Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sytuacja we Francji i multi-kulti


Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz tylko homo itp, a osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku nie widzisz, a taka osoba według ich wspaniałego prawa też będzie musiała się obawiać o swoje prawo jazdy.

Gdyby w PL nadal była obowiązkowa służba wojskowa to by było mniej kolesi w "rajstopach" mówiących, że to dżins.

Chodzi raczej o poparcie podejcia do pewych spraw i mówienia wprost a nie poparcie konkretnego przepisu.

Co do drugiego punktu - kolesi w rajstopach byłoby dokładnie tyle samo ile jest. Żadne wojsko ani nic nie wyleczy z homoseksualizmu czy innej choroby psychicznej. Powszechna służba wojskowa pełni nieco inne zadanie i wcale nie chodzi tu o nauczenie obronności itp. Na poligonie i w koszarach młody człowiek ma szansę pozbyć się nadmiaru "energii". Tej energii, którą dziś wyzwala na stadionie, na ulicy, na manifestacjach przeradzajacych się w zadymy itp. Ludzie się po prostu nudzą.

Ale chyba za daleko odchodzimy od głównego tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekg - masz jakieś złe wspomnienia z homoseksualistami ? Początki emigracji we Włoszech były pewnie trudne ?

Nie jestem na emigracji.

Wspomnienia zaś czy raczej ewentualne doświadczenia nie mają tu nic do rzeczy. Zauważ, że wypowiadam się raczej o chorobie a nie o ludziach jako takich. Poglądy mam w tej materii jasne i klarowne spójne z tym co mówi Pismo Święte cyzli jedyny wyznacznik tego co jest dobre a co nie. To, że uważam homoseksualizm za ciężki grzech nie oznacza, że potępiam samych ludzi. Przeciwstawiam się natomiast uznawaniu grzechu za normę a dalej również jestem przeciw nadawaniu takim ludziom praw przysługującym związkom heteroseksualnym. I tyle na temat homo bo i tak już za dużo w tym wątku zostało napisane a nie jest to tematem głównym.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie

Marek dzięki że apelujesz o zastopowanie, bo idziemy w złą stronę

nie o to chodzi w wątku

wracając do niego z kolei - w szkołach we Francji była zarządzona minuta ciszy celem uczczenia pamięci 12 zamordowanych ludzi

podobno młodzież odmawiała realizacji tego zarządzenia

nie wstawali i się nie zachowywali jak można by było oczekiwać

ta spirala się nieźle nakręca ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety ludzie, szczególnie młodzi nie mają poza pieniądzem i świętym spokojem (tylko niech mnie nie dotyczy) jakichkolwiek kagańców moralnych i autorytetów. Nie liczy się patriotyzm, tradycja, czy cokolwiek innego - wszyscy dają z siebie robić bezmózgie i bezwolne małpy, a z tych, którzy się stawiają robi się chorych umysłowo, konfabulantów, czy zwolenników teorii spiskowych i wrogów publicznych.

Wystarczy mała nagonka, rozpropagowana przez imbecyli i podżegaczy i jesteś ugotowany. Niestety, ale zroiono z nas niewolników umysłowych, niedługo w imię dobra czip i będzie komplecik.

Już dawno powinno się zrobić porządek z radykalnym islamem, ale nikt na to odwagi nie ma, bo Stany stracą sojusznika w postaci Arabii Saudyjskiej i szejkowej ropy, a druga sprawa, to fakt, że po tylu wojnach: Irak, Afganistan, i innych, głupio dalej bić swoich podopiecznych, których tak mozolnie się trenowało, zbroiło i finansowało w walce z Sowietami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,Wy sie ciapatymi nie przejmujcie.Realnym problemem w Polsce juz nie dlugo bedzie zalew banderowcow z upainy.I to nie jest smieszne...niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę demonizujesz Ukraińców... Każdy kraj ma swoich bohaterów, którzy u sąsiada zza miedzy są postrzegani jako zbrodniarze. Z tego punktu widzenia popularność Bandery i UPA wśród części społeczeństwa Ukrainy jest dość oczywista, szczególnie w kryzysowych dla ich kraju czasach. Natomiast ja nie widzę w tej sytuacji realnego zagrożenia ze strony Ukraińców, tam nie jest prawdzwym problemem nacjonazlim nastawiony na wyniszczenie Polaków czy kogoś innego. Moim zdaniem nie Ukraina nam wrogiem jeśli patrzeć na wschód. Ewentualny napływ imigrantów z Ukrainy tym bardziej nie powinien być postrzegany jako szczególnie groźny, asymilacja jakby nie patrzeć z kraju chrześcijańskiego, nie tak odległego kulturowo jest dość łatwa.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze już po Europie,już tego jest za dużo,gdzie się nie obejrzysz to w modzie same geje pederasty i różne wynalazki. Jak rzadzacy nic z tym nie zrobią to tym bardziej zwykli ludzie przy nawiązaniu oczywiście muzułmanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze już po Europie,już tego jest za dużo,gdzie się nie obejrzysz to w modzie same geje pederasty i różne wynalazki. Jak rzadzacy nic z tym nie zrobią to tym bardziej zwykli ludzie przy nawiązaniu oczywiście muzułmanów.

Ależ oczywiście, że Europa jaką znamy stacza się po równi pochyłej. To jest nieuniknione, że rozwinięta i zdegenerowana moralnie i rozpasiona dobrobytem cywilizacja upada podbita przez prymitywniejsze ludy mające w głębokim poważaniu tolerancję, akceptację itd itp. Tak jak dzisiaj oglądamy Forum Romanum tak kiedyś będą oglądać nasze "zdobycze cywilizacji". Tego nie powstrzyma nikt i nic bo też nigdy w historii ludzkości taki proces powstrzymać się niedał a i też nie jesteśmy pierwsi, którzy są świadomi takiego losu. Ja bym się modlił tylko o to, żeby ten dramat nie nastąpił za naszego życia. Choć i dzieciom tego nie życzę. Ktoś może powiedzieć, ze przesadzam itd itp. Może ale popatrzcie jak rok temu wyglądała Ukraina a co się dzieje dzisiaj. A przecież Putin to miała być taka fajna nowoczesna i demokratyczna Rosja, gdzie tam w naszych czasach taki najazd na drugi kraj. No i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy widzi w Putinie zło wcielone ale nikt nie wspomniał o roli USA w destabilizacji pokoju światowego.

USA zaczęło wprowadzać demokrację w państwach, gdzie jest ropa. Ja się pytam po co? Ówcześni przywódcy państw potrafili jakoś zapanować nad całą bandą muslimów. Odkąd tylko nadeszła demokracja - jest jak jest.

Po drugie, ciekawe, że Państwo Islamskie powstało po akcjach USA na tych terenach. Kto je finansuje? Kto je uzbraja?

Po trzecie - najbardziej na obecnych cenach ropy i gazu cierpi Rosja ani oni dalej są agresywni. Czy nie wydaje się to dziwne?

A najciekawsze jest to, że jak do tej pory tylko Rosja powiedziała, że nie wprowadzi prawa Szariatu u siebie a jak imigranci chcą go mieć to niech wyjadą do kraju, który go ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm

na koniec go troche ponioslo, z tym rozmiarem burki, ale poza tym .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu usuneli filmik? dla mnie to tez był fake, a ta cała walka niby z terroryzemem to tylko pretekst to innych celów...

Wg. mnie onanizowanie się takimi filmikami to tez oznaka zdziczenia :(

Żebyś widział ilu ludzi na tym forum onanizowało się zdjęciami z rosyjskich serwerów ukazujących rozerwane ciała ofiar katastrofy smoleńskiej :facepalm:

Według lewactwa w dzisiejszej Europie ma być tak:

- kobiety mają zajmować się feminizmem

- mężczyźni mają być homoseksualistami

- obie płcie mają zajmować się gender

- rodzina jako ostoja wartości ma zaniknąć, mamy mieć eutanazję na zawołanie, a wyskorobanie się ma być dostępne w każdym WC !

- wszyscy mają być wyznawcami nowej religii - ekologii, aktem wiary ma być np. spychanie wielorybów do oceanu lub przenoszenie biednych żabek na drugą stronę jezdni...

Podcinamy gałąź na której siedzimy ! Lewactwo każe nam niszczyć naszą tożsamość kulturową zaczepioną w korzeniach chrześcijańskich !

Co do Charlie Hebdo, to poziom prostactwa, bluźnierstwa, kloaki i uryny którymi częstowali w swoich rysunkach poraża, obrażali nie tylko muzułmanów lecz przede wszystkim chrześcijan . Muzułmanie odpłacili. My słowami Hollande`a przepraszamy... :facepalm:

hebdo.jpg

Edytowane przez taktuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...