Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wykaz modów na 2015 czyli co w planch ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki co tam zmieniacie w swoich autach na 2015 rokk

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

u mnie cala lista pierdół

- gałka zmiany biegów lift

- dekory w biały carbon

- lusterka na duże i grzane

- kratki nawiewów lift podświetlane

- końcówki wydechu ulter

- wnętrze bagażnika polift

- półka z ori głośnikami i stopem

i cała zawiecha :P

Opublikowano

To co już mam:

- tunel 2 din i ramka tunel z b7

-popielniczka i klima 2 din

-spryskiwacze na szybe mgłowe z passata b6

-instalacja air bag off

-nowe przyciski od szyb i przelacznik świateł w chromie

-pół skóry z materiałem speed

-zakupiona spawarka do plastiku bede łączył zderzaki

-kilka lepszych kosmetyków

-projekt car audio mojego pomysłu

PLANY:

-radio dedykowane 2 din

-prawdopodobnie zmienie koła

-malowanie zderzaków i maski

I TO CHYBA NA TYLE

Edytowane przez garry99

Opublikowano

Jebasto

Opublikowano

Jebasto

?

Opublikowano

Webasto

Opublikowano
  • Autor

u mnie na sezon 20015

-kierownica audi TT

-wymiana dokładki tył z pdc

-malowanie zderzaka przód i tył

-polerka auta

-obrysy usa przód ......

-no i gruby projekt spojler elek, od audi TT ale czy uda sie w tym sezonie ?? zobaczymy

Opublikowano

Na 2015:

Może w końcu PDC na przód wskoczy - na te chwilę tylko miejsce w szafie zajmuje :/
Przy montażu PDC można by było intercooler od 3.0 wsadzić :)

Heble S4....
Podwójny wydech....

Może coś ze spolszczeniem MMI i mapy na 2015....

Chciałbym kamerke cofania....ale to pewnie na 2016 zostanie :/
Się zobaczy.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

U mnie to jak zwykle bardzo skromie :)

RNS-E - brak czasu aby odwiedzić "KrzysAudi"

Szyby by musiał przyciemnić, co by nikt nie zaglądał

Te diody ambiente czy jak to się tam nazywa, te czerwone w środkowej lampce ;)

Jakaś delikatna gleba, nie więcej jak 30mm

Hmm,,, BiXenon plus te całe poziomowanie i te spryskiwacze i inne wynalazki, i 18 cali na lato to pewnie już na przyszły sezon, zobaczymy. Ogólnie to jakieś pierdoły, które ciężko określić modami ;)

Oooo... te spryskiwacze mgłowe miałem w Passacie i mi się podobały, więc by musiał wrzucić... Ogólnie to przeglądam forum, i co mi się u kogoś spodoba to, to robię :decayed:

Opublikowano

odkurzyć :decayed:

chyba od września nie widział odkurzacza

Opublikowano

Planow mam mnostwo, niestety w tym roku takze multum innych duzych wydatkow, dlatego w 2015 planuje jedynie doprowadzic auto do stanu "dbaj a posluzy ci dlugo".

1. Zadbac z zewnatrz

- niwelacja paru rysek, malowanie blotnika bo czesc powloki ochronnej poszla na spacer po myjni...)

- czyszczenie relingow z osadu

- zabezpieczenie lakieru na wiosne w pro firmie

- wymienic zaparowana tylna prawa lampe

2. Zadbac o silnik

- kupic VAG, logi sprawdzic dac na forum do analizy

- zmiana rozrzadu ewentualna, 170kkm zrobione, nie zmimenilem po kupnie bo "Wyglada dobrze".

- przejscie z Castrol 5w40 na Motul albo LM odpowiednie dla v6

3. Zadbac o wnetrze

- podklejenie podsufitki (zwisa od polowy sufitu w tyl, nie przeszkadza ale pasazerowie pytaja ocb :D)

- regeneracja przyciskow na drzwiach kierowcy

- obszycie kierownicy i galki zmiany biegow (wytarta skora od obraczki)

4. Jak zostanie kasy to cos z tego:

- nowe felgi 17/18

- nowe letnie opony

- skorzane fotele

- webasto

- tempomat

- bluetooth do zestawu glosnomowiacego

- zestaw do detalingu (tu akurat planuje regularnie dokupywac niezbedne akcesoria, tak by do wakacji miec odp kolekcje)

Edytowane przez ilear

Opublikowano

U mnie to najwazniejsze ,ze opony sie sprzedaly i wpadnie profil 35 , co za tym idze w piz*e gleba bedzie . Wymiana byczych jaj na cos bardziej twardszego i do tego beda pieknie wyrolowane nadkola , dzieki czemu jeszcze urwe pare mm :decayed: Ogolnie priorytetem na nowy sezon to jest gleba xD . Teraz wpadly na tyl glosniki 2 x 21cm glosniki jbl . Przez zime musze umyc cala tapicerke po czym caly srodek leci w black piano . Kazdy element co sie swieci , jest srebnry . Do tego ogarne na tyle lapy usa i moze wpadnie do cupry jeszcze jedna dokladka ,zeby obnizyc ten przod . I pewnie jakies duperele mniej wazne . I jak kasa pozwoli to przyciemnie wyszstkie szyby :D

Chyba , ze plany sie zmeinia i wpadna 17 xD

Pozdrawiam

Edytowane przez kaFFFar

Opublikowano

Niżej niż jest na Eibach B12 Pro-Kit

(wymiana sprężyn na Eibach Sportline -45/50mm - 35/40mm)

Felga 19" 9/10"

Hamulce 320mm/300mm

Kompletny Detail wnętrza

Coś pogrzebać przy silniku

Ile z tego wpadnie, nie wiem... :eusathink:

Pozdrawiam :thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kupno drugiej B5 . Ale jak narazie topornie mi to idzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.