Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwy Dekory LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja jestem ciekaw czy już ktoś wymodził przedni duży dekor, tak żeby świeciło jak w drzwiach? Ja przekładałem swoją taśmę już kilka razy i nie mogę uzyskać efektu zbliżonego do drzwi :( Ma ktoś może zdjęcie jak u was to świeci albo jak rozłożoną macie taśmę pod dekorem?

Ja naklejałem pasek Ledowy na sam dekor za pomocą kleju na gorąco, wyszło bardzo podobnie jak na drzwiach

czyli swieci lepiej ?

Opublikowano
  • Autor

fotki proszę

Opublikowano

No pokaż jakieś foto. U mnie przedni dekor świeci z góry i z dołu i myśle jak to zrobić. taśma też nie trzyma ale widze że będzie trzeba na gorący klej zrobić jak u Kolegi wyżej

Opublikowano

Fotki z montażu będą jak zrobie kilka poprawek. Na razie wygląda tak (na chwilę obecna tylko takie fotki mam robione kalkulatorem :) ) na zdjęciach to dziwnie wyszło, ale w rzeczywistości świeci na tym samym poziomie co ten na drzwiach
0wdidbc2jxe5_t.jpg
0yw4ogyafsac_t.jpg
ten mały dekor ściąłem trochę nożykiem
ex8v0qktltcx_t.jpg
natomiast przykleiłem tak jak w pierwszym poście
mpj8yf1tqrsl_t.jpg

tak jak pisałem wyżej pasek led przy długim dekorze przykleiłem klejem na gorąco bezpośrednio na nim, ale muszę zrobić jeszcze parę poprawek, Pasek Ledowy najtańszy z allegro

Edytowane przez lapidem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj znalazłem czas i zabawiłem się z taśmą LED u siebie. tak jak wcześniej chłopaki dałem pod dekor a nie na niego. a dokładnie oparłem go tak, żeby diody były skierowane do góry. koniec taśmy tak jak na 1 zdjęciu zawinąłem a wcześniej podszlifowałem dekor tak żeby i ona była delikatnie podświetlona. i ot to taki efekt. jutro drzwi od strony kierowcy :)

3mQMtOO.jpg

qyVhyJN.jpg

d1aE3hs.jpg

zostało mi z 5 cm taśmy to zapodałem go w podsufitkę. podpiąłem pod diody ambiente. i można powiedzieć, że jest klawo :)

p821v4T.jpg

jGD9KsE.jpg

co prawda zdjęcia nie pokazują tego jak w rzeczywistości ale jestem zadowolony z efektu :)

przyciąłem później trochę taśmę nad klamką bo jednak dawało za bardzo i teraz jest lepiej. nie trzeba już innego podświetlenia

Edytowane przez koxmo

Opublikowano

Jest kosmos, niedługo muszę to wyczarować u siebie!

Opublikowano

Tez myślałem żeby zrobić tak z klamka. Mocno tam szlifowane?

Opublikowano

przeciągnąłem po całości. tzn od miejsca jak zaczyna się uchwyt na tapicerce i skończyłem przed końcem jakieś 5 cm. ale nie podobało mi się i tylko zawinąłem taśmę tak żeby świeciły góra 2 diody na klamkę i jest skromniej i lepiej to wygląda bo wcześniej to jebitnie po oczach trzaskało

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35917e0726db9ca6.html

u mnie wyglada to tak ja przykleilem na drzwi i wydaje mi sie ze swieci rowno

Dziekuje kaju za zarabisty pomysl

Edytowane przez moglaj80

Opublikowano
  • Autor

za nie ma co :hi:

Opublikowano

Petarda to podświetlanie!
Must have po założeniu elektryki na tył :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kurde ja zrobiłem dokładnie tak jak w opisie i za chiny mi nie moze wyjsc, tak jakby za bardzo przylegały dekory :kwasny:

Opublikowano

Mam to samo , zostaje podcięcie dekoru i powinno być ok

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

chlopaki a gdzie przykleliliscie tasme led ja mam przyklejone na drzwi i jest git, tylko dekor gdzie jest schowek podkleilem od spodu tasma czarna .

Opublikowano

zaraz sprobuje na drzwi i zobacze jak bedzie

Opublikowano

zobacz wyzej dodalem zdiecie moze nie najlepszej jakosci(telefon)

Opublikowano

tez tak zrobilem przed chwila i jest bardzo ale to bardzo lekka poswiata tak jakbym mial baardzo szczelnie przyczepione dekory

Opublikowano

naklej tasme jak najwyzej mozesz u mni jest ok wszystko

Opublikowano

Jakie masz dekory? Na 1NK ja i jeszcze ktos mial tak samo czyli bardzo dopasowane dekory ktore nie przepuszczaja swiatla :(

Opublikowano

biggman ja mam bialy carbon ktory jest baardzo dopasowany, ale znalazlem sposób zobaczymy w nocy jak świeci bo w dzien juz widać. Nakleiłem na drzwi tak że dekory są wolne i w razie potrzeby mozna zdemontować, a nakleiłem nie tak jak kolega koxmo ale podobnie. Na ściande boczka, ale wyżej i tak jakby świeciło w dekor a nie do góry i najlepiej nakleić u samej góry zaraz jak się załamuje ten okapnik nad dekorem i potem sobie śrubokrętem obniżyć jak juz zamontujemy dekor :decayed: chociaż zobacze efekt w nocy

moglaj80 dokladnie tak samo jak Ty bo dopiero teraz zobaczylem, ze dales link i go kliknąłem, a myslalem ze mowisz ze tak samo jak ma koxmo

Edytowane przez rosiaksdz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.