Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pewnie tak zrobie na poczatek i zobacze jak to siadzie 

Opublikowano
Kurde gorzej niż na moich springach......


I na moich tez ....?
Opublikowano
  • Autor

a  jak nic to nie da to na żywioł :decayed: 

ZhaUIvb.jpg

Opublikowano

Większą oponę załóż na tył :)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

różne wysokości kół przy quattro ?:huh: to chyba nie zbyt mądry pomysł ;)

Opublikowano

Wiem Panie, jołk taki :P. Działaj w temacie bo ciekaw jestem całokształtu.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ladnie :naughty: sprawdź z tyłu jakie masz gumy pod sprezyną i nad... 

Opublikowano

A nie siedzi juz na odbojach ?

Opublikowano

Też mam kw V1 regulacja z tyłu założona i nawet podkręcona z 1 cm w góre a siedzi na 19 i 215/35 tak że opona się chowa w nadkolu zresztą w moim temacie widać ;) zobacz czy nie siedzi może na odbojach.. 

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, KoJ@K napisał:

A nie siedzi juz na odbojach ?

nie wydaje mi sie, ale sprawdze

Opublikowano

Tomek miałem ten sam problem jak kupiłem gwint. Mialem grubsze sprezyny prawdopodobnie z quattro i tez na max skreconym piał tył. Zamieniłem za ciensze od KW juz chyba z oski i tył siada nizej choc 19" sie nie schowa w nadkole. Jak wywalisz regulacje musisz wlozyc zamiast niej gume i wyjdzie praktycznie to samo. Może jakieś niższe gumy są pod sprężynę?

Zawartość dodana 6 minutes later

Tak mam przy max obnizeniu z tyły. Wcześniej piało masakrycznie. Choć i tak jest mało. Może są cieńsze gumy pod sprężynę?

13403186_2059959957562823_894696513368739671_o.jpg

Opublikowano
  • Autor

no to ja mam od Q , u ciebie jest idealnie , chodzi mi o te pare cm żeby sie choc troche opona schowala, nie wiem dlaczego tak....

Opublikowano

Poprostu nie jest Ci dane miec mega glebe:decayed:

Opublikowano
  • Autor

możliwe , za to przód można tak skręcić że siada na ziemi :lol:

Zawartość dodana 39 minutes later

Majstry da rade sie dobrać do sprężyny tyl bez podnośnika w warunkach garażowych ? Zeby ja wyciągnąć , czy trzeba mechanikom truć dupe ?

Opublikowano

Da radę, tylko więcej męczenia się i więcej odkręcania. Możesz pomóc sobie ściągaczami, ale takim ręcznymi ciężko podejść.
Ja na podnośniku i na hydraulicznym ściskaczu sprężyn, wyciągam w 10minut na spokojnie.

Opublikowano
  • Autor

ściągaczy nawet nie mam hmm , pamietam że nawet fajnie te wchodziły jak montowałem 

Opublikowano

Możesz to zrobić przy użyciu pasów. Te, które używa się do przyczepek, węższe ;)

Opublikowano

U Ciebie pieje a u mnie na max podniesieniu ledwo wchodzi palec/ po max opuszczeniu kolo wpada tak do środka ze prawie trze o bude- tak to jest już z tymi gwintami.

Koło ciekawe ,także ciekaw jestem jak to finalnie usiądzie i się wkomponuje :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj siedze od rana przy tym i tak , na oldbojach nie siedzi , nakrętki nie ma sensu wyciągać bo bym musiał gumę podłożyć a ona jest szersza dużo od nakrętki wiec jeszcze gorzej bedzie , rynce opadajo :/

Zawartość dodana 36 minutes later

nie mam pomysłu na to , czy może nakrętka powinna byc od dołu i wtedy sprężyna sie inaczej układa , na chłopski rozum nic to raczej nie da , czy po prostu sprężyny tylne trzeba zmienic i święto 

fota podglądowa obok guma pod spreżyne widać że dużo grubsza 

CkuIscg.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.