Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II


krystian3769

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zderzak, to mam dylemat czy szukać przed czy już polift. Co do zamocowania polifta to chyba nie ma problemów?

No i kwestia czy nie zrobię chały przód przed a tył po... ;)

A to rzecz gustu (Twojego oczywiście :) ) ale jak już robić to moim skromnym zdaniem i przód i tył taki sam (albo lift albo przedlift)

Z zamocowaniem problemów nie ma choć do lifta z tego co się orientuję trzeba wymieniać ślizgi

Kwestia kosztów, przedlift na pewno wyjdzie Cię taniej :)

Mi osobiście liftowy przód wcale nie podchodzi, tył jeszcze mógł by być, no ale gusta są jak d..pa :grin:

Myślę że nie ma co kombinować tylko szukam takiego zderzaka jak ma być przed lift to przed... tylko na dwie rury

A co myślisz o tym http://allegro.pl/osram-h11-cool-blue-intense-4200k-wysylka-w-24h-i4817666250.html są tańsze, ale lepiej hiba :) coś markowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny ten "german tank" ;) pytanko co do przyciemnionych szyb, ori czy robione u kogoś?? jaki procent przyciemniania? czy wogóle widać na tylnej szybie i bocznej te linnie od podgrzewania szyby. przymierzam się do zrobienia w moim.

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o tym OSRAM H11 Cool Blue Intense 4200K WysyĹka w 24h ! (4817666250) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. są tańsze, ale lepiej hiba :) coś markowego ?

Miałem kiedyś markowe OSRAM w innym aucie (H7) i problem polegał na tym że paliły się po wjechaniu w większy dołek :facepalm: także nie ma zasady że markowe będą lepsze jak mają się spierdaczyć to po prostu to zrobią choć byś nie wiem co robił :huh:

Po prostu kup i spróbuj 100zł to nie majątek, 4200K to dobry kolor ja mam u siebie 7400K i troszkę dają na fioletowo patrząc pod kątem ale już nie chce mi się kombinować :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny ten "german tank" ;) pytanko co do przyciemnionych szyb, ori czy robione u kogoś?? jaki procent przyciemniania? czy wogóle widać na tylnej szybie i bocznej te linnie od podgrzewania szyby. przymierzam się do zrobienia w moim.

dzieki i pozdrawiam

przyciemnione ori, co do %-a to nie mam bladego pojęcia, jeszcze nie sprawdzałem tego, a jeżeli chodzi o paski od podgrzewania to jak się z bliska przyglądniesz to widać :wink:

A co myślisz o tym OSRAM H11 Cool Blue Intense 4200K WysyĹka w 24h ! (4817666250) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. są tańsze, ale lepiej hiba :) coś markowego ?

Miałem kiedyś markowe OSRAM w innym aucie (H7) i problem polegał na tym że paliły się po wjechaniu w większy dołek :facepalm: także nie ma zasady że markowe będą lepsze jak mają się spierdaczyć to po prostu to zrobią choć byś nie wiem co robił :huh:

Po prostu kup i spróbuj 100zł to nie majątek, 4200K to dobry kolor ja mam u siebie 7400K i troszkę dają na fioletowo patrząc pod kątem ale już nie chce mi się kombinować :wink: .

Wielkie dzięki za odpowiedz. Na pewno każde będą lepiej dawać ja te CREE :facepalm: bo jak to ma być, tylko po to żeby inni widzieli, że cuś tam się zaświeciło w zderzaku to sorki... :grin:

_______________________________________________________________________________________________________

Zamiana CREE na OSRAM H11 COOL BLUE INTENSE XENON LOOK 4200 K

DSC07243.jpg

Prawa strona auta CREE lewa H11

DSC07261.jpg

Niby wydaje się że CREE daje mocniejsze światło jednak jest ono bardziej rozmyte i nie oświetla tak jak OSRAM

DSC07273.jpg

Jeszcze nie testowałem podczas jazdy ale wydaje się że coś z tego będzie...

Niemniej jednak CREE dawały efekt bardziej zbliżony do Xenona

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pan zadowolony :) CREE daje bardzo "krótkie" światło i tylko kolor ma podobny do ksenona a te OSRAMY będą Ci dawały dłuższe światło.

U mnie chodzą już 3 miesiąc i nadal działają :) poza tym nawet jeśli będą świeciły krócej niż CREE to i tak 50% ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też tak myślę :mysli:

______________________________________________________________________________________________________________

No i przyszły prezenty pod choinkę... :naughty::)

20141224_075908.jpg

20141224_100721.jpg

20141224_101105.jpg


Jeszcze pare detali i Nowy Rok na dwie fajery :banan::banan:


SWAP WYDECHU z 2.0 na 3.0 i zderzaka na S-Line

DSC07344.jpg

DSC07351.jpg

DSC07358.jpg

DSC07360.jpg

DSC07363.jpg

DSC07364.jpg

Redukcja 62/58 + Opaska zaciskowa

DSC07369.jpg

Po SPAWIE

DSC07372.jpg

DSC07374.jpg

Jutro wrzucę z dyfuzorem, bo ta moja cyfrówka to dobrze że już w ogóle kolorowe a nie czarnobiałe zdjęcia robi :polew::)


Temat ogarnięty na świeżo. Dzisiaj dopiero kurier dostarczył redukcję.

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz to wygląda jak należy a nie jakiś tam zapluty dieslowypierdek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wie :) Dyfuzorek już siedzi. Jutro troszkę wozidło odświeżę i wrzucę FINISH :banan:

Edytowane przez krystian3769
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie.

Napisz, gdzie dorabiałeś redukcję ?

MGmotorsport +48 501 541 698 e-mail: [email protected] namiar z postu od Kolegi dobry1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz aż się prosi o neonki :)

:grin::grin::grin::naughty:

No może pora poprosić o audiencję u WRC GURU :)i neonki będą. W sumie to do Rzeszowa mam nie daleko. :)

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...