Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Parowanie szyby przedniej w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma bata musi być woda w aucie. Jeszcze lepiej to podnieść wykładzinę żeby się przekonać.

U mnie woda gromadziła się po zimie. Dopiero w ostrym słońcu wiosną wyschło po dwóch dniach suszenia

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Mam auto dopiero kilka dni ale co w przypadku gdy lekko jakbym zauważył ubywa płynu chłodniczego ?

Edytowane przez lukaszq

Opublikowano
  • Autor

widze ze nie tylko ja mam problem. jak widze inne a4 na parkingu tak nie maja:(

Opublikowano

chłopaki a pomyślał który że wystarczy dywaniki w aucie wysuszyć na kaloryferze od czasu do czasu lub po prostu zmienić na gumowe i wylewać z nich wodę?? Skraplanie wody na szybie czy nadmierne parowanie to efekt nadmiernej ilości wody w kabinie.

Po co od razu zaczynać od wymiany połowy auta skoro najlepiej zacząć od prostych rzewczy.

Opublikowano

Ja już o tym pomyślałem, to jest podstawa, wysuszyłem auto i założyłem gumowe dywaniki, chyba będę miał problem z nagrzewnicą bo zauważyłem że płynu mi trochę ubyło pomimo tego że dolewałem... :/

Opublikowano

Ja już o tym pomyślałem, to jest podstawa, wysuszyłem auto i założyłem gumowe dywaniki, chyba będę miał problem z nagrzewnicą bo zauważyłem że płynu mi trochę ubyło pomimo tego że dolewałem... :/

Sprawdź króciec pod pompą tandemowa z tyłu silnika.

wysłane z Commodore 64

  • 1 rok później...
Opublikowano

a ja mam znowu inny problem mi po deszczu czy jak jest spora wilgoć na zewnątrz skrapla sie woda na zawietrznej części szyby przy włóczonym nawiewie od środka jest ok a na zewnątrz ciągle sie pojawia woda na szybie w takie dni co jest tego przyczyna dodam ze czy chodzi klima czy nie to niewiele to zmienia filtr jest nowy

  • 8 lat później...
Opublikowano

Mam problem audi a4 b7 paruja szyby od zewnątrz nie ma wilgoci w środku podłoga sucha odpływy z aku i serwa drożne szyby nie byly zmieniane, dziś w nocy to już szyby od środka zamarzła w czym może tkwić problem? 

Opublikowano

Filtr kabinowy zmieniany? Klima sprawna, odgrzybiona? Jak auto ciągle robi krótkie trasy to klima mimo bycia sprawną, nie ma szans wysuszyć wnętrza, nawet mała wilgoć w zimę sprawia parowanie szyb na wewnętrznym obiegu.

Opublikowano
14 minut temu, Langista napisał(a):

Filtr kabinowy zmieniany? Klima sprawna, odgrzybiona? Jak auto ciągle robi krótkie trasy to klima mimo bycia sprawną, nie ma szans wysuszyć wnętrza, nawet mała wilgoć w zimę sprawia parowanie szyb na wewnętrznym obiegu.

Tak filtr jest nowy pełen serwis klimy w tym roku w lipcu, nie mam pomysłu co mógłbym sprawdzić filtr jest suchy odpływy z aku serwa drożne wyxieraczki gumowe na nich zero wilgoci 

Opublikowano

Masz wilgoć wewnątrz  na 100% , kwestia gdzie i dlaczego. Zacznij od bagażnika , boczków i do przodu pod wykładziną.

Opublikowano
17 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

Masz wilgoć wewnątrz  na 100% , kwestia gdzie i dlaczego. Zacznij od bagażnika , boczków i do przodu pod wykładziną.

Właśnie w tym problem ze wszystko suche jest wykładzina z tyłu z przodu boczki w bagażniku, jedynie z lampy tylnej woda jest 

Opublikowano
31 minut temu, Patrykk4611 napisał(a):

Właśnie w tym problem ze wszystko suche jest wykładzina z tyłu z przodu boczki w bagażniku, jedynie z lampy tylnej woda jest 

Bagaznik suchy 

Opublikowano

Sprawdź pod podłogą bagażnika, zdejmij boczki i sprawdź czy tylne podłużnice są suche.

Opublikowano
9 godzin temu, Langista napisał(a):

Sprawdź pod podłogą bagażnika, zdejmij boczki i sprawdź czy tylne podłużnice są suche.

Jest sucho 

Opublikowano

Zlokalizowałem skąd przedostaje się woda ale jest to bardzo znikoma ilość a mianowicie pod nogami kierowcy spływa ta woda, podejrzewam że to przez obudowę ECU jak bym mógł to uszczelnić i czym, a czy może jeszcze czymś innym lecieć dzięki za odpowiedź 

Opublikowano

Dużo nie trzeba żeby była wilgoć w aucie. Kup jakieś uniwersalne uszczelki albo zaklej jakąś taśmą z dobrym klejem odpornym na wodę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.