Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Krzywy amortyzator


killer0393

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem że przy skręcaniu w lewo słychać dość mocne stuknięcie dźwięk podobny do przeskakującego metalu o jakiś rant, sprawdzałem czy to nie wahacze ale niedawno były wymieniane wszystkie, pewien znajomy mechanik powiedział że prawdopodobnie przy jakimś mocniejszym uderzeniu zgiął się delikatni amortyzator i to dlatego.

Zaczęło się to gdy w sytuacji zagrożenia ze sporą prędkością jechałem na krawężnik czy to może być przyczyna i czy jest możliwe żeby skrzywić amortyzator ?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w audi ale w Golfie dawno temu też skrzywiłem. Jeśli faktycznie masz skrzywiony to tylko wymiana i to parka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam



Mam taki problem że przy skręcaniu w lewo słychać dość mocne stuknięcie dźwięk podobny do przeskakującego metalu o jakiś rant, sprawdzałem czy to nie wahacze ale niedawno były wymieniane wszystkie, pewien znajomy mechanik powiedział że prawdopodobnie przy jakimś mocniejszym uderzeniu zgiął się delikatni amortyzator i to dlatego.

Zaczęło się to gdy w sytuacji zagrożenia ze sporą prędkością jechałem na krawężnik czy to może być przyczyna i czy jest możliwe żeby skrzywić amortyzator ?



Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

mam identyczną sytuację, tylko u mnie nie zawsze słychać to stuknięcie, a gdy już jest to czuć wyrażny opór na kierownicy, przeważnie przy manewrowaniu na parkingu.

mam obawy, że może być problem z maglownicą, za dwa tygodnie jestem umówiony na warsztacie więc może to ogarniemy i dam znać, a do tej pory będe śledził wątek, może ktoś coś wtrąci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...