Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzislem ta fotkę co masz na profilowym, ze zlotu duze i chyba ładnie siadły powłoki....

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka i widać ze dba Właściciel,szanuje :gicior:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.01.2020 o 19:59, FroS-t napisał:

Masz zamiar piz*owac po parkingu ? :decayed:Zadowolny w ogóle z powłokowania?

Nie ale chce znacznie poprawić jakość hamowania nie ingerując juz w nowe zaciski itp, a raczej mija sie to z celem bo musialbym szukac nowych kół na zime itp a 17 cali w zupelnosci mi wystarcza tym bardziej ze mamy częste wypady na deche ;)

Z powłoki bardzo, chociaż od nałożenia może 4 razy myłem auto, unikam myjek o ile sie da, a jak po umyciu i wysuszeniu podbije sie jeszcze reloadem od car pro to efekt jest mega ;) 

Opublikowano
Godzinę temu, tomekhxc napisał:

Nie ale chce znacznie poprawić jakość hamowania nie ingerując juz w nowe zaciski itp, a raczej mija sie to z celem bo musialbym szukac nowych kół na zime itp a 17 cali w zupelnosci mi wystarcza tym bardziej ze mamy częste wypady na deche ;)

4-o tłoki jak moje wchodzą w 17 :D do tego p&p na tarcze z 345 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przetestujemy najpierw klocki i tarcze z prawdziwego zdarzenia ;) 

Opublikowano
  • Autor

Czekam jeszcze na grill od ryska i składam wszystko do qpy  ;) 

Opublikowano
2 godziny temu, golden87 napisał:

4-o tłoki jak moje wchodzą w 17 :D do tego p&p na tarcze z 345 :decayed:

Ale jest obawa że letnie felgi nie wejdą , mierzyłem u siebie i ori s4 wystaje od tarczy jakieś 4,5 cm , a ten 4 tłok prawie 6 wg zdjęć które mi podesłałeś, więc bryndza  :(

Opublikowano
  • Autor

Hebelki z przodu pozmieniane, teraz tylko dotrzeć i bede testowal jak sie te klocki spisują ;) 

 

FE6CCB80-4470-4D38-B017-9E30B7366901.JPG

Opublikowano

Żółty do niebieskiego:ok2:

Opublikowano

To chyba teraz każdego na pasach puścisz w ramach testu :decayed:

Opublikowano
7 godzin temu, tomekhxc napisał:

Hebelki z przodu pozmieniane, teraz tylko dotrzeć i bede testowal jak sie te klocki spisują ;) 

 

FE6CCB80-4470-4D38-B017-9E30B7366901.JPG

 

Identyczne jak moje, tylko napis inny ?

Opublikowano

Ciekaw jestem jak będzie z tarczami, moje po 1000 km zaczęły okrutnie bić. A dbałem, chuchałem :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki @stanley za ogarnięcie tematu, nie spodziewałem sie że w sobote kurier zawita :kox:

 

_DSC0024.JPG

Opublikowano
15 minut temu, tomekhxc napisał:

Dzięki @stanley za ogarnięcie tematu, nie spodziewałem sie że w sobote kurier zawita :kox:

 

_DSC0024.JPG

 

:hi:

Opublikowano

No pięknie :)Tomek a kratki zostają zwykłe czy coś rezasz? :)

Opublikowano
  • Autor

Coś trzeba przyrezać ;) 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ryjek sklejony , chociaż i tak musze jeszcze raz sciagnac bo plyn do sprysk. kapie , zmieniałem te końcówki ale nie pomogło, musze całkiem te węże pozmieniac na nowe bo stare sztywne strasznie i nie chce sie to ułożyc , tak wygląda , mysle że jest ok ;)

 

IMG_4975.JPG

Opublikowano

Ładnie wyszło:thumbup:

 

Opublikowano

Klasa wyszło ?

To Ori grill z RS4 ?

Pozdrawiam ?

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, black4 napisał:

To Ori grill z RS4 ?

Ori, nie lubie drogi na skróty ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.