Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 2010 (spekulacje)


Rekomendowane odpowiedzi

relacja na zywo specjalnie dla a4-klubu...

NOWE A8 BEDZIE MIALO FWD :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 01:24_________________________________________________ladne wnetrze...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 01:24_________________________________________________fajni kosmici w fabryce[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 01:25_________________________________________________ktos wylaczyl swiatlo, zjechaly stroboskopy i zaraz chyba wjada furmanki...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 01:26_________________________________________________Lisa Bellot looks like a Hyundai Sonata with cool LEDs!

01:30 - Washington, DC[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 01:31_________________________________________________IDE SPAC :decayed:

zadnego zaskoczenia nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólne fajna furmanka ale nie powala. tył mi przypomina a4 b8 tylko bardziej napompowane.

kierownica jest do d*py. jak w Superbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnetrze rewelacja, duzo bardziej mi sie podoba niz w nowej 7 - ale ta kierownica jest dosc... dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka jak ma być - majestic.

Na szczeście nie wygląda tak - 2010-audi-a8-2.jpg?w=400&h=252[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 09:19_________________________________________________

Wnetrze rewelacja, duzo bardziej mi sie podoba niz w nowej 7 - ale ta kierownica jest dosc... dziwna.

kierwonice mozna sobie wybrac 3 ramienna i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pisał, że będzie FWD. będzie też Q - "The quattro permanent all-wheel drive has a distinct sporty and rear-end character. On request, the sport differential dynamically distributes the forces between the rear wheels."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie paskud... w ogole mi sie nie widzi, duzo bardziej podoba mi sie obecna generacja...

jakas kanciasta,a te lampy juz mi sie przejadly,kazde audi je ma,a do a8 imo srednio pasuja... za duzo tych ledow juz wszedzie...

btw, imo troche optymistyczne te zapowiedzi co do osiagow, bo niby jak 3.0 tdi 250 km ma rozpedzic ta krowe do 100 km/h w 6.6 sekundy?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, imo troche optymistyczne te zapowiedzi co do osiagow, bo niby jak 3.0 tdi 250 km ma rozpedzic ta krowe do 100 km/h w 6.6 sekundy?? :mysli:

Krowa... ale moze byc dosc lekka. W koncu to aluminium ;)

Nie wierze, ze podawaliby takie dane z powietrza.

ktoś pisał, że będzie FWD. będzie też Q - "The quattro permanent all-wheel drive has a distinct sporty and rear-end character. On request, the sport differential dynamically distributes the forces between the rear wheels."

to, ze bedzie Q to wiadomo, zawsze bylo Q ;) - mega zdziwieniem bylo to, ze bedzie FWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pisał, że będzie FWD. będzie też Q - "The quattro permanent all-wheel drive has a distinct sporty and rear-end character. On request, the sport differential dynamically distributes the forces between the rear wheels."

Napęd Q mają mieć wszystkie modele oprócz 3.0 V6 TDI (204KM).

Mi się Audi bardzo podobają od A6 (łącznie) w zwyż :) Tylko straciłem zaufanie do silników. Ostatnimi dobrymi jednostkami były 2,5TDI R5 (140KM) oraz 1,9 TDI, reszta jednostek jest jakaś taka delikatniejsza.

Mamy firmowego passata 2.0 TDI od miesiąca, jeździł aż 4 dni i cały czas stoi w serwisie (co się go odbierze to znowu wraca i tak w kółko). Beznadzieja, a Fiat Panda widzi serwis na przeglądach. Jeżeli te silniki w A8 będą tak samo działały to niedługo Audi zniknie z rynku bo robią coraz gorsze auta (technicznie).[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 10:07_________________________________________________http://moto.onet.pl/138058,5762066,1,zdjecie.html?node=27#id5762066

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, imo troche optymistyczne te zapowiedzi co do osiagow, bo niby jak 3.0 tdi 250 km ma rozpedzic ta krowe do 100 km/h w 6.6 sekundy?? :mysli:

krowe mowisz.. a wage znasz ? podobno jest z aluminum spaceframe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, imo troche optymistyczne te zapowiedzi co do osiagow, bo niby jak 3.0 tdi 250 km ma rozpedzic ta krowe do 100 km/h w 6.6 sekundy?? :mysli:

Obecna A8 z silnikiem 3.0TDI (233KM) waży 1995kg i rozpędza się do 100km/h w 7,9s .4.0TDI (275KM) waży 1990kg i rozpędza się w 6,8s.Tak więc te dane nie są optymistyczne tylko jak najbardziej realne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pisał, że będzie FWD. będzie też Q - "The quattro permanent all-wheel drive has a distinct sporty and rear-end character. On request, the sport differential dynamically distributes the forces between the rear wheels."

Napęd Q mają mieć wszystkie modele oprócz 3.0 V6 TDI (204KM).

Mi się Audi bardzo podobają od A6 (łącznie) w zwyż :) Tylko straciłem zaufanie do silników. Ostatnimi dobrymi jednostkami były 2,5TDI R5 (140KM) oraz 1,9 TDI, reszta jednostek jest jakaś taka delikatniejsza.

Mamy firmowego passata 2.0 TDI od miesiąca, jeździł aż 4 dni i cały czas stoi w serwisie (co się go odbierze to znowu wraca i tak w kółko). Beznadzieja, a Fiat Panda widzi serwis na przeglądach.

a co ty porownujesz TDI z VW do TDI z Audi. to sa jednostki rozniace sie panewkami, wytrzymalszymi materialami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty porownujesz TDI z VW do TDI z Audi. to sa jednostki rozniace sie panewkami, wytrzymalszymi materialami itp.

Chcesz mi powiedzieć że to są różne silniki?? To oznacza że skoda ma swoje, seat ma swoje, VW ma swoje, a audi ma swoje jednostki napędowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty porownujesz TDI z VW do TDI z Audi. to sa jednostki rozniace sie panewkami, wytrzymalszymi materialami itp.

Chcesz mi powiedzieć że to są różne silniki?? To oznacza że skoda ma swoje, seat ma swoje, VW ma swoje, a audi ma swoje jednostki napędowe??

czytaj ze zrozumieniem. napisalem wyraznie, ze roznia sie wytrzymalszymi szczególami, wałkami wyrównoważającymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, imo troche optymistyczne te zapowiedzi co do osiagow, bo niby jak 3.0 tdi 250 km ma rozpedzic ta krowe do 100 km/h w 6.6 sekundy?? :mysli:

Obecna A8 z silnikiem 3.0TDI (233KM) waży 1995kg i rozpędza się do 100km/h w 7,9s .4.0TDI (275KM) waży 1990kg i rozpędza się w 6,8s.Tak więc te dane nie są optymistyczne tylko jak najbardziej realne :hi:

Czyli wychodzi na to,ze bedzie wazyc okolo 1800 kg,jesli 17 KM roznicy ma poprawic wynik o 1.3 sekundy.. malo jak na a8. B7 wazy prawie tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 wazy prawie tyle

Waży właśnie tyle ;)

3.0TDI automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...