Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

około 18:00 widziałem A4 parkujące w Galerii Słupsk. Ja stałem z kolegą i starałem sie wyciągnąć żarówkę stopu, która mi wpadła do reflektora :polew: Cholerstwo tak sie ustawiło, że musiałem brać wóz na podnośnik żeby mieć przechył :wallbash: Po 20 minutach wyjąłem, zamontowałem i odjechałem, a Audi z klubowymi ramkami zostało. Jeśli ktoś mnie kojarzy niech da znać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeniu, widzialem dzisiaj Twoja bryke pod Podkowa. Fajne masz... kolpaki :)

nie jest to możliwe

po pierwsze nie byłem dziś pod podkową

po drugie kołpaki to wieś tuning którego nie toleruje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, to w takim razie jest jakis gosc w slupsku, ktory ma czarna a4 w avancie z podobnymi bardzo numerami... pierwsze trzy i kolejne dwie byly identyczne z Twoimi, pewnie stad pomylka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka szkoda u nas wielki bum jest ze spota na spot coraz lepiej np ostatnio na wyjazdowym były 22 auta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka szkoda u nas wielki bum jest ze spota na spot coraz lepiej np ostatnio na wyjazdowym były 22 auta :gwizdanie:

to świadczy o ludziach

widać u nas są jacyś niedojrzali bojący się życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zanim byłem w klubie wpadało 5-6 aut góra tak opowiadali więc trzeba było to rozruszać i zachęcić ludzi....np pisz do wszystkich nowych zaproszenie na PW u nas to się sprawdza ,znajomki z Zielonej Góry wkładli ulotki z info klubu za szyby i też dało to efekt.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zanim byłem w klubie wpadało 5-6 aut góra tak opowiadali więc trzeba było to rozruszać i zachęcić ludzi....np pisz do wszystkich nowych zaproszenie na PW u nas to się sprawdza ,znajomki z Zielonej Góry wkładli ulotki z info klubu za szyby i też dało to efekt.....

stary nie ma osoby która się rejestruje z moich okolic abym nie zapraszal

zrozum że ludzie zachowują się jak dzikusy, na kilkadziesiąt takich PW nikt nie odpisał że ma to w pupie

poza tym stary jakie spoty

jak tutaj żaden nie ma jaj aby odezwac się na forum , każdy tylko posta w przywitaniu wali i koniec

aż dziw że tacy ludzie wzieli tyle odwagi aby się zarejestrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam przed ostatnim spotem wyslalem PW do 8 osob, ktore zagladaly i napisaly przynajmniej jednego posta od poczatku listopada... dostalem jedna odpowiedz, odmowna co prawda, ale odpowiedz. Przykro sie robi, ale jestesmy twardzi... Smieszne, jest to, ze chlopak siostry mojej dziewczyny wpadl do nas ostatnio i tak mu sie spodobala idea spotow, ze swoim mietkiem chce przyjezdzac... a w temacie A4 cisza, jakby audikow w slupsku nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak słów szkoda Was jednym słowem może kiedyś będzie lepiej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak słów szkoda Was jednym słowem może kiedyś będzie lepiej :gwizdanie:

pozostaje jedynie nadzieja że nastąpi w tym rejonie szybka ewolucja i dzikusy zaczną mieć cechy ludzie umożliwiające im kontakt z innymi osobnikami :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 (slownie DWIE) :) A4 beda z pewnoscia... moze 3 jak nowy kolega Arek tez przyjedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...