Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszki powietrzne co trzeba wymienic po wystrzale


szakal222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie .co trzeba wymienic jezeli odpalily poduchy od strony kierowcy a dokladnie kurtyna i poduchA w fotelu .wiem ze napewno poduchy i co jeszcze trzeba zrobic zeby dzialaly spowrotem w 100%.i ciekawi mnie jedna kwestia czy to moZliwe ze jak auto stalo odpalone i dziexko rabnelo w otwarte drzwi i rypnely z calym impetem zamykajac sie moglo to tak latwo odpali air bagi

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensory zderzeniowe,wyczyscic lub wymienic sterownik poduszek . co do dziecka,to raczej nie jego wina. moim zdnaiem winny byl sensor,ktory sam w sobie w srodku musial byc oslabiony,kulka wewnatrz sensora przy lekkim uderzeniu zwarła obwod bez wiekszych problemow. morał taki ,ze i sensory trzeba wymieniac aby uniknac takich przykrych zdarzen. mi kuzyn kiedys glowa szybe czolowa wybil . ubezpiecvzyciel tego nie uznal bo nie mogli uwierzyc, ze mozna glowa zbic szybe:) takie realia

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz dokladnie opisac jak go wyczyscic .bo rozumiem ze jeden jest w slupku od bocznych.czy jest jeszcze cos do roboty np.kablem zeby nie istnialy bledy i chulalo czy tylko montarz nowych gratow i jazda .nie mialem pretensji do dziecka bo zdaje sobie sprawe z tego ze nie powinno to tak zadzialac .

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik wyczyscisz podpinajac sie pod dobrego kompa.mowia ze lepiej wymienic,chodz nie slyszalem zeby po wyczyszczeniu ktos narzekał na jakies bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odgrzeje temat, otóż kolega kupił auto po lekkim wypadku i o dziwo wystrzeliły przednie poduszki airbag kierowcy i pasażera. Kupil uzywane części konsole z airbagiem oraz pas przedni z czujnikami zdarzeniowymi. I pytanie czy jak to wszystko posklada i wykasuje crasha bedzie ok? Czy przy przekreceniu kluczyka nic nie pierdyknie? Co jeszcze trzeba wymienic? Prosze o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jeszcze nie wymienilem lezy zestaw w domu ,niech inni sie wypowiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien wymienić sterownik który znajduje się pod ręcznym w tunelu. Bez tego będzie miał błąd a nie każdy potrafi prawidłowo wyczyścić sterownik- lepiej go wymienić dodatkowo jak strzeliła poducha to i pewnie napinacze pasa więc te też do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to od modelu b6 w górę wystarczy skasować błędy no i oczywiście powymieniać co trzeba, sterownika nie potrzeba "czyścić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...