Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny Sline 3.0 śmierdziuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podobają mi się te felgi... to chyba od passata? No o aucie nie wspomnę, bo jest mega z tą rudą skórką ;)

Opublikowano
  • Autor

Falgi sa ory Audi

Opublikowano

Fajna czarnula :-).

Rezaj leda-akurat mi się jeden wala :polew:

Opublikowano
  • Autor

Na tył leda chetnie wrzuce ale gotowca

Opublikowano

Marcinowi chodzilo o RNSa LED ( bo marcin to taki Lokalny handlarz RNSów) . A Stano pisze o tylnych lampach LED . (niestety nie mamy dobrych wspomnień odnośnie LEDów do B7 ) Prawda Stano? :)

A co do boczków to Ja zabieram te Twoje czarne a Stano sobie moje obszyje :) OT. cała historyja:)

PS. Furacz bardzo ładny zadbany. Mknie cichutko i szybko. Potwierdzam :)


PS . Stano Ma już Ledowego RNS-a!

Opublikowano

ładny czarnuch :thumbup1: ,jednak wróciłeś do marki :decayed:

Opublikowano

Piękną kolego masz tą Audiczkę, sam na nią chorowałem gdy jeszcze była na sprzedaż.

Opublikowano

Od zawsze podobała mi się brązowa skóra w czarnych samochodach :) gratuluje zakupu, powodzenia w modzeniu i szerokości na drodze!

Opublikowano

Super wyposażenie wszystko ładnie sie zgrywa :-)

Opublikowano

Też byłem o krok od jej kupna ;) piękna jest

Opublikowano
  • Autor

Też byłem o krok od jej kupna ;) piękna jest

Załujcie bo poszła za śmieszną cene a na prawde super autko.

Opublikowano

kupiłeś takie samo audi jak miałeś wcześniej , różni się tylko silnikiem napędem i skrzynią :grin:

Opublikowano

Teraz pod remiza wszystkie szmule wyrwiesz...:))

Opublikowano
  • Autor

kupiłeś takie samo audi jak miałeś wcześniej , różni się tylko silnikiem napędem i skrzynią :grin:

No właśnie tego mi brakowało wcześniej. No i kolor czarny.

Pewnie za 2-3 miesiące mi się znudzi bo wszystko będzie porobione i pójdzie na sprzedaż :)

Auto przeszło kompletny przegląd. Do wymiany prawa poduszka silnika i coś z klapkami w kolektorze. W czwartek będzie robione :)

Opublikowano
coś z klapkami w kolektorze.

standard w 3.0TDI.. rozważ propozycję AZ Auto Serwis z Pruszcza Gdańskiego.

Opublikowano
  • Autor
coś z klapkami w kolektorze.

standard w 3.0TDI.. rozważ propozycję AZ Auto Serwis z Pruszcza Gdańskiego.

Co to za propozycja?

Opublikowano

usuwają wady klap kolektorów, dają dożywotnią gwarancję.. my w firmowym A6 to robiliśmy 2 lata temu. cała operacja trwała 30 minut.. zresztą sporo osób z forum korzystało z ich usług ;)

Opublikowano
  • Autor

usuwają wady klap kolektorów, dają dożywotnią gwarancję.. my w firmowym A6 to robiliśmy 2 lata temu. cała operacja trwała 30 minut.. zresztą sporo osób z forum korzystało z ich usług ;)

Kurde mam do nich kawal drogi. Duży koszt? Będe miał rozeznanie bo niewiem co mi mechanik powie tutaj.

Opublikowano

jak dobrze pamiętam to 1000zł brutto.. ale głowy nie dam sobie uciąć. zawsze możesz spróbować się dogadać, że prześlą Ci kolektor, a Ty im odeślesz swój czy jakoś tak ;)http://az.gda.pl/index.html

Opublikowano

i co z tą klapą? cięgna ? czy co . tak jak na VCDS wychodziło\?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.