Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0 ASN gdzie macie zamontowane reduktory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej jak w temacie, pytanko gdzie macie zamontowane reduktory LPG

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

Pod osłoną zbiornika wspomagania i zbiornika płynu do sryskiwaczy

Opublikowano

jw

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się nad innym cieplejszym miejscem ale nie ma gdzie wcisnąć

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

JA tez mam jak wyzej

Opublikowano

Silnik Ci się nie dogrzewa ?

Opublikowano
  • Autor

Silnik Ci się nie dogrzewa ?

Sęk w tym, że dogrzewa ale zaczęły się problemy z działaniem LPG. Przy panujących obecnie temperaturach 2-5 stopni auto po rozgrzaniu przełączy się na gaz ale po przyspieszeniu przełącza z powrotem na Pb. Po zwolnieniu prędkości znów przełączy się na LPG ale tylko do prędkości max 130. Przez jakiś czas było ok jak miałem osłonięty reduktor ale problem wrócił. Kilka tematów wyżej jest opisany podobny problem gdzie rozszczelniony był zbiornik płynu chłodniczego :eusathink:

Opublikowano

Ciśnienie łatwo sprawdzić czy jest w układzie. Rozgrzej delikatnie silnik i odkręć zbiorniczek wyrównawczy najlepiej przez jakąś szmatę żeby się nie poparzyć i nie rozlać płynu po całym silniku.

Jak jest ciśnienie to sprawdź czujnik ten w instalacji LPG może nie podawać właściwych temp. do sterownika gazu i ten przełącza nonstop


Ewentualnie w sofcie sterownika gazu zmniejszyć próg tem. przełączania się instalacji. Możesz mieć ustawiony na np. 70 stopni i tez tak będzie. Zmniejszyć tem przełączania na np. 20, 30 stopni i nie powinno być problemu

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Coś z instalacją jest nie halo. Mam jak koledzy wyżej zamontowany parownik i nawet przy -20 śmigam po autostradach z dużymi prędościami i tego problemu nie mam. chodzi normalnie a temp przełączenia na lpg mam 30 stopni.

Opublikowano

Ja mam również J.W i jest wszystko ok. ( Pod osłoną płynu do spriskiwaczy deczko niżej niż sterownik ABS )

Opublikowano

ja mam pod lewą lampą
coś takiego
lovato_easyfast_reduktor.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie między zbiorniczkiem płynu do spryskiwaczy a pasem przednim i wszystko lata jak trzeba

Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany :banan: reduktor jest sprawny i został tam gdzie był tylko gazownik inaczej podpiął węże. Na jeździe testowej przy 150km/h reduktor trzyma 50 stopni

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zastanawiam się nad innym cieplejszym miejscem ale nie ma gdzie wcisnąć

Odpowiedź ---- > Galeria "Audi A4 B6 3.0 Quattro"

Link do galerii :

http://kolomax.pl/nasze-prace-2/audi/

Edytowane przez Kołomax

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

j.w. narazie wsio dziala i mam na 30 stopni ustawione

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

to czemu ja mam jeden reduktor ??

Opublikowano

jak to czemu? a chcesz mieć więcej ?

Opublikowano

bowiesz co ktos mi cały czas wmawiał ze musze miec dwa

Opublikowano
  • Autor

bowiesz co ktos mi cały czas wmawiał ze musze miec dwa

Można dwa tylko po co? 220KM to nie jakaś kosmiczna moc więc jeden porządny reduktor spokojnie ogarnie

  • 1 rok później...
Opublikowano

U mnie jest zamontowany pod lewą lampą (od str kierowcy) i dobrze się sprawuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.