Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.


rodzyn889

Rekomendowane odpowiedzi

Po jeździłem dwa dni na 19" do wczoraj i stwierdzam że to nie dla mnie xD

Tzn? Twardo? myślisz, że jest duża różnica między 18 a 19" w komforcie?

nie wiem jeszcze, bo śnieg przyszedł i moje testy H** strzelił :) Może jak się ociepli do 10st to wsadze na jeden dzień.

Na 19" naprawde czuć wszystko, ale auto jest mega stabilne, na kierownicy czuć że JEST TAM DOBRE KOŁO :D

Kupiłem takie tam repliki RS4 18" ET-35 8j chyba + Falken Azenis FK 453 225/45/18.

Ładny sprzęcik powodzenia w dalszym konkretnym rezaniu ;)

Działam póki hajs na koncie, w środe szyby - i kolejny dylemat :/ Jak bardzo je ściemnić robie wszystkie więc przód dopuszczalnie, ale tył ile dać?? :)

Dodatkowo od razu polerka reflektorów oraz polerowanie szyby czołowej, jeszcze ori a jest masakra z nią po tylu latach, jak AC bedzie się kończyć to może wymienie :)

W KOŃCU ŚNIEG, PIERWSZE BĄKI ZA PŁOTY :) MOŻNA POĆWICZYĆ PIERWSZE RAZY NAJGORSZE Z PRZYGODAMI :)

https://www.facebook.com/video.php?v=1026446400704742&set=vb.100000181767643&type=3&theater

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dystanse

Masz tylko na tylnej osi ?

Na zimowym setupie tak. Drugi kpl czeka

Dziękuje forumowiczowi oraz firmie: AUTO COLOR SHIFT z Warszawy, za profesionalną pracę przyciemniania szyb :)

4h pracy, przód 15stką, tył 35tką jest pięknie :) zdjęcia troche duże ISO ale nie było warunków póki co :/

e8nzg1.jpg

bdp2lk.jpg

9tluup.jpg

vs1dza.jpg

e71jqs.jpg

2lmkmdw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dystanse

Masz tylko na tylnej osi ?

Na zimowym setupie tak. Drugi kpl czeka

Dziękuje forumowiczowi oraz firmie: AUTO COLOR SHIFT z Warszawy, za profesionalną pracę przyciemniania szyb :)

4h pracy, przód 15stką, tył 35tką jest pięknie :) zdjęcia troche duże ISO ale nie było warunków póki co :/

e8nzg1.jpg

bdp2lk.jpg

9tluup.jpg

vs1dza.jpg

e71jqs.jpg

2lmkmdw.jpg

Jakie masz żarówki na tym pierwszym zdjęciu? one są w DRL-ach czy postojówki? chętnie bym u siebie takie założył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na postojach W5W Led http://www.ledlumen.pl/produkt-1694-samochodowe.htmlchyba ta już nie pamiętam .

Na Drl tez były ale stopiło mi oprawki tak się grzały :/ juz nie mogę się doczekać wiosennych modów :)

No i ja też spryski mod :)

107ja7q.jpg

po 35,5 płaciłem u siebie w ACO. :)


Już są lada chwila montaż :D

2i974g2.jpg


Hamowanie założone, zdjęcia robocze na szybko :)

2l8w6rr.jpg

Z tyłu Eibach Pro + podkładka 1BR przód ori S-line (nie zdożyliśmy założyć eibacha).

2l9l1j7.jpg

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne OZy, 320ki?

Zrób jeśli możesz fotki przyciemnionych szyb w świetle dziennym bo na zamieszczonych fotach ciężko ocenić stopień przyciemnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i z montażu :)

2qxauco.jpg

Felga s line wchodzi idealnie bez dystansu :)

2l2uiw.jpg

Dziś kolejny przegląd:

2d0snm.jpg

I kilka upominków wpadło :)

2a0me79.jpg

Po myjni zostawili mi coś takiego :D

242v39y.jpg

i zapach z logo audi bardzo miło :)

Zamontowany zawias Eibach - i muszę przyznać że koledzy z forum mieli racje, jest bardziej komfortowy niż slinowe springi (buja).

Z przodu usiadło fajnie (nie zawadza nigdzie) ale mogło by być niżej, tył usiadł masakrycznie więc zastosowałem podkładki z zawiasu 1BR i obecnie jest ciut wyżej niż na s-line springach.

Jak w leonie wsadziłęm takeigo eibacha to szorowałem osłoną na wzniesieniach :) A tutaj auto jest w 100% funkcjonalne (SZOK!)

Idealnym rozwiązaniem było by przód eibach tył s-line :) ZOabczymy jak to się ułoży, pierwsze foty:

20ffkg.jpg

35l9nao.jpg

2aajy4g.jpg

iwjgyb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0512145 - one mają trochę ponad 1cm.

331f7yv.jpg

bez nich tył siedzi niżej niż przód.


Ogólnie 200km za mną i nie jestem zadowolony z tego setupu. Wg mnie buja bardziej niż 1Be. Szukam teraz amorów może dam jakieś twardsze będzie lepiej .

Podobno springi h&r są twardsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo powiem Ci, że ciekawie to wygląda :wink:

miałem pisać żebyś fotki za dnia porobił ale wiem, że z czasem u Ciebie ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...