Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze te końcówki wydechu wyszły, muszę to na żywca zobaczyć, myślę że nadarzy się okazja niedługo :D

Opublikowano
  • Autor

obczaisz, 100mm, wieksze sie nie zmiescily :grin:

Opublikowano

slavko87 wrzucaj koło i tą dokładkę i pokaż foty auta

Opublikowano

Siemka.Fura fajna.3 litry to już jest czym jechać,nie to co u mnie na kulawym 2.0TDI :glupek2:

Ale z tym rozmiarem końcówek to chyba lekko przegiąłeś.

Montuj to koło i zawieche i dawaj foty bo ciekawy jestem jak to wyjdzie.

Opublikowano
  • Autor

beda foty tylko pierw musze kola odebrać z ceramiki i gwint wlozyc

Opublikowano

co to za dokladka od cupry ?
ostro idziesz :wink:
ciekaw jestem jak siadzie u ciebie tyl

Opublikowano
  • Autor

Tak dokładka od cupry,tez mnie ciekawi tyl, u mnie quattro a u Ciebie nie wiec będziemy mieć porównanie

IMG_4251_zpsspyuruh1.jpg

Opublikowano

Widze ze tylna wycieraczka odeszła w zapomnienie :wink:

Opublikowano
  • Autor

silnik siadł i chyba wycieraczka juz nie wruci,szukam zaślepki

buciki odebrane, teraz ceramika troche dojdzie do siebie i mysle ze jutro wpadna na auto, najpozniej czwartek

20150407_173653_zps9frzgix8.jpg

Opublikowano

Jest moc, autko gitara, właśnie takiego avanta mi trzeba :)

Opublikowano

Ta do kładka od cupry to chyba do każdego VAGa pasuje?

Fura SZTOS a te buciki do niej ... :kox:

Opublikowano
  • Autor

cupra mega universalna jest

Opublikowano

Zacna sztuka felgi kozackie, mam nadzieję że 19.04 oblukam na żywo.

Opublikowano
  • Autor

Moraj87 damy rade. 19 bądź tydzień później,temat do dogadania

A wiec, przy przebiegu 162 tys km auto dostalo nowe:

-swiece Beru

-laczniki stabilizatora przod Ferodo

-klocki hamulcowe przod TRW

-komplet filtrow Knecht

-olej Liqui Moly 5w30 4200 Top Tec

-mapy do navi 2014

-czujnik poziomu paliwa 2 G-169 strona lewa

Strona wizualna:

-gwint AP

-Kllemann TS6 3Tlg 19'' 2x10.5 2x9.5 z oponami Nankang 235x35 Plus Ceramik Pro LIGHT

- koncowki wydechu ulter 100mm

-dyfuzor w kolor LD7X z palety VW

-tylny led full RED

-dokladka przedniego zderzak Seat Cupra R

Mala sesja z bratem

DSCN4036_zpsuclqdjmf.jpg

DSCN4045_zps0lmsb21g.jpg

DSCN4044_zpsnmfx4lgn.jpg

DSCN4043_zpscvzm7fym.jpg

DSCN4038_zpsd2myqtvp.jpg

DSCN4040_zpskvaedbcz.jpg

DSCN4042_zpsoneueyua.jpg

DSCN4041_zpssryc6fhp.jpg

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

Zrób zdjęcia na których widać felgi - z profilu samochodu.

Opublikowano
  • Autor

na week cos ogarne

Opublikowano

Super autko się prezentuje . :hi:

Opublikowano

ładnie wyszło . Jednak mi bardziej podobały się te felgi całe srebrne z polerowanym rantem , tak jak miał jeden kolega z forum na swojej a6

Opublikowano

Mistrzowsko wygląda.

Felgi robią robote

Opublikowano

Sławek, dlaczego wymieniałeś czujnik poziomu paliwa? jakie objawy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.