Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

8R1035666 nie ma SIM ,tylko 670

http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-czytnik-dvd-sd-sim-mmi-3g-8r1035666-i5568960031.html- jest z simem

Widzę również, że jest 8T1035670 oraz 8R1035670 jest jakaś różnica między nimi ? Oba są na Google ?

Jest jeszcze 8R1035746, który jest kilka razy droższy, czym on się różni ?

666 nie ma SIMa !!! Sprzedawca nie wie co sprzedaje :facepalm:

8T1 to przedliftowe 3G HIGH bez google ,8R1 to poliftowe 3G+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8R1035666 nie ma SIM ,tylko 670

http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-czytnik-dvd-sd-sim-mmi-3g-8r1035666-i5568960031.html- jest z simem

Widzę również, że jest 8T1035670 oraz 8R1035670 jest jakaś różnica między nimi ? Oba są na Google ?

Jest jeszcze 8R1035746, który jest kilka razy droższy, czym on się różni ?

666 nie ma SIMa !!! Sprzedawca nie wie co sprzedaje :facepalm:

8T1 to przedliftowe 3G HIGH bez google ,8R1 to poliftowe 3G+

A ten model 8R1035746 wnosi coś nowszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8R1035746 jest to wersja na rynek USA :) inny region , mapy nie działaja w EU

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie karty USB będą działały z AMI oprócz TRENDnet TU2-ET100 USB to 10/100 Mbps Adapter?

Czy w/w karta jest dostępna w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem w tym poscie - ta na pewno dziala

http://www.ebay.com/itm/D-LINK-USB-2-0-FAST-ETHERNET-ADAPTER-DUB-E100-DUB-E100-UPTO-200-MbPs-DUPLEX-/300857516771?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item460c8162e3

ale dodam, ze gdybym teraz to uruchamial to bym olal AMI/USB i odpalil na wifi. karta wifi do raspberry pi to jakies 25 pln brutto, raspberry pi (pierwsze) mozna znalezc czasami w okolicach 100 pln. do tego potrzebny jakis modem gsm usb, ktory bedzie dzialal pod raspberry i temat zamkniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, zapomnialem o Tobie. u Ciebie podejrzewam jest problem z inna wersja softu (albo wynik tego, ze wczesniej cos sam probowales poustawiac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala dziala juz od dobrych paru miesiecy. :banan:

Jak zrobisz Pikorek wedlug naszego opisu i wgrasz skrypt zrobiony przez Yoghurt to napewno odpali. ;)

Najwazniejsze to minimum soft 767 i powrot do ustawien fabrycznych i wtedy powinno ruszyc.

Edytowane przez hispano73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft 787. Mogę zawsze wgrać default z karty bo mam chyba zachowany

Chyba ostatnie softy to 767 i 782 dla Audi A4. O sofcie 787 nie slyszalem?? :kox:

Edytowane przez hispano73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - 782

Na tym sofcie tez napewno ruszy. A masz moze ten soft zgrany na karte SD czy to twoj pierwszy soft wgrany w fabryce Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tym sofcie tez napewno ruszy. A masz moze ten soft zgrany na karte SD czy to twoj pierwszy soft wgrany w fabryce Audi?

no na tym co Pikorek ma - skrypt ktory przygotowalem nie ruszyl. pytanie czy cos sie w sofcie zmienilo czy Pikorek namieszal cos w swoim MMI. ja u siebie mam 767 i na takim sofcie testowalem to co robilem dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nic nie mieszałem bo pojęcia o tym nie mam. Mam na karcie zgrany skrypt który od Yoghuta dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nic nie mieszałem bo pojęcia o tym nie mam. Mam na karcie zgrany skrypt który od Yoghuta dostałem

Moze dobrym rozwiazaniem jest abys szedl na nizszy soft 767 taki jaki my mamy i wtedy wgranie skryptu ktory dostales od Kuby ;)

Edytowane przez hispano73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nic nie mieszałem bo pojęcia o tym nie mam. Mam na karcie zgrany skrypt który od Yoghuta dostałem

Moze dobrym rozwiazaniem jest abys szedl na nizszy soft 767 taki jaki my mamy i wtedy wgranie skryptu ktory dostales od Kuby ;)

tylko jeszcze jest na gwarancji i nie wiem czy by się w serwisie nie przyczepili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nic nie mieszałem bo pojęcia o tym nie mam. Mam na karcie zgrany skrypt który od Yoghuta dostałem

Moze dobrym rozwiazaniem jest abys szedl na nizszy soft 767 taki jaki my mamy i wtedy wgranie skryptu ktory dostales od Kuby ;)

tylko jeszcze jest na gwarancji i nie wiem czy by się w serwisie nie przyczepili

Tez mam auto na gwarancji do 2018 roku.Wgralem sobie sam nowsza mape i jak bylem w Audi,bo cos mi klima zle chodzila to nic nie pytali skad mam nowsza mape.Pewnie co do softu to tez sie nie zorientuja, bo ja np.kupilem auto na poczatku roku(w luty) i dostalem z softem 767 ale moj kumpel kupil we wrzesniu i mial juz soft 782. Ty tez masz rocznik auta 2014 tak?

Edytowane przez hispano73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nic nie mieszałem bo pojęcia o tym nie mam. Mam na karcie zgrany skrypt który od Yoghuta dostałem

Moze dobrym rozwiazaniem jest abys szedl na nizszy soft 767 taki jaki my mamy i wtedy wgranie skryptu ktory dostales od Kuby ;)

tylko jeszcze jest na gwarancji i nie wiem czy by się w serwisie nie przyczepili

Tez mam auto na gwarancji do 2018 roku.Wgralem sobie sam nowsza mape i jak bylem w Audi,bo cos mi klima zle chodzila to nic nie pytali skad mam nowsza mape.Pewnie co do softu to tez sie nie zorientuja, bo ja np.kupilem auto na poczatku roku(w luty) i dostalem z softem 767 ale moj kumpel kupil we wrzesniu i mial juz soft 782. Ty tez masz rocznik auta 2014 tak?

tak- 2014. Tylko takie zmiany to już chyba nie na moją wiedzę :/

Pomoze ktoś? Zmieniać ten soft- jest ktoś z wąsy kto coś takiego robi? czy da się coś zrobić z maliną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem komunikacji.

Zrobiłem wszystko wg instrukcji ale coś nie działa. W karcie USB świeci się i czasami miga pomarańczowa dioda, a powinna chyba jeszcze migać zielona sygnalizująca przesył danych?

W zielonym menu w sekcji config/Console mam "[iNFO] /etc/resolv.conf: undefined" czy tak powinno być?

Karta USB na chwile obecną w celu przetestowania podłączona jest do stacjonarnego routera. Adres routera 192.168.1.1

Proszę o pomoc co może być nie tak.

Udało mi się uruchomić usługi ON-line ale działy tylko przez chwilę, po ponownym uruchomieniu MMI już nie działa żadna z usług.

W zielonym menu po kliknięciu np opcji "Show IP Settings" lub którejkolwiek innej opcji pojawia się taki błąd:

98hfu0.jpg

Proszę o pomoc co z tym zrobić.

Edytowane przez piotrekw23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...