Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARG] OTO MOJA NIUNIA :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uzupełniam linki i opisik

teraz opisik (lepiej późno niż wcale) :

Auto sprowadzone z Belgii, rocznik 02.2000 pełny lifting, Silnik 1.8 ARG 143.000km

Wyposażenie :

4xAirbag

Klimatyzacja

Automatyczna skrzynia biegów

Tempomat

Szyby elektryczne

Parktronik

Jakaś elektryka w fotelach

felgi 16cali (ostatnie zdjęcia opony 225/16/55 poprzednio 225/16/45)

Pełny Fis

reszta standart

o2486c2252b5e9a08432acca27a68b40e.jpg

oc3032f560a3bbf26d74a0fd0c41a02f5.jpg

oc88262279b19ac64bbcbaaffeeabb162.jpg

o64f2cc1871c0accfa2153d4b23e87af9.jpg

o8e0597b695f12a8782cf06352a1f3978.jpg

o3b4547c92410fcba832eacbcc4194866.jpg

o2932f55b00f197004e4cfc21eecc62c8.jpg

Opublikowano

dlaczego taki brudny?

Opublikowano

Witam, chciałem obejrzeć a tu proszę - 420 przekroczony limit transferu

Przekroczony został maksymalny limit transferu dla tej strony.

Strona ponownie będzie widoczna po upływie czasu obowiązywania limitu.

Spróbuj później, jeśli chcesz zobaczyć tę stronę.

Opublikowano
  • Autor

muszę wrzucić na inny serwer, a brudny dlatego że tylko takie miałem zdjęcia w fonie :), jak umyje w weekend to zapodam lepsze foty :)

Opublikowano

autko :good: felga taka jak u mnie :decayed: wrzuc jeszcze jakies fotki wnetrza oraz jakis maly opis do autka :kox:

Opublikowano
  • Autor

heh przy takiej pogodzie to nawet mi sie niechce z domu wychodzić

ale zrobie pare fotek i wrzuce niebawem

opisik też będzie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Autko fajne,a gdzie opisik i fotki :kox:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

i jeszcze parę fotek :) a co :)

so35c24fc4e7c4677a3aa90c94a1aec1ea.jpg

sob19d0f8fd1e2fd30c66f1ff9c8beb6d2.jpg

so1cab1b0507c165c0ca621e50a32ce4ff.jpg

soe482318e5ae8341712e87db577349a40.jpg

so8d83d91fdf4fe458a1a92c7d6d33401c.jpg

Opublikowano

Fajny kolorek, ladnie sie autko w nim prezentuje ;)

Opublikowano
  • Autor

narazie zdjęcia unikające prawej strony :) brakuje mi listw dolnych na drzwiach i nie wygląda to zbyt dobrze :) ale po niedzieli już dojdą i będzie komplet

zastanawiam się nad obniżeniem jej troszkę, tak żeby lekko agresywniej wyglądała :)

Opublikowano

Wrzuć fotki np. na imageshack.us bo na wp jest przekroczony transfer,

Opublikowano
  • Autor

no już są gdzie indziej

zawsze zapominam o tym limicie transferu> już drugi raz dałem tam zdjęcia :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

extra kolor ,nic jej niebrakuje jak gleby i felgi 18 /19 " np z RS6 ehh

Opublikowano

wszyscy chwalą kolor wiec i ja pochwale bo naprawdę mi sie podoba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie gleba, mam do kupienia kompletną zawiechę za 500 pln stan ideał tylko nie wiem jakiej firmy jeszcze i się zastanawiam czy mi opony wlezą te co mam bo narazie nie bede miał na zmiane na 17 + niski profil a moje teraz to 225/55/r16 > troche duże :)

aha ten zawias jest gwintowany więc można go regulować niby ale nie bardzo sie orientuje w tym temacie o ile i w ogóle jak w każdym razie podobno cena okazyjna

ps. widzę że kolorek sie podoba, cieszy mnie to bardzo :):):)

Opublikowano

Piękne autko, robi wrażenie :good:

Co do gwintowanego zawieszenia, to regulacja jest dziecinnie prosta. Musisz tylko zwrócić uwagę, żeby lewa i prawa strona były na tej samej wysokości (suwmiareczka się przydaje ;)).

Opublikowano
  • Autor

dziś porobie może ze środka jakieś foty i powiecie mi wtedy jakie radio wstawić do mnie, bo to co mam to mnie do szewskiej pasji doprowadza :(

no i HIDy chciałem jakieś 4300k cy cuś tylko musze spryski założyć i w zasadzie więcej nie będę robił przy autku bo podoba mi sie takie jakie jest :)

Opublikowano

a jak myślicie 15" felgi przy takiej A4 będą pasować? zastanawiam się nad kupnem do swojej 2 kompletu alusków ale mam opony w takim rozmiarze i nie chce nowych, te są jeszcze w dobrym stanie wiec szkoda się pozbywać..

Opublikowano
  • Autor

w sumie nie ma dużej różnicy pomiędzy 15 a 16

ja mam 16 i wyglądają lekko maławe a opony mam 55, przy R15 prawdopodobnie bedziesz musiał założyć 60 lub nawet 65 żeby prędkościomierz dobrze pokazywał (to zależy oczywiście jeszcze od szerokości opony ale przyjmuje że masz 205)

tak czy siak wydaje mi sie że ogólnie B5 jest bardzo wysoka i powinno ją się obniżyć, nieważne jaki masz felunek :)[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 11:37_________________________________________________http://fotohub.pl/view/aab567c05ec42582b20a55281b3a5db0

nowe zdjęcia, troche środka :)

Opublikowano

gleba to podstawa :naughty: , ale też wszystko zależy od tego w jakich warunkach drogowych sie poruszasz /czytaj - stan nawierzchni/

Auto ładnie, rzadki kolorek :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.