Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak oświetlenia wnętrza po wyjęciu kluczyka


m_i_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ponieważ po wyjęciu kluczyka nie włącza się oświetlenie wnętrza. Wymieniłem kostkę i dalej się nie włącza. Prawdopodobnie chodzi o jakiś kabel który idzie do kostki tylko nie wiem który. Nie znalazłem żadnego schematu podłączenia kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałeś kostkę? Chodzi Ci o kostkę stacyjki? Mi jakiś czas temu też przestało działać oświetlenie po wyjęciu kluczyka, jutro będę zmieniał kostkę stacyjki, mogę sprawdzić który kabelek idzie do lampki podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam oświetlenia wnętrza po wyjęciu kluczyka ze stacyjki - kostka zmieniona na nową. Zapala się one jedynie gdy otworzę którekolwiek drzwi. Czy tak powinno być, czy powinno się zaświecać w momencie wyjmowania kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zapala się w momencie wyjęcia kluczyka a sporadycznie się zdarza że zaświeci się od razu po zgaszeniu silnika nawet bez wyjmowania kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżę trochę temat.

od jakiegoś czasu zauważyłem, że po wyjęciu kluczyka podświetlenie zapala mi się z "dużym" opóźnieniem. Zdążę sięgnąć po coś do schowka, zwinąć pas, ubrać czapkę i gdy już prawię łapię za klamkę łaskawie zaczyna świecić. Dzieję się tak za każdym razem a kiedyś tak nie było. Oświetlenie zaczynało działać powiedzmy sekundę po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Doszukuję sie zbiegu okoliczności w tym, że próbowałem przekodować coś przez VAG'a aby drzwi automatycznie się zamykały ale nie wiem ...

Wszystko inne działa tak jak powinno. Zapala się jak otwieram centralny, gasi jak zamykam, dobrze reaguje na zamykania otwieranie drzwi tylko te wyjęcia klucza.

Nie jestem nadgorliwy, mam drugą A4 w której wszystko działa tak jak u mnie działało kiedyś na początku ...

Więc pada pytanie z serii "co poszło nie tak?" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za oświetlenie podsufitki odpowiedzialna jest pompka centralnego zamka, może tam szukajcie przyczyny. Gdy miałem awarię pompki to wcale się nie podświetlała żarówka podsufitki.

Edytowane przez kfulko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Gdy miałem awarię pompki to wcale się nie podświetlała żarówka podsufitki.

W moim przypadku ta opcja odpada. Centralny działa jak powinien, VAG żadnych błędów nie łapie, ogólnie wszystko działa z małym szczegółem - po wyjęciu kluczyka światło zapala się o wiele z późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...