Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 tdi Jakie sprzęgło wsadzac?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

ZA 5tygodni będę wymieniał sprzęgło w a4 b5 1.9tdi 110km 97r

w t samym czasie dosanie fmic turbo i kolektor od awx.Ma być wystrojone n jakies 150km .Moje pytanie jest jakie sprzegło (mocniejsze )zakładac do tego modolu zeby pasowało p&P?

Opublikowano

Komplet od AWX, pasuje P&P.

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie tak własnie zrobie, kumpel chyba ma taki zestaw. Orietujesz się ile może byc wart komplet doscisk tarcz i dwumas w dobrym stanie?

Opublikowano

Nowy ok 400zl

Opublikowano

Jak nowy 400zł? Gdzie?

Opublikowano
  • Autor

Dev chyba zjadłes 1? 1400zł to sie zgodze :wink:

Opublikowano

Piszesz o sprzegle a nie o dwumasie ze sprzeglem.

Za 1300 mozna wyrwac kpl Luka

Opublikowano
  • Autor

Napisano dziś, 10:40

Prawdopodobnie tak własnie zrobie, kumpel chyba ma taki zestaw. Orietujesz się ile może byc wart komplet doscisk tarcz i dwumas w dobrym stanie? :wink:

Opublikowano

Piszesz o sprzegle a nie o dwumasie ze sprzeglem.

Za 1300 mozna wyrwac kpl Luka

Gdzie za tyle mozna dorwać takie sprzęgło ?? Możesz dać namiary

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jaki zestaw sprzęgła+dwumas jest lepszy Luk czy Sachs? Czy to bez różnicy tak jak Real lub Barcelona... to i to dobre

Opublikowano

Jaki zestaw sprzęgła+dwumas jest lepszy Luk czy Sachs? Czy to bez różnicy tak jak Real lub Barcelona... to i to dobre

To i to dobre tylko chyba LUK tańszy, no i oryginalnie jest LUK. Jak chcesz mogę Ci dać namiar gdzie kupisz najtaniej (tutaj na forum)

Opublikowano

To,że Luk jest tańszy to wiem-wszystko monitoruje na bieżąco, mi właśnie chodzi o włożenie oryginału a gdzieś tam słyszałem,że to Sachs jest oryginałem.Dzięki za pomoc kolego

Opublikowano

wkładaj od awx bez problemu takie mody wytrzyma a do tego naprawdę komfortowo będziesz sie poruszać

Opublikowano

To,że Luk jest tańszy to wiem-wszystko monitoruje na bieżąco, mi właśnie chodzi o włożenie oryginału a gdzieś tam słyszałem,że to Sachs jest oryginałem.Dzięki za pomoc kolego

U mnie było oryginalne z Luka. Sam też zakładałem Luka z AWXa do 1.8.

Opublikowano

To,że Luk jest tańszy to wiem-wszystko monitoruje na bieżąco, mi właśnie chodzi o włożenie oryginału a gdzieś tam słyszałem,że to Sachs jest oryginałem.Dzięki za pomoc kolego

Żeby nie być gołosłownym dodaję zdjęcie mojej oryginalnej tarczy z AVF

28c1a6134011a08fmed.jpg

Edytowane przez silnik

Opublikowano

Żeby nie być gołosłownym dodaję zdjęcie mojej oryginalnej tarczy z AVF

Konkretny facet jesteś.Dzięki wielkie za pomoc, będę kupował zestaw Luka.

Opublikowano

Panowie czy LUK czy Sachs nie ma różnicy. W 2002 roku mogł vw AUdi korzystać ze sprzęgieł LUK a w 2003 sachs. To jedna i ta sama jakość.


TomekfanAUDI, dnia 12 Sty 2015 - 19:48, napisał:


Jaki zestaw sprzęgła+dwumas jest lepszy Luk czy Sachs? Czy to bez różnicy tak jak Real lub Barcelona... to i to dobre

mi napisz :))) chętnie porównam cenki :D



To i to dobre tylko chyba LUK tańszy, no i oryginalnie jest LUK. Jak chcesz mogę Ci dać namiar gdzie kupisz najtaniej (tutaj na forum)

Opublikowano

Zmieniałem w 3 A4 sprzęgła, 2000r, 2002 i 2004, we wszystkich był LUK :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.