Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 2010 (spekulacje)


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie kilka rzeczy w tych zdjęciach dziwi i nie pasują mi zupełnie. Po pierwsze felgi na jakich pokazane jest auto, to jest przecież stary wzór z RS6 i to poprzedniego modelu, jakoś nie chce mi się wierzyć, że do flagowej limuzyny nie zaprojektują nowych. Kolejne rzeczy to już środek: popatrzcie na wyświetlacz między zegarami a dokładnie na cień i napis A8 - coś tutaj nie gra. Następna sprawa to konsola środkowa - IMO wygląda dziwnie. Wydaje mi się, że te zdjęcia to jednak fake, chociaż oczywiście mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie kilka rzeczy w tych zdjęciach dziwi i nie pasują mi zupełnie. Po pierwsze felgi na jakich pokazane jest auto, to jest przecież stary wzór z RS6 i to poprzedniego modelu, jakoś nie chce mi się wierzyć, że do flagowej limuzyny nie zaprojektują nowych. Kolejne rzeczy to już środek: popatrzcie na wyświetlacz między zegarami a dokładnie na cień i napis A8 - coś tutaj nie gra. Następna sprawa to konsola środkowa - IMO wygląda dziwnie. Wydaje mi się, że te zdjęcia to jednak fake, chociaż oczywiście mogę się mylić.

wyjątkowo kiepskie rendery, nie zwracałbym na nie większej uwagi...

I to jest A8 jakie ma być ale i tak to jest tylko jakies zdjecie komputerowe i napewno bedzie troszke zmienione na bardziej eleganckie linie :) :) i tak ma BYĆ :)

Ale sie ten koncern Słuchaj (Audi) rozwinął az usmiech na twarzy sie sam pokazuje :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nadal nie wiadomo jak będzie wyglądał :confused4: A ten szkic z conceptem konkretny. Może za 20 lat takie OOOO będą jeździć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten projekt jest niesamowity :shocked: mam nadzieje ze tak bedzie wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie :) Audi raczej wprowada kosmetyczne zmiany a w modelach flagowych to już wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w a6 i tym bardziej w a8 to wyglądają jak GÓWNO.

przyzwyczaisz się :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci z Audi się chyba zawiesili bo przecież te tylne wcisneli już do a4 a5 i a6.

W a4 i a5 ładnie się prezentują ale w a6 i tym bardziej w a8 to wyglądają jak GÓWNO.

Jestem takiego samego zdania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę do Misztala na piwko, może mi kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto parę fotek szpiegowskich nowego A8,niewiele niestety widać :kwasny:

36299185.th.jpg

15091917.th.jpg

64303833.th.jpg

Myślę,że tak będzie wyglądał front:

67427915.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...