Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Ograniczenie predkosci

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak usunac ograniczenie predkosci ?? mam wstawione do 190km/h.

Jaka jest max predkosc dla avf w kombi ??

Opublikowano

dziwne ze masz jakis ogranicznik....usnąc pewnie da sie kompem

seria jedzie cos kolo 200km/h bo skrzynka nie puszcza.....

Opublikowano

Jak usunac ograniczenie predkosci ?? mam wstawione do 190km/h.

Jaka jest max predkosc dla avf w kombi ??

ale masz ustawione to na Fisie czy po prostu dalej samochód nie chce się bujnąć? :mysli:

Opublikowano

pierwsze słysze o jakimś ograniczeniu. Pewnie na FISie wyskakuje "km/h 2"

Opublikowano

Jak usunac ograniczenie predkosci ?? mam wstawione do 190km/h.

Jaka jest max predkosc dla avf w kombi ??

kolego przepraszam za głupie pytanie ale czy ten ogranicznik (jak sądzisz) to nie jest naklejka z lewej strony kierownicy? (info o oponach do 190km/h)...

Opublikowano

dziwne ze masz jakis ogranicznik....usnąc pewnie da sie kompem

seria jedzie cos kolo 200km/h bo skrzynka nie puszcza.....

To bardzo dziwne bo ja mam AWX skrzynia 5 biegów i do 220 bez problemu mozna go rozpędzić.

Opublikowano

nie ma zadnych elektronicznych blokad

dziwne ze masz jakis ogranicznik....usnąc pewnie da sie kompem

seria jedzie cos kolo 200km/h bo skrzynka nie puszcza.....

To bardzo dziwne bo ja mam AWX skrzynia 5 biegów i do 220 bez problemu mozna go rozpędzić.

predkosciomierz ma blad do 5-10 % :cool1: - sprawdzone radarem

jezeli nie mozna przekroczyc 190 pewnie jest jakis problem z napedem

Opublikowano

Jak usunac ograniczenie predkosci ?? mam wstawione do 190km/h.

Jaka jest max predkosc dla avf w kombi ??

bardzo dziwne , a skad wiesz ze masz takowe ograniczenie ? Mój AVF Avant przed chipsem spokojnie jechał 220 km/h

Opublikowano

nie ma zadnych elektronicznych blokad

dziwne ze masz jakis ogranicznik....usnąc pewnie da sie kompem

seria jedzie cos kolo 200km/h bo skrzynka nie puszcza.....

To bardzo dziwne bo ja mam AWX skrzynia 5 biegów i do 220 bez problemu mozna go rozpędzić.

predkosciomierz ma blad do 5-10 % :cool1: - sprawdzone radarem

jezeli nie mozna przekroczyc 190 pewnie jest jakis problem z napedem

220km/h to jest pomiar z nawigacji na liczniku jest wtedy 230.

Opublikowano
  • Autor

Owszem na drzwiach jest niebieska nalepka 190km/h, w serwisie powiedzieli ze mam wstawione ograniczenie, i więcej jak 190km/h na liczniku nie chce jechać.

Opublikowano

no to jednak czasem moja dedukcja dobrze działa :polew:

ale ograniczenia z pewnością żadnego nie masz... pewnie coś się popsuło... musisz podłączyć VAGa i zrobić logi (poczytaj)

te autko bez problemu osiąga licznikowe 220-240km/h

Opublikowano

jak przeplywka zaczyna miec problemy to auto niby jezdzi w maire ale straci wlasnie tyle mocy ze nie rozbujasz na maksa.

pierwsze co bym zrobil (tuz po logach :D) to podmiana przeplywki od innego auta i zaloze sie ze poczujesz roznice...

Opublikowano
  • Autor

No skoro tak mowicie:)

Mogę liczyć na Wasza pomoc aby doprowadzić auto do porzadku:)

Co do jego mocy hm... mam tez A3 z silnikiem ASZ czyli 131KM i to auto jezdzi super, w A4 tez jest niby ta sama moc i moment ale juz nie jezdzi sie tak "fantastycznie", przypuszczam ze to masa auta powoduje taka roznice.... a moze cos nie tak.

Czy jest ktos w Kujawsko-pomorskiego z VAGiem aby moglby wygenerowac te logi??

A moze kupic swoj interfejs?

Opublikowano

Moja niuńką wracając z wczasów w Chorwacji na autostradzie w Austrii rozpędziłem się do licznikowego 230km/h,myślę ze dociągnąłbym do 240 ale krzyk żony i dziecka nie pozwoliły na kontynuacje testu :kox:.Pozdro. :>

Opublikowano

na seryjnych gratach w komplecie moja niunia leciala bez problemu 200, ogranicznik hmmm jak bys mial z 500kocy to moze i bys go mial :polew:

Opublikowano
  • Autor

Zamowilem kabel VAG no i bede robil logi moze faktycznie cos nie tak z silnikiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.