Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż CB RADIO w budzie B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam borykam sie z problemem a raczej miejscem montazu CB w B6

Proszę uzytkowników o opis miejsca montażu wraz ze zdjeciem podgladowym

z góry dziekuję :)

Opublikowano

Jeżeli o mnie chodzi, umieściłem cb radio pod fotelem kierowcy tak aby pozostawic regulację w przesuwaniu fotela, zasilanie puściłem z tylnej zapalniczki w tunelu

Opublikowano
  • Autor

a gruszka ? :) jak dasz radę wrzucisz zdjecie ? :)

Opublikowano

DSC_6316.jpg

Napisz jakie radio bedzie wiadomo ile miejsca potrzeba

Opublikowano
  • Autor

President johny II mam je już jakiś czas

Opublikowano

No to masz rozwiazanie powyzej to to samo co Uniden lub Legend

Opublikowano
  • Autor

niesety ;d mam inna zapalniczkę otwieraną ;d i nie da rady bez ciecia :)

Opublikowano

u mnie unidena zamontowałem tak, idealnie sie go obsługuje :decayed:

IMAG0165.jpg

Opublikowano
  • Autor

i to chyba jest najlepsze rozwiazanie :)

Opublikowano

gruszka nigdzie sie nie wala, jest pod ręką, cała regulacja również, polecam ;)

Opublikowano
  • Autor

chyba tak zrobie ;d sprawdzone rozwiazanie ;d wszystko pod reką i dobrze słychac :)

Opublikowano

Jak masz uchwyt od telefonu jak ja, to chyba jedyne sensowne rozwiązanie do którego ten uchwyt może sie przydać :decayed:

Edytowane przez Ans

Opublikowano
  • Autor

tak się własnie składa,żę równiez mam :) antenę masz przez tylna klapę na magnes ? :)

Opublikowano

Zgadza sie :)2014-05-18%2B19.16.57.jpg

Opublikowano
  • Autor

I pięknie ;) zakładam

Opublikowano

Może i praktyczne, ale wizualnie masakra, jeszcze brakuje fajery od tira.

Osobiście mam zdanie, że lepiej wygląda CB między fotelem pasażera a podłokietnikiem, a gruszke sobie spoczywa pod podłokietnikiem.

Z pełnym szacunkiem, ale tam gdzie tutaj umieściłeś gruszkę, zrezałbym wystające plastiki, pokrył wszystko gumą GECKO i miałbym super uchwyt na telefon.

A nie gruszkę i dziury, a potem weź jakąś osobę do auta a tam taka dłubanina.

No ale o gustach się nie rozmawia :)

Opublikowano

miałem już dziury na cb po poprzednim właścicielu, pozatym ja zajmuje sie montażem takowych, także nie jest to dłubaniną,to zależy od zdolności manualnych ;)

Jak z obsługą tak schowanego CB? pewnie jesteś użytkownikiem radia teddy lub innego ustrojstwa z automatyczną blokadą szumów? ja musze mieć gałki na wierzchu

Z pełnym szacunkiem druciarstem nazwałbym zrezanie wystających plastików pokrycie gumą gecko. Ja w momencie sprzedaży odkręcam wszystko, mam drugi taki uchwyt a i nawet nakładam nakładke do nokii i nie ma śladu.

Ale o gustach sie nie rozmawia :)

Edytowane przez Ans

Opublikowano

u mnie unidena zamontowałem tak, idealnie sie go obsługuje :decayed:

IMAG0165.jpg

mam bardzo podobnie, radio w tym samym miejscu, jedynie gruszke mam zamontowana w kratce nawiewu. ( uchwyt z zapachu do auta+ ori mocowanie gruszki)

Opublikowano

A ilez tymi pokretlami krecisz? co minute? jak kto woli, ale dlamnie to paskudnie wyglada, z ladnego auta robi sie stacja nadawcza i tyle. Mowie, dowal fajere a na podsufitce taką linke co w pociagach mieli ze jak sie pociagnie to robie fiuuu fiuuu. :)

Zartem, ale no to nie wyglada

Opublikowano

fbbfc5b5bb2c91651c3609c62e9e919a.jpg

0fc9be198b1d0091e156a85383bf4201.jpg

Radio Walker pod samą półką i nic nie przeszkadza, wszystko widzę, dla mnie git.

Uchwyt radia założony od góry a w półce dwa nacięcia płaskie l---l

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.