Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cudeńko :D

Opublikowano

Muśi naprawdę nieźle wymiatać.. pokaż wykres :P

Ale radio to bym wywalił jeszcze dzis.. i wstawił Navi Plus

Recaro jest malina :!:

Opublikowano

Piekne autko , i ta moc miodzio , co do felg to jak dla mnie to ładniejsze te sześcio-ramienne , pozdro (mocno trzymaj kierownicę) :diabel:

Opublikowano

MIODZIO ;)

Opublikowano
  • Autor

Hehe dzieki za liczne pozytywne komentarze i za uwagi.. Odnośnie Spryskiwaczy to rzeczywiście ja źle założyłem po ostatnim czyszczeniu :053:

Jeżeli chodzi o wirusowanie to dokonałem tego w V-Tech-u W Krakowie.. Wykres postaram sie wrzucić lada dzień :one: Cena to oczywiście tajemnica :diabel2:

Z kolei jeżeli chodzi o radio to kupiłem ją bez niego i tymczasowo wstawiłem swój stary ale bardzo dobry model Alpine 9812RB , no najwieksza szkoda ze to srebrne radio ;)

I chciałbym zauważyć że kolor auta to Ciemny Granat a nie Czarny :mikolaj:

Folia na szybach to po poprzednim właścicielu... bedę ją zrywał ponieważ jest założona żałośnie, a ponadto chce zmienic na "Lustra"...

Filmiki bedą również lada dzień.... oraz zdjęcia z pierwszych przeróbek estetycznych :)

Opublikowano

Filmiki bedą również lada dzień.... oraz zdjęcia z pierwszych przeróbek estetycznych :)

czekam na fimik:

1. 0-100 km/h

2. 0-200 km/h ..... :diabelek:

co Ty tam bedziesz zmienial :?: ... dla mnie temu autu nic nie brakuje ..... :diabelek:

Opublikowano

Poezja, gratuluje super avant...

ps. też chętnie obejrze filmiki...

Opublikowano

poza tym że to jest piękne to nie wiem co napisać :a4fan:

Opublikowano

Piękna :!: Nie wiem czy bym szybki przyciemniał bo środek jest śliczny a jak już to lekko piecowo

Opublikowano

... no nie jest to RS, ale też fajny :D

Opublikowano

Jak cos tak pieknego widze to podpieram brode :D super!

Opublikowano

Ładna fele zdecydowanie te pierwsze (zdjęcie nr 1) ewentualnie możesz zmienić na jakiegoś ładnego BBSa ale chybanie ma sensu. :diabel:

Opublikowano

Bardzo fajna S4.Felgi zdecydowanie pierwsze.

No i pozdrawiam Wrocławiaka.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Furka 1 klasa :) gdzie filmiki ?:P Chetnie bym ogladnol ...a tak z ciekawosci ...ile to pali ?

Opublikowano
...a tak z ciekawosci ...ile to pali ?

prosze Cie...

to nie ma znaczenia '-)))))

Opublikowano

Spokojnie panowie beda fotki, beda filmiki :bicz: Dzisiaj mialem okazje poogladac na zywo autko i powiem ze jest zajebis.e !! A ta druga audiczka na fotce to S6 kolegi Bilu z AKP :biggrin:

Opublikowano

ogniowe kola i fura petarda!!! super mi sie zaje..... podoba!!! :a4fan:

Opublikowano

Ladny avancik i do tego S4 Gratulacje zakupu autka.

Opublikowano

Na wstepie przepraszam wszystkich za niedoczytanie regulaminu :confused:

Super niunka :lol: ,

Jak patrze na zdjecia to mi lzy na klawiature kapia :cry: .

HHHHHHHHHHHHHHHHmmmmmmmmmmmmmm tez taka mialem :rolleyes:

No ale cusz niema co rozpaczec, mam A4 tylko jusz 1,6 no ale czego sie nierobi zeby tylko miec :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.