Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czerwony avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko chciałbym sie pochwalić moja audi. Mianowicie jest to a4 z 96 roku, auto sprowadził z Niemiec moj tato w 2008 roku, a w październiku 2013 udało mi sie odkupić "czerwona strzałe" od rodziców :-). Jakos nigdy niespecjalnie podobały mi sie te modele, w sumie ogólnie nie interesowałem się tą marka. Naszczescie gdy ją pierwszy raz zobaczyłem to wiedziałem ze musi byc kiedys moja :-) no i stało sie, moge śmiało powiedziec ze ta a4 ma u mnie dożywocie :-) Dość tych wypocin, czas na konkrety:

Przebieg:

- 2008r -> 249 000 km

- obecnie -> 362 000 km

Wyposażenie seryjne:

- klimatronic

- el. Przednie szyby i lusterka

- podgrzewana tylna szyba?

- 4 glosniki w przednich drzwiach, 3x blaupunkt 1x BMW (wtf)?

Auto w Niemczech zostało dotknięte przez chamskiego tunera, mianowicie miało taki wypas jak angel eyes black edition rarytas, tjuningowa dokładka przedniego zderzaka i oczywiście grill bez znaczka lol. Były tez plusy: 2 komplety felg zima 15" na Alu oz (mam je do dzis) i lato na skrecanych rial imola 17" 8j (zostały sprzedane za kadencji mojego taty); kable pod audio dietza, kit weiteca -40mm czy choćby remap wykonany w abt (140km).

Posiadam zdjecia zaraz po zakupie, wrzuce jak bede przy kompie.

Mody przeprowadzone przeze mnie:

Stage 1 (październik 2013- sierpień 2014)

- gwint supersport

- lampy s4 przedlift (sprzedane)

- felgi rial imola race 18" 8,5 i 10j 205/35 przod i 225/35 tył ( do sprzedania)

- grill z polifta

- negatywy na tylnej osi

- nowy wielowahacz, tarcze ,klocki, płyny oleje itd itp

Stage 2 (sierpień 2014 - obecnie)

- felgi rota grid ikr 18" 4x 9,5j 4x215/35

- lampy ori xenon 2 lift ( czekają na założenie)

- tunel 2 din polift

- podgrzewane fotele

- kubły w czarnej skórze

- 4xel szyby

- sub bose + 6 głośników nokia polift

- radio symphony, (navi plus czeka na założenie i rozkodowanie)

- zegar boost w środkowej kratce

- pompka centralnego z dwoma scyzorykami polift

- podświetlane kratki polift

- skórzany ręczny

Plany:

- po zimie poprawić spasy

- nowy gwint albo air

- podłokietnik skóra i boczki skóra

- korekta lakieru (20% done :D)

- założyć tarcze 312mm, czekaja w garazu

- przerobić wtyczki i wrzucić nowe lampy

- dokładka pdc tył

No to fotki (od najstarszych aż do dzis):

cbd349feb6125d002bd9c3d6a78759e3.jpg2d44811aa10c1df5601f5619b7843f0d.jpg737a0b211747361e46702256f7841793.jpg4b68e60f76a684af442cb63fd6b2a969.jpg5c1f7b031fa8c111070e1301a08fc37f.jpg

Czasy german style :D

933ad34394bce30b3bbe06e2838f20b5.jpg2e8d688f46fec2abef7ef94fde1845c2.jpg005c75ff8023f3545df82cb72ed3ac1f.jpg

Przymiarki 215/35 na 10j

a22f09bef9a05f01a5e524bbefc3027d.jpg7060b5fea93af0146b8ef37e3a951200.jpge072486682736e2f3235b3bac8e2d907.jpg

Potem negatywy 7 stopni tył

88d6656bb7a51eaee3ceb92e6e8c62e8.jpg52738d7bf83b428248ed7713f7393938.jpg76067776a202bbf84dc6eb989aba6bc0.jpgbf5a6b6f666d7616f816bb3dd921cebc.jpg9624f0de1de796491aeeb4fc9dc3b165.jpg

Potem roty:

8d2e788cbd882d4f70479188f1df56d1.jpg

f647bd9da301ce6ad26f4e3237303c2a.jpgeb7b5ded5d8ff6f3ea634a87f6800c8b.jpgbee1c35f215f47f90b6507acb91fe848.jpg3be5da2ba0f3a82e073abd94a13c5e92.jpg4dc94b3520eb6c7e3c489d3527592e7a.jpgd489cca004ad3331cacd8c5d83957fb9.jpgc03c34f08d5912e1f8c34712d9890fb0.jpgfbadd045410430b2f6bf8f778261d7c4.jpga9c2ab3a557a26116ed8efd738b04bbf.jpgd0e34c7db7dd51bb85faccd434d1a95a.jpg3301099c31302e2f9ce5aa9f77032cb0.jpg

Zdjecia środka w kolejności

2 din wrzucone-> poprawki + ori wiązki grzanych d*p, bose i 4x el szyby -> stan obecny

Z tego miejsca bardzo dziekuje użytkownikowi Al@n za pomoc w zdobyciu wielu gratów oraz pomocy przy montażu.

Mam nadzieje ze was nie zanudzilem, pozdrawiam!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez AdaskoAA

Opublikowano

kolego auto zacne ........ ale koła masz w c*p... :jerk:

Opublikowano

Widziany i oblukany na innym forum , nowe kolo jak dla mnie klasa :D


te wczesniejsze lampy duzo lepsze :D

Opublikowano

:slina: kosa :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Wpadnie ori xenon z II Lifta te "zespolone"

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wpadnie ori xenon z II Lifta te "zespolone"

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

i tył z lifta :D

Opublikowano

Masz jakieś nakładki na progi, czy tylko tak pomalowane ?
A listew dolnych z drzwi ciężko się pozbyć ?
Bo zaczynam się nad tym poważnie zastanawiać...
Bardzo zacnie wygląda furka...

Domyślam się, że pod naklejkami na tylnych błotnikach popękany lakier, albo dziury ?:P

Opublikowano

Ładna jest :good:

Opublikowano
  • Autor

Domyślam się, że pod naklejkami na tylnych błotnikach popękany lakier, albo dziury ?:P

Niestety wytarty lakier przez imole :(

Progi sa ori przedliftowe a listw na drzwiach nie miałem :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

nie no panie nie pogadasz :) widziałem na żywo :P

Opublikowano

Fura znana z raceism, jest dobrze a pewnie z czasem bedzie lepiej ;) Choc przyznam ezczerze na artecach bylo bardziej klasycznie ;) Podpowiedz jak zrobiles negatywy z tylu, jakes podkladki robione na zamowienie, czy dopasowales podkladki z passata??

Opublikowano
  • Autor

Wczesniej były riale, negaty zrobione ze zwykłych podkładek + wzmocnione śruby, osobiście nie byłem zadowolony, brak możliwości zrobienia zbieżności i d*pa strasznie pływala, teraz wywalilem to i po zimie wleci troche bardziej profi rozwiazanie. Bodajże powinny pasowac te cambery co np szop z raceismu miał.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Tak moj blad chodzilo o riale ;) wlasnie tego bym nie chcial by d*pa lazila, szczegolnie w zimie :rolleyes: Jak cos wymyslisz daj znac jakie koszta i jak sie jezdzi, bo lekki negat by mi sie przydal ;)

Opublikowano

piękne autko ale ta fela z rantem robiła lepszą robotę no i negatyw do tego był

Opublikowano

Na Rialach lepiej mi pasiła,ale to kwesia gustu.Oblukana na żywo w Rothenburgu :decayed: KOSA!

Opublikowano

Audi kozak ! Negatyw mi się podoba

Opublikowano

na żywo nowe fele robią większa robotę !!! przynajmniej dla mnie

Opublikowano

szacun, fura robi robote! :jerk:

Opublikowano

Piekna ale prosi się o polifty tył :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.