Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mercedes W211 E320 CDI


niewek

Rekomendowane odpowiedzi

Po sprzedaży B6 zaczęły się poszukiwania B7, jednak po drodze trafił się w bardzo dobrych pieniądzach mietek, więc czemu nie.

Marka: Mercedes-Benz
Model: W211 E320 CDI
Silnik: 3.0 V6 Diesel (224 km)
Skrzynia: ASB 7-Gtronic
Rok produkcji: 2005

Wyposażenie jak na mietka przystało (wersja Avantgarde). Raczej wszystko co potrzebne to jest.

Plany? W aucie raczej nie mam zamiaru wprowadzać jakiś radykalnych zmian, tak jak to było w B6. Powodem jest to, że docelowo jednak chcę wrócić do audi. W tym aucie raczej planem będzie doprowadzenie go do stanu idealnego tj.

-lepsze koło

-wymiana przedniego pękniętego zderzaka, może na polifta :P

-regeneracja lamp

-obniżenie na lato jakimiś sprężynami

-obszycie kierownicy i gałki

-jakiś programik :lol:

-DRL i zmiana wszystkiego na LED :wink:

Teraz zdjęcia:

SkAPwW.jpg

bkIh3z.jpgsZZYGl.jpgvXIUfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od regeneracji lamp. Przypuszczam że wogóle nie świecą a po regeneracji jest BAJKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pompę SBC sobie dokładnie obadaj, bo przedlifty mają z nią niemały problem ;) Ogólnie bardzo fajne, dobrze wykonane auta - sam chorowałem na polifta swojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedz sie w ASO, jest akcja serwisowa na SBC


choc ten moze go juz nie miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za regenerację na pewno będę się brał, z tym, że prawdopodobnie za wszystkie prace zabiorę się koło marca/kwietnia, jak się ciepło zrobi :)

Jeśli chodzi o SBC to błędów nie sypie, póki co jest wszystko git, na kompie też jest ok. Co do akcji to po nowym roku zorientuje się czy się łapie, dzięki za info ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy tu czy prywatnie zapytać bo szukam teraz kombi i mam okazję kupić 320 cdi 2003 r 204 km z tym że ma przebieg 298 tyś i poczytałem trochę to się przeraziłem kosztami naprawy pompy SBC.

Więc mam pytanie czy i jak sprawdzałeś przy kupnie SBC ile zostało jeszcze tych kliknięć bo wiem że 400/450 tyś jest ogólnie a potem trzeba jechać żeby podwyższyli ten limit albo wymiana?

Czy to wystarczy pojechać z kimś i podpiąć pod komputer czy tylko w serwisie Mercedesa?

Odkąd kupiłeś to miałeś jakieś awarie poważne lub mniej poważne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przedlift i nie ma tam czasem silnika R6 i skrzyni 5G-tronic? Silniki V6 byly wkladane dopiero w poliftach tak jak i skrzynie 7G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...