Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 1.9TDi Avant by K4mik4dz31_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Oto moja historia :)
Nazywam się Patryk, mieszkam w Norwegii od 4wiosen. mam 18 lat dosłownie od nie dawna :decayed: Przed 18 urodzinami myślałem o zakupie Bmw :facepalm:
Ojciec wybił mi pomysł z głowy proponując mi swoją Audi A4 B6 za 10tysięcy złoty bo i tak stała w Polsce w garażu !
Skusiłem się i był to najlepszy ruch z mojej strony ! Po dobiciu najlepszego interesu od razu były wizje i przeróbki w samochodzie ! I wtedy się zaczęło :D


AUDI A4 B6 1.9TDi 130km


Na pierwszy ogień zamówione zostały :

-przednie lampy (czarny środek) :banan:

-tylne lampy na zamówienie (robione tak jak tylko ci się podoba)
-felgi 3SDM edycja 00.1 przód 8.5'j + tył 9,5'j

TE RZECZY CZEKAŁY RAZEM Z SAMOCHODEM NA MNIE W POLSCE :naughty:


Po miesięcznym oczekiwaniu i zbieraniu pieniędzy na wakacje w końcu przyszedł czas na wyjazd ! :banan:
:banan:

Przeszedł czas na modyfikacje !

Optyczne zmiany :
- lampy przednie (czarne w środku) + ksenon 10k
- lampy tył na zamówienie + żarówki led
- halogeny również czarne + ksenon 10k
- felgi 3SDM 19" 8,5j + 9,5j Silver Cute
- opony Falken 225/35/19 + 245/30/19
- ledowe podświetlenie rej.
- lampy przednie przerobione na wersja USA
- usunięte emblematy z tylnej klapy
- zaciski pomalowane na czerwono
- wlepy od "odjazdowenaklejki.pl"

Plany na Optyke (wakacje 2015)
- zderzak s-line
- przyciemnienie wszystkich szyb ( w Norwegii nie zwracają na to uwagi)
- oklejenie samochodu Folia 3M Matowy ( ołówkowy kolor + czerwone dodatki również matowe )
- nie duży Bad Look dorobiony do maski


Zmiany mechaniczne :
- wszystkie tarcze hamulcowe wymienione na nacinane wentylowane firmy ATE
- klocki hamulcowe firmy ATE
- wymienione wszystkie płyny ustrojowe i pierdołki :P

- zawieszenie H&R -40mm ( amortyzatory jak i sprężyny )

Plany na mechanikę (wakacje 2015)
- większe tarcze i zaciski hamulcowe od RS
- zwiększenie Turbo i wtrysków, co idzie również ze zwiększenie InterCoolera na większy ( uzyskanie jak największej mocy z tego silnika)
- podwójny wydech

Środek / wyposażenie :

- listwy oklejone folia 3M carbon silver
- całe car audio zmienione na JBL GTO
- kierownica obszyta na swój pomysł ( pikowana skóra + orginalna do tego czerwona nić )
- siedzenia i obicia od drzwi zmienione na czarne skórzane
- dorobione elektryczne szyby z tyłu
- oświetlenie górne led
- oświetlenie dolne zrobione na wzór A6 * Regulowane za pomocą potencjometra, po otwarciu drzwi ledy świecą swoja pełną siła a po zamknięciu ściemniają się i można regulować intensywność światła
- kwiaty na lusterku :grin: a co Hawai :banan:

Plany na środek :
- czarna podsufitka
- srebrne listwy ozdobne
- duża navi
- podgrzewane fotele od rs
- kolorowy fis + VFIZ ( fajny bajer )


NO I O TO ZDJECIA ! Zaczne od najstarszego !

1431_530859073650930_556374185_n.jpg?oh=
10403281_656984957705007_77573001036261010473068_650372241699612_22103603074317110390472_665293393540830_91972797275445210577072_672923082777861_15440240108626110556242_667365543333615_57096641114451810668599_712192512169283_324839982_n.jpg10681660_712191605502707_338177005_n.jpg


10685206_712194478835753_2119739554_n.jpDSC_0017.jpgDSC_0018.jpgDSC_0023.jpgDSC_0020.jpgDSC_0024.jpg


10603535_678977235505779_70706742108641210668134_679581592112010_529249960_n.jpg10629864_679186632151506_177244823316543


DSC_0015.jpg

Opublikowano

Siemanko, widzę że pomału lecisz z tematem :wink: auto jak najbardziej na plus do dalszego rezania

Opublikowano
  • Autor

No staram się ! ;D

Opublikowano

Ładna B6 ;) Koło na duży plus. Kierownice zmieniłbym i pomalował zaślepkę od haka :wink:

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano

1. w tylnych lampach są żarówki LED czy ledowe listwy?

2. przednie lampy nabyłeś w idealnym stanie czy zostały polakierowane?

Świetnie się prezentuje na zdjęciach! ;)

Opublikowano
  • Autor

1. w tylnych lampach są żarówki LED czy ledowe listwy?

2. przednie lampy nabyłeś w idealnym stanie czy zostały polakierowane?

Świetnie się prezentuje na zdjęciach! ;)

Żarówki led :) u góry sam zakładałem małe postojowe, na dole dużą ze stopem. Lampy są tak zrobione ze wygląda jak by była listwa Led :) ale za lampy z listwa Led musiał zapłacić bym jeszcze raz tyle bo to na zamówienie a efekt taki uzyskałem przez przypadek przez ledy a lampy w ciemniejsze paski sobie zaprojektowalem.. 2.lampy przednie kupiłem na allegro za około 560zl nowe z czarnym środkiem i dodałem pozycję w kierunki.. dwuwloknowa żarówkę do kierunków i podloczylem pozycję pod słabsza a kierunek pod mocniejsza :) dzieki

Edytowane przez k4mik4dz31

Opublikowano

Jeszcze sporo pracy przed toba ;) ale kolo mega :kox::kox::kox:

jakies elementy felgi wystaja poza obrys opony ???

jaki zawias masz ???

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze sporo pracy przed toba ;) ale kolo mega :kox::kox::kox:

jakies elementy felgi wystaja poza obrys opony ???

jaki zawias masz ???

No wystaje rancik około 2-3mm ale całkiem okazyjnie to wygląda :) zawias siedzi h&r -40mm ale na wakacje wpadnie coś na gwincie i do tego air ride :)
Opublikowano

Widziałem i te kwiaty na lusterka tracą giejnia.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Kwestia gustu kolego :)

Opublikowano

Bądź jego braku ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Kto to mówi :) czarne audi na felgach najbardziej pospolitych w Polsce :) + należących do najtańszych kół audi

Opublikowano

autko ładne ale w srodku wyglada jak u cygana :decayed:

Opublikowano

Graty fury , jeżeli mogę cos dodać od siebie to :

-Wywaliłbym te tylne lampy bo wyglądają festyniarsko i wrócił do serii

- w planach uwzględnił zmianę kierownicy na taka z b7/b8 a nie bawił sie w obszywanie tej

- wywalił fotele placki i wsadził cos w stylu s-line

Ps kolorek mi sie bardzo podoba , super by było gdybys dokładki w kolor prysnął

Opublikowano

ramiona w tej feldze są wklęsłe czy wystają poza obrys ???

Opublikowano
  • Autor

ramiona w tej feldze są wklęsłe czy wystają poza obrys ???

Wklesle nic nie wystaje :)
Opublikowano

Bądź jego braku ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

+1

Kto to mówi :) czarne audi na felgach najbardziej pospolitych w Polsce :) + należących do najtańszych kół audi

I co z tego że pospolite jak ładnie wyglądają i robią robotę.

Po za tym czarne fotele do siwego wnętrza jakoś tak nie współgra z sobą.

Opublikowano
  • Autor

Bądź jego braku ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

+1

Kto to mówi :) czarne audi na felgach najbardziej pospolitych w Polsce :) + należących do najtańszych kół audi

I co z tego że pospolite jak ładnie wyglądają i robią robotę.

Po za tym czarne fotele do siwego wnętrza jakoś tak nie współgra z sobą.

Czy robią robotę? To nie sądzę :) bo szczerze dla mnie nic nie robią :) druga sprawa jak napisałem wnętrze będzie zmieniane :)
Opublikowano

Fajne koło :kox: Przyciski od el. szyb masz tak wytarte, że 100% światła przebija? Lampy tylne wróciłbym do serii...

Xenon 10k? :facepalm: I daj spokój z tym Bad lookiem... :kwasny: Odpuść to sobie - nie rób wiochy... Idziesz w dobrym kierunku, ale niektóre mody to... :thumbdown:

Co do kierownicy, to rzecz gustu, ja na Twoim miejscu zostałbym z tą, co masz, bo perforowana wygląda fajnie :naughty:

Opublikowano

chcesz wrzucić fotele z RS4 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.