Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki gaz ? BRC czy Stag ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam pewien problem.

Chcę założyć gaz do swojej a4 ale kompletnie nie wiem jaki. Byłem u gaziarza to mi mówi że najlepiej BRC. Za to chłopaki w pracy mówią że chce mnie naciągnać na koszty bo jest droższa instalacja i droższe serwisowanie potem. Uważają że stag jest dobry , mniej pali na nim gazu niż BRC i tańszy w naprawach ?

Gdzie najlepiej w Krk założyć ? Słyszałem że na Jana Pawła II w Auto gaz najlepiej

Jak uważacie ?

Opublikowano

ślask jest pełen gaziarzy, wejdź na lpg-forum i tam w warsztaty polecane a na pewno coś znajdziesz.

I montuj Składankę na stagu, będzie dużo tańsze w serwisie

Jak będzie wszystko dobrze zrobione to palić będzie ~ 20% więcej niż benzyny

Edytowane przez koziol1172

Opublikowano

Zakładałem na ul.Telimeny 30a. Gość kumaty i ma ceny przystępne. Polecam.

Opublikowano

Ja zakładałem sekwencyjny LOVATO i jestem bardzo zadowolony, średnie spalanie w granicach 10-12 l gazu. Ale fakt, że cała instalacja kosztowała mnie 2800 PLN...

Opublikowano

Mniej więcej tyle kosztuje konfiguracja oparta na sterowniku STAG, reduktorze KME Gold, niebieskich Hanach i butli 72l (bo taka wchodzi w B6 Avant)

Opublikowano

kme Gold nie jest dobrym rozwiązaniem jak ktoś lubi korzystać z gazu i pokonuje spore trasy

Opublikowano
  • Autor

okej dzięki za informacje ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Ja mam Stag-4 i od blisko 4 lat jest O.K. koszt instalacji 1800,-

Tania eksploatacja,

2 razy w roku wymieniam filtr stanu gazowego koszt jakieś 10zł

1 w roku przegląd instalacji z wymianą filtra fazy ciekłej i kalibracja mieszanki.

spalanie trasa 9,5 ,

miasto 10-11l

Opublikowano

Miałem brc, bezobsługowa i bezawaryjna

Opublikowano

I znowu te spalania z kosmosu hahaha . Niemożliwe żeby bez uszczerbku dla silnika spalanie gazu i beny było takie samo :) . Mi pali 12 przy 80 procentach trasy i 20 miasta . Jeżdze 140 autostradą codziennie . Polecam staga ;) .

Opublikowano

Polecam STAG bo sam mam spalanie przy 140 na expresówce wyszło 12 L. mam już od ponad 3 lat i cóż również dobry w/g mnie jak BRC, (oczywiście zakładac coś konkretnego) a na pewno taniej będzie w ekslopatacji bo serwisy za BRC bynajmniej u mnie w moich stromnach to licza jak poje.....ani i nie wiem za co. Tak więc osobiście STAG.

Opublikowano

Mam Stag 4plus , reduktor Ac,wtryski Ac.Spalanie - mieści się bez problemu w 12l.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja mam TECH'a i bardzo sobie cenie.
Przy 160km w trasie 30 w korkach w 4 osoby na pokładzie i pełnym bagażnikiem z wyłączoną klimą wpalił 20,5L a z włączoną klimą ok 23 spalił. także na prawde mało pali. Prędkość na trasie to ok 110-140 km/h

Płaciłem za instalację 2600.

Edytowane przez lukasz.luki

Opublikowano

Ja mam BRC Sequent 24.11 , zero spadków mocy spalanie miasto 12-14 przy butowaniu, autostrada 120-220 10.5 z klimą. Mieszany ok. 11l.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam. Ja mam zalozony gaz BRC, i fakt- jest bezproblemowo. Z tym ze czytam wasze info o spalaniu i kazdemu wychodzi ok 10l gazu na setke. Mi pali ok 7-8 litrow . Sprawdzane kilka razy i tak wychdzi. Z tym ze niezauwazylem zadnych spadkow mocy. Slyszalem cos kiedys o przypadkach wypalonych dziur w tlokach przez zla mieszanke. Czy u mnie jest wszystko ok? Nie pali za malo tego gazu? Pytam tylko profilaktycznie. Dodam tez ze po 50kk km wywalilo mi uszczelke pod glowica... Stad moje pytanie...

Edytowane przez 180damian180

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.