Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFY] bra jak wy to wdzicie


przemoz1

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem zwolennikiem tego typu wynalazków na aucie, ale chętnie bym zobaczyl jak to na audi wygląda!! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś bre na A4 ,.. auto wygląda super ale przy większych prędkościach niestety cała bra faluje i niszczy lakier.. więc ja bre zdemontowałem i sprzedałem.. [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 21:40_________________________________________________Bra to tzw. osłona na maskę tzn. na jej przednią część..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest to bra ? Bo nie jestem w temacie a zaciekawiło mnie to :polew:

Hehe... już wiem. Tak szczerze to mi się to nie podoba. Jak już to pasuje to do japonczyków. Poza tym to wygląda tak jakbyś włożył telefon w silikon, mini kondom na samochodzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleeee :shocked: Jedyna zaleta takiego rozwiązania to to że nie ma odprysków po kamieniach na masce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staniki ( tzw "bra" ) wg mnie pasuja tylko do german/cult style ( wszystkie golfy na ten styl powinny miec bre wg mnie ) i do japonczykow robionych na jdm....

jak bedzie wygladac w audi ;> hm ... sam nie wiem

wiem ze w piwnicy mam bre do golfa III :)[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 00:31_________________________________________________a moze by tak obszyc maske w skorze ?

w polsce to jeszcze jest malo popularne ale we francji juz napewno ponad jeden sezon maska w skorze robi szał ....

ps. moj kolega ma golfa II i ma maske w skorze kremowej ... i powiem ze ludzie strasznie sie tym podniecaja ... kazdy musi popatrzec, dotknac, pomacac, skomentowac

( tutaj na filmiku widac tego golfa z ta maska:

i tu chyba tez:

)

dalbym fotki ale nie chce mi sie szukac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w golfach na samej masce wyglada :good: ale wtedy to bardziej ozdoba bo zderzak bardziej obrywa niz macha. moj kloes ma na golfie III taka i jest naprawde OK. te cale to niebardzo bo sa jakies takie niedopasowane. moim zdaniem :thumbdown:

a co do maski w skorze to fajna sprawa ale w polsce gdzie pol roku pada deszcz moze byc problem. chyba ze oczywiscie daloby sie to zsunac np. przed wyjazdem do myjni. nie wyobrazam sobie by moglo to byc na stale. Na paris Tunning Show bulo jakies auto z maska w pikowana skore (przeszywana w kratke) i wygladalo naprawde :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może bede mial taka bre. znajomy dostal ja jak kupowal auto w usa, a ja od niego odkupilem. zamontuje, zrobie fotki jak wyglada. jak mi sie nie spodoba to sprzedam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...