Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

fajne rozwiazanie. mod chyba zaczerpniety z nowszych modeli audi bodajrze z q7?? fajnie to wyglada trzeba bedzie sie pobawic troche u ojca w b6. w b5 raczej kiepsko z miejscem bedzie a w dystanse na dekory raczej niema sie co bawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z poborem prądu przez te taśmy niech się wypowie jakiś elektryk ;) no bo jak by nie było taka listwa 75cm na pewno czerpie więcej prądu niż jedna dioda która oświetla klamkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam tak 2 lata nic się nie dzieje i jest oki wszystko.

fajne rozwiazanie. mod chyba zaczerpniety z nowszych modeli audi bodajrze z q7?? fajnie to wyglada trzeba bedzie sie pobawic troche u ojca w b6. w b5 raczej kiepsko z miejscem bedzie a w dystanse na dekory raczej niema sie co bawic

Ja to widziałem w a6 c5 jako ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pasek led idzie dostać gdzieś w zwykłym sklepie? Nie mówię tutaj o allegro. Jutro bym kupił, a w sobotę działał :decayed:

sklep/hurtownia elektryczna

no właśnie też mnie to dziwi nie robiąc nic dekorom (dziurek itp) to listwa jest przyklejona i jak jest zamontowany dekor świeci w strone drzwi, światło się rozprasza i wychodzi każdą możliwa szczeliną i właśnie pytanie jak to ukierunkowałeś że wypada światło na dół :o albo jakieś dokładniejsze foto :D

widać na fotce jak jest zamontowane - taśma led ma to do siebie, że ma szeroki kąt świecenia :wink: stąd efekt

Fajnie to wyszlo. :) a w przypadku gdy nie mamy pakietu swiatlo to gdzie/w co najblizej mozna by sie wpiac?

sterowanie elektrycznych szyb

Fajnie to wyszlo. :) a w przypadku gdy nie mamy pakietu swiatlo to gdzie/w co najblizej mozna by sie wpiac?

Podświetlenie przycisków elektrycznych szyb.

Nakładam prawa autorskie na zdjęcia ;-)

o to to. dokłanie, fotki to robota bidzia, ja tylko mówiłem jak aparat ustawić :decayed:

secio, zrobiłem u siebie pół na pół i mi się nie podobało, dlatego zrobiłem w silikonie. kristof, patrz wyżej. grzegolas - krzywdy to na pewno nie zrobi instalacji, secio lata kupe czasu, w b5 też kombinowałem z ledami w lampkach podsufitki, tylnych lampach i nic się nie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam tak 2 lata nic się nie dzieje i jest oki wszystko.

fajne rozwiazanie. mod chyba zaczerpniety z nowszych modeli audi bodajrze z q7?? fajnie to wyglada trzeba bedzie sie pobawic troche u ojca w b6. w b5 raczej kiepsko z miejscem bedzie a w dystanse na dekory raczej niema sie co bawic

Ja to widziałem w a6 c5 jako ori

w C5 takie bajery były?? chyba C6?? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c6, c5 nie miało takich bajerów. ja to widziałem w q7 lift i mnie podjarało :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nic nie dzieje się z instalacją to trza się brać za oświetlenie dekorów na Święta jak znalazł będzie :oklasky: Ok a są jakieś doświadczenia co do rodzajów diody ? chodzi mi o wielkość. Są z popularnych SMD 3528 , 5050 moim zdaniem to chyba jak najmniejsza co by tylko podświetlało dekory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich ledów do mam od ....

zawsze zostają mi jakies małe odpady po montazach mebli :decayed: bede miał do rezac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian tez w swoim ma zrobione Ledy w dekorach ale jemu świecą tylko dołem

Najlepiej zrobić dziurę w boczku aby przeszła mała wtyczka taka jak w podłączeniu podświetlania np: kubka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że listwa świeci się z zza dekora przez szczelinę ? Bo tak nie do końca jarze :)

tak, zza dekora. nic nie trzeba ciąć w boczku - jest otwór montażowy na klips/zatrzask dekora, przez który puszcza się kabel, tam wtyczka typu oświetlenia lampek co są w boczkach śmiało przejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c6, c5 nie miało takich bajerów. ja to widziałem w q7 lift i mnie podjarało :jerk:

c6 miało w pełnym pakiecie ambiente

p1050634-26512.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c6, c5 nie miało takich bajerów. ja to widziałem w q7 lift i mnie podjarało :jerk:

c6 miało w pełnym pakiecie ambiente

p1050634-26512.JPG

tylko tam chyba w dekorach światłowód jest. w c6 fajnie regulujesz natężenie światła z pozycji MMI :giveheart:

oczywiście na fotce też jest lekko podkręcone oświetlenie, bo na żywo aż tak to nie napierdala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem, światłowód. szkoda że biały tam jest, ja jednak wolę czerwień, nie skupia tak wzroku, jak biel :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego kiedyś robili ringi ;-) a światłowod to nic innego przecież. Tyle że jest z tyłu 'ponacinany' i na tych nacieciach jest właśnie załamanie światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...