Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od 1.6-2.2 złociszonków

nie funkcjonuje "nav i"

a co do kiery Simon to każdy Ci to powie jest meeeega i nawet sie nie zastanawiaj tylko kupuj...

ps u Siemiana narazie źródełko nowych wyschło także tylko używawszy :)

Kiera elefancka !!

Jakby źródełko znów "nabrało" to prośba o info ;)

Opublikowano
  • Autor

:) To musisz nękać szeryfa którego namiar Ci podałem :wink:


Przyszła zima pjosku ni ma... :D

Cuś się udało pstryknąć w zimowej scenerii :P

2m2ymn8.jpg

314xcsi.jpg

2uogle1.jpg

t9fdrq.jpg

2hd9tsn.jpg

2ppk51x.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

ale błysk :)

Opublikowano
  • Autor

ale błysk :)

gdzie tam :) sama piana z Karchera

Opublikowano

Super kiera, a ja myślałem że mam biała nitkę, teraz widzę że chyba nie do końca.

Opublikowano
  • Autor

Tak mam tą

Nie jest idealna, ale jak zalejesz dobrą pianom z ciepłą wodom coś tam opryska :)

Super kiera, a ja myślałem że mam biała nitkę, teraz widzę że chyba nie do końca.

Powiem Ci że masz też białą...

tylko musisz użyć szczoteczki do zębów :D

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Eee no bez jaj :D

Opublikowano
  • Autor

Eee no bez jaj :D

Eee no bez jaj :D

No bez kitu

Szczoteczka elektryczna i silny roztwór proszku do białych szmatek :D

I Heya

Opublikowano

poślij coś do kalendarza! :)

Opublikowano

świci się jak psu.... :D:P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przebieg 208650 km to już trochę jazda po bandzie :decayed: więc najwyższa pora na pierwszą wymianę rozrządu.

2ur41f9.jpg

Przy okazji wymieniony został pasek alternatora z rolką i napinaczem.

W porównaniu do paska rozrządu ten już był trochę zmęczony :wink:

Czas wymiany bez ruszania przodu ok 4 h

I wreszcie głowa spokojna :)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Przebieg 208650 km to już trochę jazda po bandzie :decayed: więc najwyższa pora na pierwszą wymianę rozrządu.

2ur41f9.jpg

Przy okazji wymieniony został pasek alternatora z rolką i napinaczem.

W porównaniu do paska rozrządu ten już był trochę zmęczony :wink:

Czas wymiany bez ruszania przodu ok 4 h

I wreszcie głowa spokojna :)

:thumbup1:

Opublikowano

oj nie ładnie nie ładnie tak późno o serce dbać :D:P

Opublikowano

No co wymiana przy 210tys przewidziana, jak strzeli wczesniej to wina producenta. Ja nie ryzykuje i jade jutro do ASO :D

Opublikowano
  • Autor

No co wymiana przy 210tys przewidziana, jak strzeli wczesniej to wina producenta. Ja nie ryzykuje i jade jutro do ASO :D

I prawidłowo :)

We wcześniejszych jakoś nigdy nie odwlekałem z tym do końca :decayed:

Wiadomo że, na to nie ma reguły, ale co 15k przy oliwie, zawsze koleszka mechanior kukał przynajmniej okiem na rozrząd. A że Niemiec przez pierwsze 2 lata na pukał 120k się znaczy że głównie autobahn :P Więc to nie to samo jak krótkie trasy START/STOP :wink:

oj nie ładnie nie ładnie tak późno o serce dbać :D:P

o serducho dbamy co 15k ma transfuzję świeżej krwiiiiii :D:P

Opublikowano

za***iste te Twoje auto :kox: Po B6 nie ma opcji żeby było coś innego jak B8 :kox:

Opublikowano
  • Autor

za***iste te Twoje auto :kox: Po B6 nie ma opcji żeby było coś innego jak B8 :kox:

Dzięki Andrju :) normalny s-line, jeszcze dużo do inwestowania :D

Opublikowano

za***iste te Twoje auto :kox: Po B6 nie ma opcji żeby było coś innego jak B8 :kox:

Dzięki Andrju :) normalny s-line, jeszcze dużo do inwestowania :D

Tyle w B8 wystarczy :wink:

Opublikowano
  • Autor

za***iste te Twoje auto :kox: Po B6 nie ma opcji żeby było coś innego jak B8 :kox:

Dzięki Andrju :) normalny s-line, jeszcze dużo do inwestowania :D

Tyle w B8 wystarczy :wink:

Przód :D
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.