Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Trzeba zagadać to audi o rabat na ori błotniki przy zakupie dla całego klubu :grin:

Opublikowano
  • Autor

Tzn mi rudzielec nie wyskoczył tylko w tamtym roku dobiło na dołku do rantu felgi i kawałek odprysku jest, dużo osób narzeka własnie na nadkola a jak mialem b6 to tam tez miałem oryginalne i o dziwo purchli nie było ;) 

Edytowane przez tomekhxc

Opublikowano
6 minut temu, tomekhxc napisał:

Tzn mi rudzielec nie wyskoczył tylko w tamtym roku dobiło na dołku do rantu felgi i kawałek odprysku jest, dużo osób narzeka własnie na nadkola a jak mialem b6 to tam tez miałem oryginalne i o dziwo purchli nie było ;) 

Mało jeździsz albo miałeś wąskie felgi, ale nie martw się na Ciebie też przyjdzie kolej :decayed:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, H4mm3R napisał:

Ciebie też przyjdzie kolej :decayed:

U mnie nie ma szpachli to dlatego :grin::decayed:

 

Opublikowano
Teraz, tomekhxc napisał:

U mnie nie ma szpachli to dlatego :grin::decayed:

 

Szpachla nie rdzewieje :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, H4mm3R napisał:

Szpachla nie rdzewieje :decayed:

Ale spod niej ruda zerka :decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, tomekhxc napisał:

Ale spod niej ruda zerka :decayed:

Taka wiedza nie bierze się znikąd :grin:

Opublikowano

S1 fajne ale szybko lecą :)  Ładnie się układają

Opublikowano
  • Autor

W b6 miałem poprzedni model hankook , teraz s1 juz drugi raz i nie znikaja  tak szybko , powiedziałbym nawet że conti czy uniroyal szybciej sie kończą 

Edytowane przez tomekhxc

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Upały więc trzeba coś podziałać, w wolnej chwili wcisne tego IC , w następnym tyg idzie do małych poprawek lakierniczych, tylne nadkole oraz tylny zderzak bo odkąd kupiłem był porysowany i czasu nigdy nie ma żeby sie tym zająć 

IMG_4458.JPG

Opublikowano
13 minut temu, tomekhxc napisał:

Upały więc trzeba coś podziałać, w wolnej chwili wcisne tego IC , w następnym tyg idzie do małych poprawek lakierniczych, tylne nadkole oraz tylny zderzak bo odkąd kupiłem był porysowany i czasu nigdy nie ma żeby sie tym zająć 

IMG_4458.JPG

450x300x75? ? tez musze swoj na taki zupgradowac ;)

Opublikowano

No wiesz co, nie mogłeś dać znać że swój mały wyrzucasz? Wziąłbym go ??

Opublikowano
  • Autor

Bo tamtego nie wyrzucam, idzie do innego auta ;)

Opublikowano

Do dostawczaka pakujesz? :D Tomek muszę w końcu Twoja fure na żywo obadac bo już tyle razy Cię odwiedziłem a nigdy nie widziałem ?

Opublikowano
  • Autor

Chyba że ktoś ma ochote na ładne B7 tak jak stoi ? :decayed::whistling:

Opublikowano

słońce Cię za mocno przypiekło?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czy ja wiem :whistling: b7 w większosci stoi, większość czasu spędza sie w firmowym aucie, szkoda żeby stało i sie kurzyło , zobaczymy póki co luzny temat 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak by ktos był chetny to autko na sprzedaż ;) 

 

Opublikowano
  • Autor

Taka sytuacja :P przy okazji można sobie sprawdzic stan wałków ale wszystko ładne i czyściutkie ;) 

YloLK8w.jpg

tH7rWRX.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.