Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8 125 KM :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.8 125 KM :) Auto z końca 1996 roku :)

Tak się prezentuję :

DSCF0802.jpg

DSCF0812.jpg

DSCF0814.jpg

DSCF0815.jpg

DSCF0807.jpg

Opublikowano

Musisz go kolego zatankować bo coś ewidentnie tył wyżej siedzi :grin:
A tak poważnie to wygląda na zadbany egzemplarz ;) Lampy tylnie tylko mi się nie podobają, jakoś tak zlewają się z resztą.
Jakieś mody masz w planach ?

Opublikowano
  • Autor

Na pewno będę chciał obniżyć tył :) Liczę na Was jeśli chodzi o propozycję modyfikacji mojego szerszenia :)

Opublikowano

Autko fajnie, baza do modów jest ale co za sceneria.

Opublikowano
  • Autor

Niedaleko mojego miejsca zamieszkania znajduję się stara stacja benzynowa, która nadal funkcjonuje :) Dla mnie to miejsce to fajne tło na zdjęcia :)

Opublikowano

Furka bardzo podobna do mojej, wobec czego w pełni mi sie podoba, zwłaszcza z tymi In Pro z tylca :D jak dla mnie to, że sie zlewają z nadwoziem to zaleta a nie wada ^_^ czekam na info o planach na przyszłość :wink:

Opublikowano
  • Autor

Teraz będę się zastanawiał czy ten tył obniżać :D Niektórym się podoba, niektórym nie :D Lampy też mi się podobają, na pewno je zostawiam :) Czekam na Wasze propozycje co mógłbym zrobić, jakie mody wprowadzić :)

Opublikowano

Powiem szczerze ,że te lampy genialnie wyglądają ,taka typowa czarna owca :D

Nie zmianiaj tych lamp ewentualnie wymień na te http://allegro.pl/lampy-tylne-nowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-smoke-depo-i4711937956.html

A tak btw. Zadbany egzemplarz :)

Opublikowano

Kolor chyba ten sam co mojej. Ja planuję robić na czarno wszystko oprócz felg i lamp. Co planujesz przy swojej?

Opublikowano
  • Autor

Te lampy większości się podobają, mi również :D Smoke Depo też ładne, ale wolę swoję aktualne :D Egzemplarz naprawdę zadbany :D Na razie tylko chyba tył obniże :D Czekam na propozycje co mógłbym zrobić :)

Opublikowano

Powiem szczerze ,że te lampy genialnie wyglądają ,taka typowa czarna owca :D

Nie zmianiaj tych lamp ewentualnie wymień na te http://allegro.pl/lampy-tylne-nowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-smoke-depo-i4711937956.html

A tak btw. Zadbany egzemplarz :)

Zgadzam się z kolegą :) w swojej też mam czarne lampy,takie jak te z linka.Dla mnie Mega!!!

Opublikowano
  • Autor

Ja jednak pozostanę przy swoich aktualnych lampach z tyłu :D Auto na żywo świetnie wygląda z tymi lampami :D

Oto kilka modów, które będę chciał zrobić w moim aucie :

- kierownica z Audi A4 B5 po lifcie

- obniżenie tyłu

- myślałem nad założeniem podłokietnika z telefonem :D

- jakiś lepszy wydech

to na razie tyle na początek, jeśli macie jakieś pomysły co mógłbym jeszcze zrobić, piszcie :D

Edytowane przez BF10

Opublikowano

Swoją drogą dziwnie ten tył siedzi :P

Ja bym na twoim miejscu nie bawił się w obniżanie tyłu ,tylko przeczekać zime i na wiosne gwincior założyć :)

Co do wydechu też poluję na jakąś dwururke skromną :)

Opublikowano
  • Autor

Gwintu nie chcę, wolę tylko sam tył obniżyć :D Z czasem też poszukam jakiegoś wydechu, co polecacie ? :D

Opublikowano

Autko zadbane :wink: ja przy swojej 1.8 mam strumienice WM SPORT i końcowy tez ;)

Opublikowano
  • Autor

Fajne brzmienie :D Może to samo wrzucę do swojej A4 :D

Edytowane przez BF10

Opublikowano

W realu lepiej brzmi niz na filmiku ;)

Opublikowano
  • Autor

No to na pewno :D

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Czyli WM SPORT polecasz do mojej A4 ? :D

Edytowane przez BF10

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.