Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to mój nowy nabytek jak w temacie.

Audi a4 w oryginalnym pakiecie belgijskiej firmy Caractere

Najważniejsze to to że silnik po wymianie wałków i regeneracji pompy wtryskowej :)

Wyposażenie:

-listwy sline

-autoalarm+jakieś tam dodatki ;)

-pakiet Caractere wraz z certyfikatami tuv

podpis na każdym elemencie + znaczki tył-przód

-wszystkie szyby w elektryce

-nakładki na wydech

-elektryczne podgrzewane lusterka

-skóra z podgrzewanymi fotelami

-climatronic

-nagłośnienie bose

-reflektory led+xenon (tak wiem nie oryginał :P )

-tempomat

-radio dvd-gps Pioneer z hdd Avic

-przyciemnione szyby tył

-alufelgi 18 Sline oponki 225 40 zimowe

d4473a3f3740.jpga5dc0d6c52d4.jpg0194dd25a9f1.jpg4e630ea61171.jpg

8afcc6b6c02e.jpga85346dba056.jpg2062a880636d.jpg12f3d3b3e054.jpg

Edytowane przez groszekNH

Opublikowano

Fajne to masz.

Reflektory zmień na ori bix z malowaniem środka w czerń i soczewkami z B8 to nie dość, że będzie wyglądało o niebo lepiej to jeszcze będzie świeciło jak należy.

Felgi też bym dobrze zregenerował i zostawił, dobrze leżą.

Co to są "listwy sline" ? Bo poza znaczkiem to nic z sline nie mają wspólnego. ; )

Jakieś większe plany na przyszłość?

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor

Felgi raczej sprzedam jak dla mnie za duże, leżą idealnie :)

mam wystawione na olx ale jak by ktoś chciał z forum mogę zrobić zniżkę

http://olx.pl/oferta/alufelgi-jak-bbs-5x112-19-cali-rant-nowe-opony-CID5-ID7EerH.html

Na lato jakieś 18 a na zimę chcę wsadzić 17 asa revolution.

Muszę ogarnąć auto pożegnać się ze spalaniem 1.9 tdi :)

i siądzie jakiś delikatny program na 200km

Edytowane przez groszekNH

Opublikowano

Kolego co do spalania nie ma tragedi ;) Mam ten sam motor więc max 10l przy mocnej nodze

Fajne dokładki zderzaków . Laminat ? czy ori od s4? Co do Lamp mam ten sam model tyle że moje jak by mocniej świeciły Może zdjęcia pod tym kontem nie ukazują dokładnie

Gratki zakupu Fajny czarnuch

Opublikowano

Fajne dokładki zderzaków . Laminat ? czy ori od s4?

To teraz pojechaleś... Forumowicz z takim pytaniem...

Opublikowano

kolega ma na samochodzie wrzucony pakiet o nazwie CARACTERE, to nie laminat a oryginalne tworzywo do zderzaków. Pakiet- kwestia gustu, lampy out na oryginały bo te to wioska, radio też bym wykopał i wrzucił coś z oryginału. Felgi do regeneracji i bym je zostawił w czarnym macie na aucie- ładnie leżą.

Opublikowano

Na żywo ten pakiet dokladek calkiem fajnie wygląda u mnie w pracy gosciu ma taka.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sprzedam zagłówki lcd dvd

Edytowane przez groszekNH

Opublikowano

nie no litości ... poprszę o jakieś fotki z 21 wieku :)

Opublikowano
  • Autor

Jutro zrobię :P dziś nie miałem kiedy.

Opublikowano

no właśnie widać :D

Opublikowano
  • Autor

Zagłówki nie aktualne.

Edytowane przez groszekNH

Opublikowano

Gratki furki. Z jedynie słusznym motorem :decayed: . No i w końcu coś innego niż pakiet S4 czy S-line. :P Lampy wymień na bixenon. Koło zostaw bo później możesz żałować :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki nie ma to jak dźwięk tego silnika :)

Koła sprzedane, aktualnie śmigam na 18 sline na wiosnę się coś pomyśli

Jak będę miał czas wrzucę foty


Zdjecia na zimowym setupie :)

38fe7a6923c6.jpge4eb701a8491.jpgb1ac415dfcb6.jpgdbb7270712cd.jpg

bf4130b2eded.jpg8d32d422f1bc.jpgfd6d061cca5f.jpgbf81871654ed.jpg

Edytowane przez groszekNH

Opublikowano

Czarna piękna :hi: Kiedy szyby w czerń ?? :banan:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy zrobię jak na razie to chyba a4 pójdzie na sprzedaż eh.

Ale jeszcze zobaczę :P

W sumie przód by siadł przyciemniony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.