Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i sprawcy całego zamieszania, chociaż nie jest to jakaś skomplikowana praca a raczej przyjemna , musze wymienic dekielki wtrysków ponieważ ze ze starych już lało , kiedys przy wymianie podkładek zostało to złożone na ori dekielkach i po jakimś czasie sie puściło, nie dużo ale jednak , więc moim zdaniem jak ktos by wymieniał podkładki warto zainwestowac w nowe dekielki poniewaz uszczelka na starych po tulu latach na pewno będzie wyrobiona , przy okazji chociaz miałem i podkładki nowe to teraz tez nowe wlatują oraz oringi wtrysków , ma być igła :whistling:

IMelOfg.jpg

Opublikowano

Wszystko jasne czemu wystawiona... ulepek się sypie to cza się pozbywać :kox:

u mnie to samo - odkleiła sie podsufitka, więc stwierdziłem, że sprzedaje :drinks:

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, KoJ@K napisał:

Wszystko jasne czemu wystawiona... ulepek się sypie to cza się pozbywać :kox:

A jak, u Frosta to samo, sprzedaje bo pewnie rozrząd nie wytrzyma :P  Żeby tak wszystkie sie sypały to swiat był by inny :grin:

Opublikowano

Kurde może to jest myśl , turbo się sypie może sprzedać parcha ????

Opublikowano

Dokładnie, u @FroS-t a pewnie tak jak mówisz, ale jebnąl polerke tempem w 100 godzin, bo pewnie ręcznie jechał na flaneli i teraz chce oczy zamydlic kupujacemu, jak to niby sie blyszczy itd :dance:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jednak przy upałach mały IC daje o sobie znać i trzeba wstawić coś normalnego ;) , jeszcze upchać reszte i ogień na tłoki :decayed:

 

1302A8AF-4C43-4CDE-8048-75940D728AE1.JPG

Opublikowano

Łooo skurwensyn :whistling:

Opublikowano

Ma rozmach ?? 

Opublikowano

Tomek jak Ty to upchałeś? :) Obeszło się bez przycinania belki? ;)

Opublikowano

Bez przycięcia i to grubego ona w ogóle nie wróci na swoje miejsce :zyzol: chyba ze nie planuje jej zakladac, to ma problem z głowy :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

trzeba niestety podciąć i to dużo, teraz będzie troszke ładniej jak wcześniej ponieważ nawet rury od dolotu zostały pomalowane na czarno tak żeby nie rzucało się to w oczy , jeszcze czarne redukcje silikonowe nowe obejmy i zakładać zderzak ;)

Opublikowano

Ło Panie teraz to pojechałeś , grubo będzie bez belki .????

Opublikowano

Aż szkoda sprzedawać projekt Tomek :/

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, musti napisał:

Aż szkoda sprzedawać projekt Tomek ?

Nie mam ciśnienia ;) 

Opublikowano

Nie sprzedawaj! Auto bardzo pozytywne i wyróżnia się z tłumu... Nie szkoda Ci serca włożonego? ?

Opublikowano

U mnie tyle belki zostało. spacer.png

Opublikowano
  • Autor

U mnie podobnie , nie miałem czasu zdj. porobic bo czekała trasa i auto na szybko składane ;) ale wsio działa, przeciąg robi :D 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio mało się dzieje w temacie , tydzień temu odebrane z kompleksowego czyszczenia środka , a teraz idzie do ziomka na położenie powłoki , kupiłem to co polecał ja sie na tym nie znam, oddaje auto i czekam na efekt :grin:

wNQDT2E.jpg

m7XEG5S.jpg

 

Opublikowano

czyli zostaje? :)

Opublikowano

Dobry wybór, kup jeszcze CarpPro Gliss , warto ale wersje na 2019??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.