Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xenon czy zwykłe h7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego zakładasz HID a pytasz o xenon nie porównuj xenonu tym bardziej ORI do HID bo to dwie różne bajki pytasz o xenon a zakładasz hid to nie to samo ! choć zasada działania podobna.

Opublikowano
  • Autor

Kolego zakładasz HID a pytasz o xenon nie porównuj xenonu tym bardziej ORI do HID bo to dwie różne bajki pytasz o xenon a zakładasz hid to nie to samo ! choć zasada działania podobna.

no ok nie znam sie , jak bym sie znał to bym nie pytał ;p wiec w czym jest różnica ?

Opublikowano

Hid dużo tańszy, Nienaprawialny świeci ciut gorzej od oryginalnego, mruga i często psuje się

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dodatkowo często zakłóca pracę innych urządzeń w samochodzie.

Opublikowano

Różnica jest jak między adidas i adibas...

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Hid dużo tańszy, Nienaprawialny świeci ciut gorzej od oryginalnego, mruga i często psuje się

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Poza tym, że tańszy, to cała reszta nie do końca. Wg. mnie lepiej świeci niż ori, czy mruga i się psuje :eusathink: Kiedyś w aucie miałem ponad dwa lata, oczywiście lampa w soczewce, a nie jak niektórzy w halogenowych montują :facepalm: Nic się nie psuło, nic nie mrugało, ani nie było żadnych zakłóceń.

Co do idei, powiem tak. Młodość i brak doświadczenia na drodze powoduje takie głupie decyzje. Obecnie mam hidy w przeciwmgłowych, bardziej dla bajeru, gdyż tych świateł w ogóle nie używam. Jeżdżę tak ponad rok i jest ok. Bardzo dobrze świci - 5000K.

Jak koledzy wcześniej zauważyli. HIDy, nie kompletne ori xenonym, czy bixenony powinny być karane mandatem i zabraniem dowodu. Oslepia tych z na przeciwka, ale i tych poprzedzających. Czasem aż chciało by się wyjść i rozpier...lić temu komuś lampy.

Można mieć halogenowe źle ustawione, ale one nigdy aż tak nie rażą, jak hidy, czy xenony.......wyboru każdy dokona sam. :wink:

Opublikowano

Przy okazji zapytam. Gwerty zrobił mi lampy na soczewce z A6C7. Czy mogę włożyć ori przetwornice z żarnikami 4300, żeby wyglądało jak normalne światło i nie rzucało się w oczy?

Opublikowano

Ori przetwornice tylko z ori żarnikami. Są bardzo podatne na uszkodzenia zakładając podróby.

Opublikowano

Przy okazji zapytam. Gwerty zrobił mi lampy na soczewce z A6C7. Czy mogę włożyć ori przetwornice z żarnikami 4300, żeby wyglądało jak normalne światło i nie rzucało się w oczy?

Najprawdopodobniej uszkodzi Ci przetwornice chiński żarnik. Choć znajomy w pasku B5 kupuje tylko jakieś chinole za 20 zł i kupę lat śmiga. Nie wiem tylko jakie ma przetwornice....

Opublikowano
  • Autor

Hid dużo tańszy, Nienaprawialny świeci ciut gorzej od oryginalnego, mruga i często psuje się

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Poza tym, że tańszy, to cała reszta nie do końca. Wg. mnie lepiej świeci niż ori, czy mruga i się psuje :eusathink: Kiedyś w aucie miałem ponad dwa lata, oczywiście lampa w soczewce, a nie jak niektórzy w halogenowych montują :facepalm: Nic się nie psuło, nic nie mrugało, ani nie było żadnych zakłóceń.

Co do idei, powiem tak. Młodość i brak doświadczenia na drodze powoduje takie głupie decyzje. Obecnie mam hidy w przeciwmgłowych, bardziej dla bajeru, gdyż tych świateł w ogóle nie używam. Jeżdżę tak ponad rok i jest ok. Bardzo dobrze świci - 5000K.

Jak koledzy wcześniej zauważyli. HIDy, nie kompletne ori xenonym, czy bixenony powinny być karane mandatem i zabraniem dowodu. Oslepia tych z na przeciwka, ale i tych poprzedzających. Czasem aż chciało by się wyjść i rozpier...lić temu komuś lampy.

Można mieć halogenowe źle ustawione, ale one nigdy aż tak nie rażą, jak hidy, czy xenony.......wyboru każdy dokona sam. :wink:

te były z rok u brata w audi i było ok ;) teraz ja wrzuciłem do siebie i narazie też jest ok ;)

Opublikowano

Przy okazji zapytam. Gwerty zrobił mi lampy na soczewce z A6C7. Czy mogę włożyć ori przetwornice z żarnikami 4300, żeby wyglądało jak normalne światło i nie rzucało się w oczy?

Najprawdopodobniej uszkodzi Ci przetwornice chiński żarnik. Choć znajomy w pasku B5 kupuje tylko jakieś chinole za 20 zł i kupę lat śmiga. Nie wiem tylko jakie ma przetwornice....

No ok, kupiłbym ori, ale rozumiem, że to nieopłacalny interes? Byłoby widać, że mam xenon?
Opublikowano

Znajomy pakuje chinole co kilka m-cy i jeszcze przetwornica nie padła, też nie wiem jakie ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.