Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Już po strojeniu ? To ile po strojeniu z NITRO to będzie miało ? Czy zle zrozumiałem i te 900KM to bedzie miało po strojeniu z NITRO ? Chyba mimo wszystko wolał bym wolniejsze ale nowe RS6 słabsze ale w środku luksus a mimo gorszych osiągów nówki to nie można powiedzieć o nich że są słabe i w miare upływu gwarancji jak w S6 można pobić wynik obecnego RS-a :kox:

a już doczytałem kurna to jak wychodzi po strojeniu w max opcji 1200KM bez nitro to ile będzie z nitro ?! :shock3:

To jest setup który na Unlimie miał bez Nitro jakieś 1180 PS

W nowej na ten moment bez wymiany Turbo 750PS maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek założyłeś mu wątek :D no jest totalny koks :kox:

Seryjne RS6C6 już zapierd_ala, po programie+wydech (jak furka SIRREDa) jest przeciąg a co w tym się dzieje tego nie potrafie sobie wyobrazić :shocked:

Gratki i udanej zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej rs6 1/4 mili robi w 10.8 sek?

Mój motocykl półsportowy robi w 10.3-6 w zależności od kierownika. :kox: Oj zdziwiłbym się jakbym zobaczył, że kombiak ciśnie ze mną praktycznie równo, ale jako fan audi od razu bym ogarnął, że to porobiona rs6. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ciekaw jestem jak się takim potworem jeździ w takich warunkach ? Przy takiej mocy quattro i porządna zimówka i tak chyba nie daje rady ? Podziel się wrażeniami :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ciekaw jestem jak się takim potworem jeździ w takich warunkach ? Przy takiej mocy quattro i porządna zimówka i tak chyba nie daje rady ? Podziel się wrażeniami :naughty::kox:

Sottozero nie klei, ale fajnie wyjeżdża d*pą :wink: pełna kontrola nad tym co robi auto w takim poślizgu ze względu na quattro. Jedyne o czym trzeba pamiętać to odstęp i miejsce na hamowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to Tobie niechcący dzisiaj koło 10-tej wymusiłem w Gałowie ? :wink:

Nieeee, ja siedzę w robocie od 6 do północy bo muszę łódź skończyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo czarny S-max siedział mi na zderzaku :)

Hahahaha to moja żona jechała, albo sąsiad bo ma identycznego :wink:

Edytowane przez szymeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamknięty do wyczyszczenia, żeby nie było 40 stron tematu zanim auto zostanie wyprodukowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent starszego sternika mam jak byś potrzebował sternika chętnie się podejmę wyzwania ;) lęku na wodzie również nie mam więc prędkość maksymalną również sprawdzić się podejmę :decayed::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...