Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nowy 3.0 pare pytań


cygaro

Rekomendowane odpowiedzi

witam chodzi mi o świece zapłonowe mam
IRYDOWE LPG LASER LINE NO.1 NGK
1496 i niewiem jaki jest ich okres używania i temat navi audi auz1z186329402 zależy mi na płycie z mapą do kosza poszło już z 15 płyt i nic laser czysty na orginalnej śmiga aż miło tylko że to szwajcaria pomocy coś z tą płytą. jeszcze o uzupełnienie oleju w skrzyni biegów jak sprawdzić poziom i czym to najlepiej uzupełnić silnik w opisie

Edytowane przez cygaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świec producent podaje, że można na nich przejechać 60 tyś, a wszystko wyjdzie w praniu.

I co z tego że Szwajcar ?? ja mam też Szwajcara i działa wszystko bez kłopotu nagrywam sobie płytki z mapami mam obecnie 2014 Polska Czechy i coś na Europę oraz wgrywałem sam sobie oprogramowanie na język polski i również śmiga bananowo :banan:

stan oleju w skrzyni - o ile to manualna skrzynia to na boku skrzyni jak podniesiesz masz korek odkręcasz go i jak stan jest to będzie Ci ciekło, jak nie ma wkładasz palucha i czujesz czy sięgniesz palcem do oleju czy nie, i dolewasz. Ja to robiłem tak : w korku od bańki z olejem robiłem dziurę, i pistoletem pod ciśnieniem wtłaczałem powietrze a olej przez rurkę wlewał do skrzyni i zerkałem aż przez korek poziomu olej poleci ( wszystko robisz po woli ) że by nie napaskudzić. Olej to 75W90 GL 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Any nagrac płytę trzeba mieć odpowiednią nagrywarke i płytę dvd wielowarstwowa a nie zwykła dvd

Xperia Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Any nagrac płytę trzeba mieć odpowiednią nagrywarke i płytę dvd wielowarstwowa a nie zwykła dvd

Xperia Z2

a ona nie chodzi tylko czasem na cd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD+dl (zobacze jutro) bo na zwyklej dvd nie zmiesci się tyle danych .

Xperia Z2

Cześć

pomógłbyś z wgraniem map?mam szwajcara a chciałem na Polskę i Polskie menu...Jestem w temacie zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chomikuj masz pełno map do DX na rok 2014 a więc pobierz, zainstaluj dobie deamon tools, zrób obraz płyty ściągnij sobie ccd profile ( a jak nie daj meila to Ci podeślę) montujesz obraz w deamon, bierzesz profil odpowiedni i hejda, płyta nagrana

To samo robisz ze spolszczeniem systemu. U siebie tez robiłem, tez mam ze Szwajcari a więc znam temat. Kłopotu nie ma żadnego z opiwywanych na forum, bynajmniej mnie one nie dotyczyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chomikuj masz pełno map do DX na rok 2014 a więc pobierz, zainstaluj dobie deamon tools, zrób obraz płyty ściągnij sobie ccd profile ( a jak nie daj meila to Ci podeślę) montujesz obraz w deamon, bierzesz profil odpowiedni i hejda, płyta nagrana

To samo robisz ze spolszczeniem systemu. U siebie tez robiłem, tez mam ze Szwajcari a więc znam temat. Kłopotu nie ma żadnego z opiwywanych na forum, bynajmniej mnie one nie dotyczyły.

Dzięki za info spróbuję coś pomęczyć,powinienem dać radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie laik komputerowy dałem radę, a więc i ty dasz radę posiedz poczytaj a na pewno sam zrobisz, ja zrobiłem i jest ok chasa jak ta lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...