Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

URODZIŁA MI SIę CÓRECZKA - Jestem tatuśkiem ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gratuluję :!:

Opublikowano

:one:

pycha..gratuluję :!:

Opublikowano

Wielkie graty :D

:564:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego i duzo zdrowia.

Ktoś kiedys mi powiedział taki tekst: U FACETA ZUCHA ZAWSZE PIERWSZA JEST DZIEWUCHA.

powodzenia

Opublikowano

Serdeczne gratulacje dla taty i mamy :!:

Opublikowano

serdeczne gratulacje, ostatnio duzo tatusiow robi nam sie na forum :D oby wyrosla z niej madra i piekna dziewczyna :)

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzieki za ciepłe słowa. A poniżej obiecane fotki.

100b3390x5yb.th.jpg 100b3391x0te.th.jpg

100b3400x7rm.th.jpg 100b3410x6ok.th.jpg

100b3450x5zy.th.jpg 100b3451x4dk.th.jpg

100b3453x1ij.th.jpg 100b3454x9ut.th.jpg

Opublikowano

sliczna prawie jak moja po urodzeniu :P

Opublikowano

śliczna mała adadurka :one: gratuluję i niech w zdrowiu rosnie

zdradź mi tajemnice jakto sie robi bo teraz chcę mieć córę i nie wiem jak się za to zabrać, jakaś koniungcja ksieżyca czy cóś musi być, albo specjalny kąt wtrysku trzeba ustawić, sam już nie wiem :P:D :564:

Opublikowano

Gratuluje.

Ja słyszałem inne powiedzonko "Jak za kawalera nie pogubiło się synów po świecie, to ma się ich w domu” ;)

Opublikowano

KĄT WTRYSKU - LOOOOOOOL

teraz przyjdę do mojej Justy i powiem jej "w trakcie" uważaj teraz Kochanie, bo przestawię kąt wtrysku.....

WYPAS :028:

Opublikowano
  • Autor

Tak naprawdę kiedy na dobre ustaliliśmy o poczęciu dzidziusia to albo nastepiło to tuż przed albo razem z decyzją a potem pozostało nam "dorabianie rączek paliszków itp itd"

Co do kąta wtrysku to zdaje sie, że niektóre źródła podają zależność płci od "czasu płodności" - ale na konkretach to sie nie znam ;) :diabel:

:one: "adadurka" :) podoba mnie się to :053:

No a że wszystko w porządeczku to od dziś pępkowe :564: póki chata wolna ;)

Opublikowano

no naprawdę, adadurka :) fajna dziewczyna, życz im dużo zdrowia, i opiekuj się nimi- GRATULUJę :564:

Opublikowano

Nooo gratki stary :) :564:

Opublikowano
  • Autor

Kobietki czują die dobrze od jutra będą w domciu to się tez urlopuje na jakieś 1,5 tygodnia ;) Zobaczymy jak mała zareaguje na dźwięk "klekota" ;) i jak sie będzie czuła w foteliku ...

Opublikowano
Zobaczymy jak sie będzie czuła w foteliku ...

Im szybciej nauczysz dziecko jeździć w foteliku tym lepiej, wiem bo sporo się naoglądałem jak dzieci potrafią skutecznie utrudniać jazdę kiedy nie chcą siedzieć w foteliku.

Sam ze swoją córką nie miałem żadnych problemów ale od początku jeździła w foteliku a nie na rękach.

A za brak fotelika to karałbym najwyższymi mandatami, w końcu to rodzić sam naraża zdrowie swoich dzieci.

Opublikowano

Gratulacje. :one: :564:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.