Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinię, też nie jestem do końca przekonany co do tego grila. Chciałem zobaczyć jak to będzie wyglądać, bo tak jeszcze u nikogo nie widziałem :-)

________________________________________________________________________________________________________

Pedalina :wink:

DSC01853.jpg

DSC01851.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

jaka znów Padlina :P pięknie wygląda :D

Opublikowano

Dzięki za opinię, też nie jestem do końca przekonany co do tego grila. Chciałem zobaczyć jak to będzie wyglądać, bo tak jeszcze u nikogo nie widziałem :-)

Pedalina :wink:

DSC01853.jpg

DSC01851.jpg

Gdzie za ile i dlaczego tak drogo ?

Opublikowano
  • Autor

jaka znów Padlina :P pięknie wygląda :D

:P:grin::wink:

Gdzie za ile i dlaczego tak drogo ?

Na alledrogo :decayed:

Opublikowano

Na alledrogo :decayed:

znaczy drogo :wink: ale przynajmniej ładnie :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

E tam,do ładnie to jeszcze mu brakuje....

Mam do podkucia felgi 20" 9J ET 37 zawieszenie 1BV s-line

I mam dylemat, jaki rozmiar opony na tą felgę założyć :eusathink:

245/35 czy 255/30

A może coś innego....

Co proponujecie

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

305/30 :D :D :D

Opublikowano
  • Autor

305/30 :D :D :D

No ten jak podpowie:-)

Opublikowano

znaczy się podoba się :D

no zeby Ci zniwelować nadsterowność na zakretach na 3 biegu :D

Opublikowano

Ja bym nie zakładał więcej niż 235mm. Też mam taki silnik i uważam, że mega szerokie koło mogłoby odebrać trochę dynamiki.

Opublikowano
  • Autor

Ja bym nie zakładał więcej niż 235mm. Też mam taki silnik i uważam, że mega szerokie koło mogłoby odebrać trochę dynamiki.

Masz serię?

Opublikowano

Ja bym nie zakładał więcej niż 235mm. Też mam taki silnik i uważam, że mega szerokie koło mogłoby odebrać trochę dynamiki.

Masz serię?
206km 428nm

Ja osobiście na lato planuję 235/35 r19

Edytowane przez bodas

Opublikowano
  • Autor

Ja bym nie zakładał więcej niż 235mm. Też mam taki silnik i uważam, że mega szerokie koło mogłoby odebrać trochę dynamiki.

Masz serię?

Ale w ori. To masz już 245:-)

Opublikowano

235/35 lub 245/35 mieszczą się w przedziale błędu względem oryginalnego Koła. Ja natomiast nie chcę tak szerokiej opony, bo jak dla mnie te "dwieście pare" koni przy dość ciężkim nadwoziu nie poraża.

Opublikowano

dokładnie.. generalnie jak bede zmieniał w 19 cala opony to raczej tez dam 235....

Opublikowano
  • Autor

dokładnie.. generalnie jak bede zmieniał w 19 cala opony to raczej tez dam 235....

Te ja wiem do czego pijesz z tym 235 :grin::grin: :grin:

Opublikowano

hie hie hie :D

Opublikowano

Tak poza tematem co masz wrzucone w halogen, dobrze świeci? Szukam do siebie i zdecydować się nie mogę.

Opublikowano
  • Autor

nie

hie hie hie :D

no nie odpuści mi tych S-piątek :D


Tak poza tematem co masz wrzucone w halogen, dobrze świeci? Szukam do siebie i zdecydować się nie mogę.

Z Cree zmieniłem na te H11 OSRAM Blue Intense

Te w porównaniu do diody doświetlają

Opublikowano

jaaaa no co TY jak tam P0 ?? :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.