Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4


looki91

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie opisuję, że mam flock ale żadnej dobrej fotki nie miałem by to pokazać. Wreszcie kolega mi zrobił dobre foto (jeszcze uszczelki drzwiowe musimy dokończyć, ale jakoś nie mamy weny :decayed: )

2pslmjn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty w tym sezonie. Brodnica 2k15 uważam za udaną, mimo ukończenia projektu w 70% auto przykuwało już jako tako uwagę i przychylne komentarze. Przy konkursie na najglośniejszy wydech przeżyłem też zaskoczenie uzyskując wynik 110db - kiedy większość aut miało 80-90db (lepsze były V8 oraz dwa focusy rs)

2la9em8.jpg


Wpadły lampy poliftowe i na tył :banan: Od piątku biorę się za ogarnianie auta na Ciechanów :wink:

2zyy79d.jpg

106buya.jpg


No i poszło, zdjęcie jakoś dobrze nie ogarnąłem bo fotograf ze mnie martwy :facepalm: Ale końcówka schowana o całe 4 cm :banan:
xql00x.jpg


Zdjęcie z ostatniego spotu :wink:

2i89ixz.jpg

Edytowane przez looki91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za miłe słowa, ale jeszcze mnóstwo pracy przede mną. Zniknąłeś mi później gdzieś :huh: Jest jakieś tam foto z Ciechanowa :naughty:

2m3l7rl.jpg

Edytowane przez looki91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy chwili wolnego czasu samochód został skręcony ile się dało przy obecnym setupie kół i dystansów oraz umyte. Jakoś to powoli coraz lepiej wygląda

fwk6cn.jpg

10yna0h.jpg

Stając koło seryjnego Vw Polo idzie poczuć różnicę, że jest sporo niżej

6pt8hz.jpg


Kolejne zakupy zostały poczynione ;) Kompletny swap z tarczami itp 321mm z S4 B5 oraz 17" Avusy pod większe hamulce (szczerze mówiąc kolejnej zimy na 15stkach bym chyba nie zniósł) :grin:

2ai30wp.jpg

Edytowane przez looki91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotni dzień minął pod znakiem szykowania auta na Łowicz, efekt uznaję za zadowalający :wink:

wuf2h3.jpg


W ostatnim czasie byłem mało aktywny forumowo, ale z powodu że sporo się działo. Parę pobliskich spotów zaliczone, no i zlot w Łowiczu. Zmierzone 3.8cm do wahacza :decayed: Na Skierniewice skręcam do ~3cm :P

dysvgl.jpg

263ud7o.jpg

14nmnp3.jpg

Ale żeby nie było za pięknie posypał się dwumas, który miałem robić na wiosnę :facepalm: a jak już miałem robić wziąłem się za wszystko (łożyska, uszczelniacz, nowe osłony na przegubach etc). Dwumas zostawiłem od 1.8T, sprzęgło wpadło od AWX'a.

10ddxle.jpg

2i75kbn.jpg

2vs3uvm.jpg


Mimo, że pacjent jeszcze dość słaby Audi "pozowała" do profi sesji. Dla mnie zdjęcia robią mega robotę, jest dalsza motywacja :wink:

anzeat.jpg

28ku0s8.jpg

2a7g0p5.jpg

21aemvt.jpg

1zdccbn.jpg

1fenmb.jpg

doo1hj.jpg

2z69un9.jpg

Edytowane przez looki91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po sezonie ... Było mnóstwo pomysłów, część udało się zrobić - niestety zostało też wiele rzeczy w planach, ale taki chyba już urok :decayed:
Z samego progresu przy aucie poczynionego jestem średnio zadowolony, ale nie poddaje się. 2016 musi być lepszy !
Lecz z ludzi poznanych na wszelakiego rodzaju zlotach, spotach jestem mega zadowolony - tak samo jak z odwiedzonych miejsc :wink:

Zostaje się zbroić, no i do zobaczenia osobiście w 2016

nl8z6o.jpg

iptitv.jpg

2m2yjdk.jpg

116s4t3.jpg

10mvsjk.jpg

14o4m6a.jpg

2cp81p5.jpg

4zx3ix.jpg

Edytowane przez looki91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej obróbka zdjęcia daje takie złudzenie. przedni prawy błotnik jest spieprzony ... Ale całe auto idzie do malowania, więc niebawem zniknie mi problem. Ma ktoś polfitowe graty na sell tak wgl (drzwi, błotniki przód oraz zderzaki kpl)? Ewentualnie ile wyniesie zmiana na polifta ? Lampy i maska już są i jakoś mnie ciągnie dalej pociągnąć te zmiany


Tak to wygląda po zrobieniu zdjęcia cegłofonem

24ez6fs.jpg

2mr77zc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ;) Audi będzie jako typowa zabawka ponieważ drugie auto kupiłem. W zimę przepalę ją z 2razy w miesiącu na dłużej albo do znajomych będę ją brał w trasy. W lutym rozbieram auto i biorę się za wszystko na raz, na honorze leży mi ten sezon że wiele rzeczy się nie udało :facepalm:


Żeby nie było, że nic się nie dzieje. Ostatnio byłem na paru złomach gdzie dorwałem podszybie z polifta ( ogólnie jest problem z A4 B5 coraz większy), pomalowałem również zaciski pod 321mm. Motyw wydaje mi się że wyszedł fajny, klej muszę wyczyścić tylko do reszty. Teraz w większości to planowanie i ładowanie baterii, z pracami ruszam od lutego

15ewxlc.jpg

168vfie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych lampach to masz pomalowany ten klosz od kierunku czy nie? ten co przymocowany jest na "3 nogach"


w tych lampach to masz pomalowany ten klosz od kierunku czy nie? ten co przymocowany jest na "3 nogach"

dobra nie było pytanie już sam znalazłem odpowiedz ;) stronie bliżej na zdjęciu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...