Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.6 ADP 1996r] czy takie tylne lampy będa pasowac?


Adriano007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu nosze się z zamiarem wymiany tylnich lamp. Ostatnio na allegro wpadły mi w oko właśnie takie oto lampy:

http://moto.allegro.pl/item442011773_lampy_tylne_audi_a4_b5_95_01_black_clear_od_fk.html

Pytanie moje jest następujące:

-jak uważacie będa pasowac do czarnego koloru nadwozia mojej Audi,

-czy w związku z ich zakupem czekają mnie jakieś przeróbki przy wtyczkach, ewentualnie inne przeróbki

Bardzo prosze o wyrażenie swojej opinii. Nadmieniam że jeżdze audi A4 1.6 z 1996 roku i posiadam najzwyklejsze światła tylnie, z kwadratowym wstecznym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czarnego auta będa pasować :good:

O ile pamiętam to takie lampy sa P&P :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad takimi zastanawiałem, ale doszedłem do wniosku że do granatowego koloru będą lepsze red white clear. Natomiast do czarnego podejdą elegancko :naughty: Jakbym miał blacka to bym pewnie takie kupił :tongue4: Co do tego P&P pisze w opisie że są do roczników 95-01, a jak wiemy od 99 miejscami są zamienione kierunki z wstecznym. Także albo bedą P&P, albo podmienisz dwa kabelki w kostce. Ale to nie stanowi problemu i zajmuje kilka minut :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też rozwazałem te lampy ale jednak wybrałem inną opcję :)

Co nie mówię ze są złe.

Ważne byś był zadowolony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czarnym aucie mogą ciekawie wyglądać, co do przekładki to podejrzewam że bez większego problemu p&p (raczej bez zmieniania pinów) rozłożenie swiateł jest takie jak w lampach z I liftu, po II lifcie lampy miały odwrotnie kierunek z wstecznym i tam jest potrzeba podmianki w kostce.

powodzenia jak się zdecydujesz zapodaj fotki - ocenimy :naughty: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym P&P różnie bywa. Ja kupiłem Red White Clear i też pisało 95-01. Okazało się że są przystosowane do aut poliftowych i musiałem przełożyć kabelek. Ale tu może być inaczej. W każdym razie nawet jak trzeba przełożyć to nie ma problemu :wink4: Zapodaj fotki jak kupisz i założysz, obaczymy efekt :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne lampki ja bym sam sobie zrobił ledy a mianowicie można kupić moduły led takie kwadratowe wiąże się to troche z rozpiłowaniem klosza od tyłu ale efekt można osiągnąć jak w a6 nowej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie panowie za jakże cenne Wasze zdanie. Światła już kupione. Teraz czekam na przesyłke. Jak będe je miał to będą też i fotki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne lampki ja bym sam sobie zrobił ledy a mianowicie można kupić moduły led takie kwadratowe wiąże się to troche z rozpiłowaniem klosza od tyłu ale efekt można osiągnąć jak w a6 nowej :naughty:

kolego masz moze gdzies linka do tego modułu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem ale jeśli chodzi ci o link strony z ofertą tych o to lamp to prosze bardzo:

http://moto.allegro.pl/item442011773_lampy_tylne_audi_a4_b5_95_01_black_clear_od_fk.html

http://moto.allegro.pl/item444572508_lampy_audi_a4_black_ciemne_dymione_chrom_clar_cz_b.html

Ja znalazłem tylko te na allegro tylko cena jest troche rozbieżna. Przed kupnem zapytaj sprzedającego czy one są razem z wkładami. Te droższe pewnie tak.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 20:10_________________________________________________A sorki już wiem co i jak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze !Tommy raczej chodziło o moduł led o którym pisał audia41.6 Sam jestem ciekawy o co chodzi z tym modułem, bo jeszcze czegoś takiego nie widziałem na allegro. Także jak możesz audia41.6 to wyjaśnij :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa. Źle zrozumialem jego posta. A tak poza tym też jestem zainteresowany tym modułem. Może dowiemy się czegoś więcej od kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo dokładnie chodzi o ten moduł o którym pisał audia41.6. i zobaczyć czy by to jakoś dało się spasować czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie swiatła juz sa na samochodzie. Muszę powiedzieć że jak dla mnie to bomba. Jak będe miał chwile to zrobie kilka fotek i wstawie. Obaczycie i ocenicie. Pozdro[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 22:47_________________________________________________Pragnę dodać że bez podmiany kabelków (wsteczny z kierunkami) sie nie obeszło ale łatwa to sprawa : Strona prawa podmieniamy kabel oznaczony nr 4 z kablem o nr 6, strona lewa podmieniamy kabel oznaczony nr 3 z kablem o nr 1.

Później cieszymy sie pięknie swiecącymi lampami. A warto też zwrócic uwagę na montaż samych lamp żeby później nie było niespodzianek podczas deszczowej pogody. troche sylikonu może się przydac. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...