Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po Kasi seat


srb38vx

Rekomendowane odpowiedzi

fajny seacik, widziałem ale nie macałem bo na razie nie można, do środka zajrzałem tylko przez szybę bo wyczyszczony i nie można, ehhh chciałbym mieć tak czysto z przodu jak on w bagażniku :kox:

:decayed::decayed::decayed: w przyszłym tygodniu jestem u ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu czym malowałeś to lusterko ?

2wob22w.jpg:decayed:

Oczywiście lusterko do drobnych tajli ,papier wodny 2500 i matowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna padlina :PSilniczek pewnie fajny na miasto bo wygrzebie się z każdych obrotów i nie trzeba często sięgać po lewarek ale na trasę to pewnie już do wyprzedzania trzeba co?

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna padlina :PSilniczek pewnie fajny na miasto bo wygrzebie się z każdych obrotów i nie trzeba często sięgać po lewarek ale na trasę to pewnie już do wyprzedzania trzeba co?

Bartek miałeś podobną padlinę z tym motorem :decayed: bo to co napisałeś zgadza się w 100% Ale na trasie też się fajnie radzi do 200 km|\h :naughty: tylko to spalanie :grin: mam zamiar się tym bujnąć nad może w lato :decayed: tylko nie wiem czy nie lepiej samolotem lecieć ,pewnie taniej by wyszło :grin::grin::grin:

:decayed::grin:

21ccy9j.jpg

dglk.jpg

106ajh2.jpg

sory za jakoś zdjęć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się :naughty:

to samo pomyślałem. jak go kupił powiedział " nie byda do niego cis kasy, to je yno auto na przetrwani przez rok"

prawda taka że Endrju by se kupił hulajnogę i ją też by pomodził :facepalm::grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znamy Andrzejka i wiemy jak to z nim jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za OT ale powiedzcie mi czy seat Altea 2.0 tdi juz są wszystkie na CR ?

Żeby nie było mi się seacik podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za OT ale powiedzcie mi czy seat Altea 2.0 tdi juz są wszystkie na CR ?

Żeby nie było mi się seacik podoba

W altea to prawie nie ma silników cr , same pd , dopiero pod koniec produkcji masz cr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za OT ale powiedzcie mi czy seat Altea 2.0 tdi juz są wszystkie na CR ?

Żeby nie było mi się seacik podoba

W altea to prawie nie ma silników cr , same pd , dopiero pod koniec produkcji masz cr
Czyli jakiś głupot się naczytałem. Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w altei są 2.0 mniej awaryjne, bo montowane poprzecznie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się :naughty:

to samo pomyślałem. jak go kupił powiedział " nie byda do niego cis kasy, to je yno auto na przetrwani przez rok"

prawda taka że Endrju by se kupił hulajnogę i ją też by pomodził :facepalm::grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

dokładnie ja tez to słyszałem i podejrzewam ze te mody sie skończą dopiero jak środek seata bedzie wyglądał przynajmniej jak w b7 lub b8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się :naughty:

to samo pomyślałem. jak go kupił powiedział " nie byda do niego cis kasy, to je yno auto na przetrwani przez rok"

prawda taka że Endrju by se kupił hulajnogę i ją też by pomodził :facepalm::grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

dokładnie ja tez to słyszałem i podejrzewam ze te mody sie skończą dopiero jak środek seata bedzie wyglądał przynajmniej jak w b7 lub b8 :D

Pany wpadł dziś do mnie i siedziałem w lełonie. szczerze to do Kasi pozwolił mi siąść tylko raz i to po minucie mnie zjeba... że się mam nie bawić elektrycznym siedzeniem :facepalm:

ale do czego zmierzam chłopaki i dziewczęta się zaczęło i to poważnie. synek se teraz musi kupić jeszcze jakiś fajny śpiwór albo ciepło pierzina :grin: :grin: :grin: :grin: bo kino już mo lepsze w aucie niż domowe . tv z domu będzie za chwile albo tu, albo na allegro wystawiony bo będzie oglądał filmy w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jeszcze mnie tu nie było :blink:

Coś Ty to chłopaku kupił???? jakaś dupra lełon.............. rury kangury gdzie są ?? :polew:

Jak to mówią mężatki - mały ale wariat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś długo nie zagladałem do tego działu i ....co jak pacze??Andrzej cos ty za padake kupił? :wink: z roboty cie zwolnili czy co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę przetestowałem spalanie tego bolida :angry: 60 km przy 200 km/h spalanie 17L :facepalm::grin:

Jak w 2,5 :naughty: .....fajny dupowozik .....bezawaryjnej jazdy Andrzejku :hi:

jakoś długo nie zagladałem do tego działu i ....co jak pacze??Andrzej cos ty za padake kupił? :wink: z roboty cie zwolnili czy co? :P

Zrobi Cię ta padaka jak będzie chciała :wink: Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur a ty w koncu wsadziłeś do padła nowy silnik i już pyskujesz? :wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz stary niestety ale jesteś w okolicy najwolniejszy :decayed:....no chyba ,że dydo cytryną stanie koło Ciebie to jakieś szanse masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz stary niestety ale jesteś w okolicy najwolniejszy :decayed:....no chyba ,że dydo cytryną stanie koło Ciebie to jakieś szanse masz :decayed:

oj zdziwiłbyś sie czy jestem najwolniejszy zdziwiłbys sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...