Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Kolegów:)

Poniżej moja skromna cieszymordka...

-szaraczek z 12.2008r

-2.0TDI Avant

-Multitronic

-tu już na zimach 245/40/18

-bixenon , ledy

-Fis, MMI 2G

-Tempomat

-Zmieniarka na 6płyt

-nagłośnienie bang & olufsen

-czujniki zmierzchu i deszczu

-podłokietniki

-chrom pakiet

-elektroniczny hamulec ręczny

-fotele s line elektryka

-zawieszenie s line 1BE

-zderzaki s line

-progi s line

-18 s line ori i RS też 18

-przyciemnione szyby

-ABS

-ESP

-8 poduszek

-czujniki parkowania

-doświetlanie zakrętów

-test zegarów i odblokowanie ukrytych opcji

itd

To jest dość świeży nabytek, ale chyba niczego nie pomyliłem, ani nie pomieszałem;p

Na początek plany małe, ale może potem zobaczymy:

-ledy w halogenach, w środku i na tablicy- zrobione

-składane lusterka

-lampy tył neon

-listwa chrom pod klapę bagażnika, jest tak starta, że aż wstyd;/

-są trzy małe wgniotki, ale myślę, że bez problemu uda się je wyciągnąć - 1/2 zrobione (tle co się dało)

-living/coming home - zrobione

-ukryte opcję itd - zrobione

-hamulce s4/rs4

ceyrdr5k.jpg

99hk8d27.jpg

dmfamy39.jpg

b8vekgaj.jpg

y2wdtfar.jpg

pyw3w2g3.jpg

42zrj2vk.jpg

7xdcpg4n.jpg

vlubuse3.jpg

Edytowane przez MakoUSM

Opublikowano

ładna sztuka , rdza ci już wyłazi na przednich błotnikach????

Opublikowano

rdza ci już wyłazi na przednich błotnikach????

O masz pozytywne myślenie :facepalm:

Furka wygląda spoko, coś nam ostatnio obrodziło w szare sreberka :)

Bezawaryjności życzę

Opublikowano

ładna :thumbup1:

Opublikowano

Pytam bo znajomy ma takie b8 oryginalny lakier a błotniki przednie masakra tak ruda wciąga

Opublikowano

Ładna, gratulacje :)

Opublikowano

Gratki fury i bezawaryjność życzę...te ramki tablic rejestracyjnych jakoś nie przypadły mi do gustu reszta maga się prezentuje.

Opublikowano
  • Autor

ładna sztuka , rdza ci już wyłazi na przednich błotnikach????

Jak na razie jest ok. Nic złego się nie dzieje;p może kolega malowane ma, a to wiadomo jak jest. Ja mam jedna str, ale dość świeżo, więc dłuższy czas będzie spoko. Mam taką nadzieję:)

Gratki fury i bezawaryjność życzę...te ramki tablic rejestracyjnych jakoś nie przypadły mi do gustu reszta maga się prezentuje.

heh, coś z tym będę działał:D Dzięki:)

Opublikowano

ładna! tylko ten znaczek na grillu :facepalm:

Opublikowano

:thumbup:

Opublikowano

Fajny furacz, tylko te koła w ogóle mi się nie widzą. A B&O jak gra ? Bo ja u siebie nie mam,a słyszałem ogólnie podzielone zdania.

Opublikowano
  • Autor

Fajny furacz, tylko te koła w ogóle mi się nie widzą. A B&O jak gra ? Bo ja u siebie nie mam,a słyszałem ogólnie podzielone zdania.

Tu już zimy... Na wiosnę wrzucę coś lepszego. B&O wielkiego szału nie robi, ale myślę, że z subwooferem by już było naprawdę przyzwoicie;p

Opublikowano

To tam nie ma suba? Chyba fabrycznie powinien być ?

Opublikowano

Ładna sztuka ,ale gdzie spryski?

Opublikowano

Ładna sztuka, nie za szerokie opony na zimę ?

Opublikowano
  • Autor

To tam nie ma suba? Chyba fabrycznie powinien być ?

Nie wiem... U mnie nie ma;(

Ładna sztuka ,ale gdzie spryski?

Bi po małej przeróbce są... Dlatego nie ma :mellow: :mellow:

Ładna sztuka, nie za szerokie opony na zimę ?

Zobaczymy jak będzie zimniej i na śniegu. Jak na razie jest elegancko ;)

Opublikowano

Fajny furacz, tylko te koła w ogóle mi się nie widzą. A B&O jak gra ? Bo ja u siebie nie mam,a słyszałem ogólnie podzielone zdania.

Tu już zimy... Na wiosnę wrzucę coś lepszego. B&O wielkiego szału nie robi, ale myślę, że z subwooferem by już było naprawdę przyzwoicie;p

To nie słyszałeś nagłośnienia w b8 gdzie nie ma B&O ...doceniłbyś to co masz ...zwykłe gra jakbym słyszał radio safari u ojca polonezie truci 20lat temu :P

Poza ta refleksja furka całkiem spoko , fajnie ze automat :)

Opublikowano
  • Autor

Fajny furacz, tylko te koła w ogóle mi się nie widzą. A B&O jak gra ? Bo ja u siebie nie mam,a słyszałem ogólnie podzielone zdania.

Tu już zimy... Na wiosnę wrzucę coś lepszego. B&O wielkiego szału nie robi, ale myślę, że z subwooferem by już było naprawdę przyzwoicie;p

To nie słyszałeś nagłośnienia w b8 gdzie nie ma B&O ...doceniłbyś to co masz ...zwykłe gra jakbym słyszał radio safari u ojca polonezie truci 20lat temu :P

Poza ta refleksja furka całkiem spoko , fajnie ze automat :)

Wcześniej była A6 też avant i miałem 6 głośników, więc może dlatego aż tak dużej zmiany nie odczułem:)

Opublikowano

Nie porównuj a4 z a6 , to inna liga :P

Opublikowano

Wygląda na to ze poprzedni właściciel tez rzezał :thumbup1: Poka wlepe :naughty:

Trochę razi ten znaczek i brak spryskow, ale generalnie fajna sztuka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.