Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Black, Sedan, pakiet MS Design


Strażak R1

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz podglądnąć moją "byłą" w pakiecie MS-DESIGN - przód oraz boczne listwy, tył - dokładka zderzaka caractere. Wszystkie szyby przyciemnione robią robotę, na tych zdjęciach felgi 17". Dodatkowo lotka na tylnej klapie zamawiana pod kolor również LZ9W z DE.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64459abd51052492.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd9f1977d83fb52b.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że pięknie wyszła, dołożył bym do tego listwy drzwiowe od S-line, albo ori w czarny kolor, Ja już Moje pomalowałem :) Czekają na montaż... :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie do tematu ale ja pożegnałem się przez moją hondę 954 prawka na wakacjach, złapali mnie z pasażerem, na 70 miałem 210km/h i tam parę jeszcze wykroczeń. Zaoczny wyrok był 1rok zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i 1000pln grzywny, odwołałem się i dostałem 2lata i 2000tyś pln, pozostaje tylko apelacja....Napisałem żeby każdy miał przestrogę na przyszłość żeby się nie odwoływać od takich spraw bo wyroki są kosmiczne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie do tematu ale ja pożegnałem się przez moją hondę 954 prawka na wakacjach, złapali mnie z pasażerem, na 70 miałem 210km/h i tam parę jeszcze wykroczeń. Zaoczny wyrok był 1rok zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i 1000pln grzywny, odwołałem się i dostałem 2lata i 2000tyś pln, pozostaje tylko apelacja....Napisałem żeby każdy miał przestrogę na przyszłość żeby się nie odwoływać od takich spraw bo wyroki są kosmiczne....

Kwestia sędziego, adwokata, i kasy, niestety żyjemy w kraju w którym praktycznie każdego da się kupić. Polska Tutaj niemożliwe, staje się możliwe.

Chociaż ogólna wizja społeczeństwa na temat Nas MOTOCYKLISTÓW ujeżdżających kipiące mocą sportowe maszyny, jest podobna do wizji japońskich pilotów kamikadze z okresu II WŚ.

Musiałeś ich czymś wkurzyć :) Mnie złapali jak miałem 190km/h na 60ce, zatrzymałem się zdziwiony Pan władza pyta, dlaczego się zatrzymałem, przecież motocykliści na plastikach nie zatrzymują się do kontroli? Odpowiedziałem, Panie władzo, przepisy przepisami, ale trzeba się szanować... A to zmienia postać rzeczy :) i odpuścił temat...

Generalnie, u Mnie okres zawrotnych prędkości skończył się z chwilą kiedy, zostałem Tatą :) Teraz lubię turystyczną prędkość do 140km/h (i tylko na autostradach! ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć takie słowa od maniaka motocykli:-) szacunek

Wiosna tuż tuż :) A z sąsiadem składamy YZF - R1 RN 12, chociaż mocno ucywilizowana to nadal bestia

będzie indwidual Biało - czarna perła :)

Miło słyszeć takie słowa od maniaka motocykli:-) szacunek

Wiosna tuż tuż :) A z sąsiadem składamy YZF - R1 RN 12, chociaż mocno ucywilizowana to nadal bestia

będzie indwidual Biało - czarna perła :)

I na Tym mój projekt został zakończony... Audi przeszło w posiadanie kolegi z forum,

projekt będzie kontynuowany (Najważniejsze, że zostało "jak to się mówi" w rodzinie).

W jej miejsce pojawił się nowy projekt, a dokładnie będzie to kontynuacja projektu przyjaciela

Autko pewnie, wielu forumowiczom dobrze znane:

Projekt to VW Passat B6 Highline, R-line :)

2quqb9e.jpg

jsyhxd.jpg

6q8jd1.jpg

ei04nm.jpg

2vmitci.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dostanie po głowie że takie ładne wozidło pogonił :facepalm::decayed:

Zadbam o Nie na dzień dobry dostała własny kąt :) i od 4-go Lutego 2015 staje się autkiem garażowanym :banan:

wpadło też parę kosmetyków, bo tak jak u kobiety, trzeba dbać nie tylko o dobrą kondycję skórki, ale i pozostałe że tak to nazwę elementy :D

Edytowane przez Strażak R1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem wstępnie sprzątać autko, i już po 12 godzinach żona ściągnęła Mnie z garażu :/ ale myślę, że przez tydzień,
powinienem je doprowadzić do stanu jaki wg. Mnie powinien mieć samochód pasjonata :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie? To większy świrus niż ja :grin:

Dzięki dzięki, :decayed:

Na początku sezonu zapraszam z Ducati :) Pokażę Tobie nową definicję czystości :D

Edytowane przez Strażak R1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie? To większy świrus niż ja :grin:

Dzięki dzięki, :decayed:

Na początku sezonu zapraszam z Ducati :) Pokażę Tobie nową definicję czystości :D

Możesz brać już teraz - pomalujesz owiewki i czaszę w "lucido nero" :) I do początku sezonu będzie gotowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie? To większy świrus niż ja :grin:

Dzięki dzięki, :decayed:

Na początku sezonu zapraszam z Ducati :) Pokażę Tobie nową definicję czystości :D

Możesz brać już teraz - pomalujesz owiewki i czaszę w "lucido nero" :) I do początku sezonu będzie gotowe :decayed:

Rozumiem decyzja już podjęta? :D

Edytowane przez Strażak R1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie? To większy świrus niż ja :grin:

Dzięki dzięki, :decayed:

Na początku sezonu zapraszam z Ducati :) Pokażę Tobie nową definicję czystości :D

Możesz brać już teraz - pomalujesz owiewki i czaszę w "lucido nero" :) I do początku sezonu będzie gotowe :decayed:

Rozumiem decyzja już podjęta? :D

Myślę że tak - połysk będzie bardziej grał ze spolerowanymi rantami obręczy ;) No i bak już jest "lucido" więc... :wink:

Pamiętaj o amorku jutro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie? To większy świrus niż ja :grin:

Dzięki dzięki, :decayed:

Na początku sezonu zapraszam z Ducati :) Pokażę Tobie nową definicję czystości :D

Możesz brać już teraz - pomalujesz owiewki i czaszę w "lucido nero" :) I do początku sezonu będzie gotowe :decayed:

Rozumiem decyzja już podjęta? :D

Myślę że tak - połysk będzie bardziej grał ze spolerowanymi rantami obręczy ;) No i bak już jest "lucido" więc... :wink:

Pamiętaj o amorku jutro :hi:

Ustawiam przypomnienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...