Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zderzak przód s-line sprzedałeś?

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Ruby napisał:

Zderzak przód s-line sprzedałeś?

Wymieniłem na C+

Niemam go jeśli o to pytasz...

Opublikowano
Godzinę temu, Ruby napisał:

Zderzak przód s-line sprzedałeś?J

Ja w grudniu będę miał na sprzedaż swój, całe uzbrojenie Krystiana właśnie. Nadal nowością pachnie :D

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Ja w grudniu będę miał na sprzedaż swój, całe uzbrojenie Krystiana właśnie. Nadal nowością pachnie :D

Hehe polecam :D

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
3 godziny temu, krystian3769 napisał:

Dyferek wpadnie. Jeszcze się zastanawiałem czy nie zginie w czerni auta. Ale już jestem przekonany że będzie czarny.

Co do felg już dawno myślę nad jakimś świeżym wzorem właśnie w grafitowym połysku. Może coś na nowy letni sezon wpadnie ?

 

 

? nowe koło na pewno odświeży look ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Od jakiegoś czasu zauważyłem że mam problem z wbiciem pierwszego i trzeciego biegu. Nie działo się to za każdym razem. Niemniej jednak stawało się to irytujące :( Z historii wozu wiem że oliwa w skrzyni nie była ruszana. Na blacie prawie ćwierć bańki także chociażby z racji tego wypadało zobaczyć co tam się ślizg ; )

Na pierwszy rzut oka nie było tragedii jednak sprawność starego oleju musiała już się kończyć. Po wymianie nowego olej problem ustąpił. Biegi wchodzą idealnie :)

20181107-161048.jpg

Polecam zacząć od oliwy zanim rozbierzecie pół skrzyni ?

 

Opublikowano
7 godzin temu, krystian3769 napisał:

Od jakiegoś czasu zauważyłem że mam problem z wbiciem pierwszego i trzeciego biegu. Nie działo się to za każdym razem. Niemniej jednak stawało się to irytujące :( Z historii wozu wiem że oliwa w skrzyni nie była ruszana. Na blacie prawie ćwierć bańki także chociażby z racji tego wypadało zobaczyć co tam się ślizg ; )

Na pierwszy rzut oka nie było tragedii jednak sprawność starego oleju musiała już się kończyć. Po wymianie nowego olej problem ustąpił. Biegi wchodzą idealnie :)

20181107-161048.jpg

Polecam zacząć od oliwy zanim rozbierzecie pół skrzyni ?

 

Też planuję teraz wymienić olej w skrzyni, mam 185 tys przejechane i biegi też czasami ciężko wchodzą.

Autko piękne, co dużo pisać ;)

Opublikowano
W dniu 15.10.2018 o 10:53, krystian3769 napisał:

Co do felg już dawno myślę nad jakimś świeżym wzorem właśnie w grafitowym połysku. Może coś na nowy letni sezon wpadnie ?

NIe rób tego !! Teraz jest kosa . Moim zdaniem kolor felgi i wzór idealnie pasuje do Audi.

Opublikowano

Krystian w bagażniku je wozi cały czas :D

 

IMG-20181112-WA0031.jpg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

A co tu taka cisza? Od listopada nic się nie zmieniło? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.05.2019 o 12:49, xBladex napisał:

A co tu taka cisza? Od listopada nic się nie zmieniło? 

Hehe ? chyba mnie wywołałeś bo właśnie zdjęcia dodaje ...?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor

Wiele się nie dzieje. Ale autko śmiga i ma się dobrze ?

Z eksploatacyjnych. Wpadł komplet klocków hamulcowych i nowe oponki tym razem Continental Sport Contact 6 o niższym profilu jak poprzednie czyli 245/30/20 

Myślałem że komfort jeszcze bardziej poleci a odziwo lepiej mi się jeździ jak na Pirelli ?

spacer.png

No i wreszcie jest to czego brakowało do pakietu competition plus 

Dyfuzor Black Piano 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

No i tak to by wygładało ...?

A tak pozatym to jeżeli jest ktoś konkretnie zainteresowany to oddam w dobre ręce? 

Osoby chętne pisać na priv.

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Teraz chcesz sprzedać jak ja dom buduje? Kurła ??

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, xBladex napisał:

Teraz chcesz sprzedać jak ja dom buduje? Kurła ??

? zobaczymy 

Nie mam parcia. Jeżeli będzie ktoś  dobrze zainteresowany ?

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak nie lubie czarnego-tak tu z pompejami robi robote. 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, MARCIN607 napisał:

Jak nie lubie czarnego-tak tu z pompejami robi robote. 

Fajnie że się podoba :)

Opublikowano

Bardzo ładny avant :gicior:.

Co do opon nie czujesz różnicy ponieważ Continental ma znacznie miększą mieszankę niż Pirelli i z automatu niższy profil w CCS6 jest na równi jak wyższy w Pirelli.

Osobiście też jeżdżę na Conti tylko, że CCS5 i mogę polecić. Swoją drogą nie czujesz, że samochód jednak trochę bardziej "płynie" lub kładzie się na bok / przypiszczy na ślimaku ? Oczywiście mówię tutaj o ślimaku przy 100km/h, nie 50 :decayed:

 

Opublikowano
W dniu 25.05.2019 o 16:08, krystian3769 napisał:

spacer.png

spacer.png

Pięknie się prezentuje ?:kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za miłe słowa :)

Po pięciu latach dziś nadszedł dzień rozstania z moją cieszymordką :)

Pocieszające jest to że auto trafiło w dobre ręce kolegi z forum który mysle że nadal będzie je dopieszczał ciesząc się nim jak ja :)

 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
11 minut temu, krystian3769 napisał:

Dzięki Panowie za miłe słowa :)

Po pięciu latach dziś nadszedł dzień rozstania z moją cieszymordką :)

Pocieszające jest to że auto trafiło w dobre ręce kolegi z forum który mysle że nadal będzie je dopieszczał ciesząc nim jak ja :)

 

:((

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.