenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze na Was, do zobaczenia,

Liczymy na Was :wink4:

dawać dawać nie ociągać się :kox:[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 18:29_________________________________________________

Ja planowałem dziś wpaść niestety niunie mam w warsztacie ;/ Ale pozytywnie widzę że wszystko zaczyna nabierać rozpędu:) Jak tylko odbiorę furkę z warsztatu to pojawie się spociku :)

wielka szkoda

ale mam nadzieję ze w nastepną środę dasz rade :cool1:

w zeszłym tygodniu miszczu_21 miał awarie, liczę że dziś wpadniesz :wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 19:11_________________________________________________no i się Pany nie popisaliście :thumbdown:

ale mam nadzieję że w końcu znajdziecie odrobinkę czasu i zdecydujecie się na spotkanko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ktoś tam rzucił hasłem że by 3-m spotkało się ze słupskiem mniejwięcej w połowie drogi - w Lęborku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ktoś tam rzucił hasłem że by 3-m spotkało się ze słupskiem mniejwięcej w połowie drogi - w Lęborku

no widzisz jacy tu sa zapaleńcy

rzucił hasłem i zniknął :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze... wstyd mi razem ze zdeniem za caly slupsk i okolice... Zeby tylko nas dwoch sie zbieralo na spocikach to skandal... ale bedziemy twardzi i co srode o 20 na plac bedziemy zjezdzac. Druga sprawa co do leborka to ja jestem za, mozna sie wybrac tylko niech ktos poda konkretny termin, bo musze jakos sobie rozne sprawy poustawiac, zeby dac rade przyjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nadal nikogo chętnego nie widać :patrzy:

brak zainteresowanych :kwasny:

aż dziw że wszyscy tacy nieśmiali :polew:

ale jaja

no nic ja będę czekał aż może jakiś się odważy :cool1:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 18:13_________________________________________________no i cóż

nawet nie chce się komentować :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie miło i mam nadzieję że top nie jest tylko pusta deklaracja :wink4:

wczoraj niestety nikt się nie odważył (tragedia :naughty:)[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 15:23_________________________________________________no i nadal nic się nie dzieje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:kurfa ja znów stoje w warsztacie... zaczyna mnie dobijać ten samochód... zdeniu powiedz mi czasem nie studiujesz w Ustce zaocznie??

ani czasem ani częściej

PS. szkoda że w zeszłą środę zapomniałeś się odezwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, zjawiam sie we srode... az dziw, ze mnie z firmy na szkolenie nie wysylaja ale micha mi sie cieszy... Do zobaczenia we srode zatem, pozdro.

A reszta niech nie dusi komarow w domu tylko ruszy tylkii i sie zjawi na placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze że nie iwme czy mi sie będzie chciało ruszyc dupe skoro tyle osób sie kiedyś zadeklarowało i zostałem po prostu olany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja sobie sam na kogos poczekam hehe. Tak czy inaczej bede, posiedze, muzyczki poslucham a nuz ktos sie zjawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...