Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem ciekaw czy już ktoś wymodził przedni duży dekor, tak żeby świeciło jak w drzwiach? Ja przekładałem swoją taśmę już kilka razy i nie mogę uzyskać efektu zbliżonego do drzwi :( Ma ktoś może zdjęcie jak u was to świeci albo jak rozłożoną macie taśmę pod dekorem?

Ja naklejałem pasek Ledowy na sam dekor za pomocą kleju na gorąco, wyszło bardzo podobnie jak na drzwiach

czyli swieci lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pokaż jakieś foto. U mnie przedni dekor świeci z góry i z dołu i myśle jak to zrobić. taśma też nie trzyma ale widze że będzie trzeba na gorący klej zrobić jak u Kolegi wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki z montażu będą jak zrobie kilka poprawek. Na razie wygląda tak (na chwilę obecna tylko takie fotki mam robione kalkulatorem :) ) na zdjęciach to dziwnie wyszło, ale w rzeczywistości świeci na tym samym poziomie co ten na drzwiach
0wdidbc2jxe5_t.jpg
0yw4ogyafsac_t.jpg
ten mały dekor ściąłem trochę nożykiem
ex8v0qktltcx_t.jpg
natomiast przykleiłem tak jak w pierwszym poście
mpj8yf1tqrsl_t.jpg

tak jak pisałem wyżej pasek led przy długim dekorze przykleiłem klejem na gorąco bezpośrednio na nim, ale muszę zrobić jeszcze parę poprawek, Pasek Ledowy najtańszy z allegro

Edytowane przez lapidem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znalazłem czas i zabawiłem się z taśmą LED u siebie. tak jak wcześniej chłopaki dałem pod dekor a nie na niego. a dokładnie oparłem go tak, żeby diody były skierowane do góry. koniec taśmy tak jak na 1 zdjęciu zawinąłem a wcześniej podszlifowałem dekor tak żeby i ona była delikatnie podświetlona. i ot to taki efekt. jutro drzwi od strony kierowcy :)

3mQMtOO.jpg

qyVhyJN.jpg

d1aE3hs.jpg

zostało mi z 5 cm taśmy to zapodałem go w podsufitkę. podpiąłem pod diody ambiente. i można powiedzieć, że jest klawo :)

p821v4T.jpg

jGD9KsE.jpg

co prawda zdjęcia nie pokazują tego jak w rzeczywistości ale jestem zadowolony z efektu :)

przyciąłem później trochę taśmę nad klamką bo jednak dawało za bardzo i teraz jest lepiej. nie trzeba już innego podświetlenia

Edytowane przez koxmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciągnąłem po całości. tzn od miejsca jak zaczyna się uchwyt na tapicerce i skończyłem przed końcem jakieś 5 cm. ale nie podobało mi się i tylko zawinąłem taśmę tak żeby świeciły góra 2 diody na klamkę i jest skromniej i lepiej to wygląda bo wcześniej to jebitnie po oczach trzaskało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35917e0726db9ca6.html

u mnie wyglada to tak ja przykleilem na drzwi i wydaje mi sie ze swieci rowno

Dziekuje kaju za zarabisty pomysl

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nie ma co :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petarda to podświetlanie!
Must have po założeniu elektryki na tył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja zrobiłem dokładnie tak jak w opisie i za chiny mi nie moze wyjsc, tak jakby za bardzo przylegały dekory :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo , zostaje podcięcie dekoru i powinno być ok

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki a gdzie przykleliliscie tasme led ja mam przyklejone na drzwi i jest git, tylko dekor gdzie jest schowek podkleilem od spodu tasma czarna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz wyzej dodalem zdiecie moze nie najlepszej jakosci(telefon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak zrobilem przed chwila i jest bardzo ale to bardzo lekka poswiata tak jakbym mial baardzo szczelnie przyczepione dekory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklej tasme jak najwyzej mozesz u mni jest ok wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz dekory? Na 1NK ja i jeszcze ktos mial tak samo czyli bardzo dopasowane dekory ktore nie przepuszczaja swiatla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biggman ja mam bialy carbon ktory jest baardzo dopasowany, ale znalazlem sposób zobaczymy w nocy jak świeci bo w dzien juz widać. Nakleiłem na drzwi tak że dekory są wolne i w razie potrzeby mozna zdemontować, a nakleiłem nie tak jak kolega koxmo ale podobnie. Na ściande boczka, ale wyżej i tak jakby świeciło w dekor a nie do góry i najlepiej nakleić u samej góry zaraz jak się załamuje ten okapnik nad dekorem i potem sobie śrubokrętem obniżyć jak juz zamontujemy dekor :decayed: chociaż zobacze efekt w nocy

moglaj80 dokladnie tak samo jak Ty bo dopiero teraz zobaczylem, ze dales link i go kliknąłem, a myslalem ze mowisz ze tak samo jak ma koxmo

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...